Jste zde


Týdenní horoskop na týden 30.3. až 5.4. roku 2015 - 14. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - čtrnáctý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – čekejte pět nervózních pracovních dnů. Sice nic zvláštního se v zaměstnání nestane, ale přesto atmosféra bude trochu zvláštní. Do středy si více kontrolujte, za co vydáváte peníze. Od vztahu můžete vyžadovat více, nemusíte stále jen čekat na to, s čím přijde druhá strana. Pozor, bacily a viry kolem vás krouží.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – budete toužit po dokonalosti. Pokud si někdo troufne vás kritizovat, najdete spoustu argumentů, jak ho odkázat do patřičných mezí. Single by měli využít různé společenské aktivity, které se tento týden naskytnou. Podle horoskopu se u Býků mohou objevit menší problémy s emoční rovnováhou.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – můžete hledat nějaký přivýdělek nebo změnu zaměstnání. Tento týden se objeví pár zajímavých možností, i když do ničeho se nepouštějte zbrkle. Každý krok je dobré promyslet. Koncentrujte se na svých nejbližších, to vám přinese nejvíce klidu a potěšení. Při jídle si dejte větší pozor na tuk, vaše tělo bude potřebovat více kvalitních bílkovin.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – vaše finanční situace by se měla mírně zlepšit, ale stále to není důvod pro nějaké bezuzdné utrácení. Spíše se pokuste těch pár korun navíc odložit do rezervy. Budete mít radost z každého nového dne a partner ve vás tento pocit zesílí. Pokud jste single, horoskop doporučuje se trochu více rozhlédnout kolem sebe. Pohyb na čerstvém vzduchu vám udělá dobře a mohla by to být i nějaká delší procházka.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – můžete opravdu dokázat hodně věcí, podmínkou je jen to, že se budete více koncentrovat na své povinnosti. Malá nepozornost a drobná chybka dokážou zkazit skvělý dojem, jaký tento týden můžete na své okolí udělat. V lásce zavane nudou. Je nutno následujících sedm dní prostě přetrpět. Pozor na nachlazení, počasí vás může zradit, zvláště pokud podceníte oblečení.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – dávejte si pozor při nákupech či obchodním jednání. Někdo se vás bude snažit trochu ošidit. V práci se nebojte říci svůj názor na věci, které už delší dobu nefungují. Středa a  čtvrtek by měly být nejromantičtější. Budete cítit, že na vás padá únava, jediným lékem je tento týden dostatek spánku.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – podle horoskopu lidi narozené ve znamení zvěrokruhu Váhy nyní čeká více neodkladných povinností. Vše byste měli zvládnout, jen občas budete mít dojem, že den by měl mít třicet šest hodin. Zatoužíte po lásce a vášni. Někdy stačí jen slovo či nenápadné gesto. Vaše forma by měla být celkem dobrá, ale přesto nepodceňujte posilování imunity.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – rychlé rozhodování bude vaší největší výhodou. Nenechte se zviklat a stáhnout do rozvažování, co by kdyby, nebo nejde to, protože. Všechno dokážete vyřešit rychle a dobře. Trocha kouzel s účesem, parfémem a oblečením a pro opačné pohlaví budete naprosto neodolatelní. Vhodný týden pro nějaké náročnější cvičení či sportovní aktivitu.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – tak se ponoříte do pracovních povinností, že v jedné chvíli můžete zjistit, že vám zabírají i velkou část volného času. Nic se nestane, když méně důležité záležitosti odložíte na nějaký jiný den. Single mají větší šanci na nějaký příjemný flirt, který se může přerodit i na trochu delší známost. První krok je ale nutné udělat s rozumem. Kdy jste byli u zubaře a na očním?

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – pokud vás čeká služební cesta, podle horoskopu bude úspěšná. Jinak se bude jednat o relativně obyčejný týden, kdy byste měli pokračovat ve všem, co jste začali v předchozích měsících. Zatoužíte po nových známých a hlučnější zábavě s přáteli. A proč ne? Člověk si jednou za čas také musí odpočinout. Potíže se zády řešte pravidelným cvičením.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – budete chtít začít něco nového, ale tento týden by bylo užitečné ještě počkat a dodělat si všechny povinnosti. Navíc získáte další informace, které se vám později budou hodně hodit. Vodnáři s optimistickou náladou a celodenním úsměvem mají šanci na nějaký hezký romantický zážitek. Budete mít opravdu dobrou formu, a to jak psychickou, tak i fyzickou.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – v zaměstnání se snažte postupovat tak, aby vás vaši nadřízení viděli a byli schopni spravedlivě ocenit. Pokud podnikáte, pokuste se o trošku dravější přístup. Partner k vám bude přistupovat přeplněný láskou a něho. Týden by měl být opravdu krásný. Případnou návštěvu kadeřníka či holiče odložte, tento týden není vhodný pro úpravu vlasů.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno