Jste zde


Týdenní horoskop na týden 8.6. až 14.6. roku 2015 - 24. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - dvacátý čtvrtý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – snažte se všechny své povinnosti stíhat v termínech. Pokud si začnete věci odkládat na tak zvané zítra, můžete o víkendu zjistit, že vám chybí volný čas. V příjmech a výdajích se starejte o rovnováhu. Ve vztahu by bylo dobré přistupovat k sporům s klidem. Bouřky vyšumí a pak bude mnohem lepší atmosféra. Pozor na alergie a nachlazení.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – snažte se vyhýbat jakýmkoliv půjčkám. Neberte si úvěry, s kreditní kartou postupujte co nejopatrněji a pokud někdo bude po vás chtít nějaké peníze, řekněte mu rovnou, že teď to určitě nejde. Pokud vás ve vztahu něco trápí, je nejvyšší čas bouchnout do stolu a začít to řešit. Se zdravím by mělo být vše v pořádku, snažte se jen o trochu optimističtější přístup k životu.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – v práci můžete mít nyní úspěch, stačí jen trochu chtít a také si hlídat své zájmy. Nebojte se poukazovat na vlastní úspěchy. Pokud jste single, máte podle horoskopu nyní výrazně větší šanci najít partnera než obvykle. Úsměv vám sluší. Mohou se objevit nějaké menší potíže se sluchem, dávejte si pozor na hlasitější hudbu.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – čeká vás několik složitých a zároveň významných rozhodnutí. Promýšlejte velmi pečlivě každý krok, nemá smysl později kvůli zbrklosti řešit to, co mohlo být vyřešené od začátku. Ve vztahu budete toužit po větších projevech lásky. Měly by se objevit. Bolesti zad a páteře velmi často vyvolává příliš dlouhé sezení. Pokuste se pravidelně protáhnout.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – dokažte, že máte velmi dobré organizační schopnosti. V tomto týdnu budete mít více příležitostí a bylo by škoda je promarnit. Snadněji se dokážete domluvit s lidmi, co mají jiný názor. Zlepšená schopnost empatie se hodí také ve vztahu a případně při hledání nového partnera. Se zdravím to bude podle horoskopu spíše průměrné.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – nevyhýbejte se složitým záležitostem, také nemá smysl své povinnosti převádět na druhé. Zaplatíte za to v důsledku mnohem více, než se vám podaří získat. Líbí se vám někdo? Nebojte se iniciovat rande či příjemné posezení při kávě. Někdy stačí získat i jen dobrého kamaráda. Chraňte si pokožku před ostřejšími paprsky slunce, tento týden bude citlivější.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – na důležité rozhovory a pohovory se dobře připravujte. A pak si při nich také hlídejte jazyk, někdy je lepší říci méně než více a pamatujte, že soukromí byste si měli hodně chránit a ne o něm povídat. Jste na vážkách? Řiďte se srdcem, to vám napoví nejlépe, co byste měli dělat. Fyzická forma by měla být v pořádku, jen si nikým nenechte kazit náladu.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – podle horoskopu záleží jen na vás, jestli v zaměstnání budete pro okolí někdo nezastupitelný a nebo jen další vyměnitelný šroubek ve velké mašinérii. Příjmově byste na tom měli být trošku lépe než v posledních týdnech. Pro opačné pohlaví budete velmi přitažliví, nejzajímavější v tomto týdnu budou pro vás Lvi a Kozorozi. Při sportu si dejte pozor na úrazy a ani drobnosti nepodceňujte.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – do práce choďte s vykasanými rukávy a snažte se všem ukázat vysoké pracovní nasazení. Občas má smysl poslechnout si i názor jiných a případně se přizpůsobit. Ve vztahu i při hledání partnera buďte co největší realisté. Komplimentům moc nevěřte, raději chtějte slyšet něco konkrétního. Vyhýbejte se nemocným.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – v práci vás čeká trochu zmatku, ale zároveň se objeví i nové příležitosti a tím pádem i šance na nějakou tu korunu navíc. Osud vás tento týden může v lásce překvapit. A mělo by to být opravdu příjemné. Trochu více byste měli odpočívat a také by neuškodilo trochu odlehčit jídelníček.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – podle horoskopu se bude lidem narozeným ve znamení zvěrokruhu Vodnář dařit nejvíce tam, kde se bude vyžadovat odvaha a sebevědomí. Pokud budete stát v pozadí a čekat na rozvoj události, mohou vás průbojnější snadno předběhnout. Menší žárlivost může někdy vztah zajímavě okořenit, ale vyžaduje to hodně citu a schopnost když tak vše převést do žertu. Preventivní návštěva u lékaře ještě nikomu neublížila.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – nebojte se konkurence. Sice se může zdát, že vám jen práci komplikuje, ve skutečnosti bude pro vás inspirací a také vás výrazně lépe bude motivovat. Dávejte si pozor při větších nákupech na účet. Single sice budou toužit po partnerovi, ale nyní opravdu není nejlepší čas začínat něco nového. Dobrý týden pro péči o vlasy, nehty a pokožku.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)