Jste zde


Týdenní horoskop na týden 24.8. až 30.8. roku 2015 - 35. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - třicátý čtvrtý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – v zaměstnání se snažte být co nejvíce iniciativní. Máte hodně kreativní období, stojí za to znovu promyslet to, s čím si nejste úplně jistí. Na vaše srdce míří Amorův šíp, stačí udělat ještě krok dva a tětiva se spustí. Vaše fyzická forma je celkem dobrá, ale máte na víc. Pohyb extra neuškodí.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – své pracovní plány byste měli trochu přehodnotit. Na pár věcí je nyní lepší se vykašlat a věnovat se pouze jistým projektům. Budete mít docela zajímavé nápady, jak vydělat další peníze. Jen s tou realizací to může být horší. Ve vztazích, kde je to už dlouhou dobu hodně napjaté, tento týden nebude patřit k nejlepší. Zdravíčko celkem slouží a bude tomu tak i na konci srpna.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – podle horoskopu byste své každodenní činnosti měli něčím obohatit. Zpestřit si je. Jestliže plánujete si odložit bokem nějaké peníze, tak tento týden se vám to moc dařit nebude. Pocit, že vás někdo miluje, vás rozhodně potěší. O víkendu buďte hodně opatrní na silnici a to jak na kole či pěšky nebo za volantem.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – je možné, že vás nyní někdo požádá o půjčku. Před rozhodnutím pečlivě popřemýšlejte, kolik peněz budete vy a vaše rodina potřebovat na září. V lásce by se nic zvláštního dít nemělo, pokud to klape, klapat to bude i tento týden. Pokud to někde skřípe, čekejte spíše uklidnění situace. Podle horoskopu je tento týden vhodný pro péči o vlasy a nehty.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – největší význam by měly v tomto týdnu mít záležitosti spojené s investicemi. Může jít i o celkem vysokou částku. Konec prázdnin bude znamenat i konec lenošení. V práci to bude docela ostré. Snažíte se někoho ulovit a stále to nejde? Vsaďte na úsměv a smysl pro humor. Čas podzimní detoxikace organizmu se pomalu blíží.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – důležité záležitosti byste podle horoskopu měli vyřizovat jen osobně. Vaše charisma vám pomůže dosáhnout opravdu dobrých výsledků. Nesmělé Panny v tomto týdnu změní přístup a začnou k partnerovi nebo flirtování přistupovat s odvahou. A bude to mít pozitivní výsledky. Něco se vám na zdraví nezdá? Preventivní návštěva u lékaře ještě nikomu neublížila.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – budete potřebovat trochu více klidu. V zaměstnání si nepřidávejte žádné povinnosti navíc, pokud to jen půjde, pokuste se část záležitostí svěřit někomu jinému. Za týden dva se odvděčíte. Někomu jste padli do oka. Pokud nemáte zájem, pokuste se všechno vyřešit s úsměvem a diplomaticky. V jídelníčku by vám nemělo chybět hodně ovoce.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – pokud možno se vyhněte velkým nákupům a rozhodně nepořizujte cokoliv používaného. V zaměstnání postupujte systematicky, abyste se vyvarovali případných chyb. Pokud se cítíte ve vztahu šťastní, nechte všechno tak, jak je. Teď by pokusy o vylepšení přinesly opačný výsledek. Hodně stresu se může projevit i na vašem zdraví.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – překonejte lenost, vykasejte rukávy a vrhněte se do práce. Tento týden máte šanci udělat na někom opravdu dobrý dojem. A dobrý dojem se pak odrazí i ve vyšších příjmech. Zamilovanost je krásný pocit, pokud jen můžete, užívejte si ho. Pokud se vám podaří vyrazit ještě na sluníčko, nezapomínejte o opalovacím krému.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – jestli budete mít možnost v rámci práce vyjet někam na služební cestu, využijte toho. Úspěch vás nemine. V práci se pokuste udržet stále stejný rytmus a dodržet vše, co jste naplánovali. I vztah je dobré někdy něčím okořenit. Osvoboďte fantazii a udělejte spolu něco šíleného. Můžete mít menší problémy s příliš suchou kůží.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – podle horoskopu by bylo nejrozumnější na začátku týdne rozdělit peníze na každodenní hromádky a nevydat více, než si naplánujete. Máte sílu odolat pokušení. K novým známostem přistupujte raději s odstupem, zvláště pokud se vám někdo zdá dokonalý a bez chybičky. Váš organismus umělé stimulanty ve skutečnosti nepotřebuje.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – v zaměstnání bude rozumné udržet rovnováhu mezi nadšením z nových a zajímavých věcí a racionálním posouzením, kolik dalších povinností vás brzy čeká. Finance by měly být celkem v pořádku. Jestli vám ve vztahu chybí více citu a pochopení, nebojte se ozvat. Pokud plánujete zhubnout, tento týden je pro začátek nějaké rozumné diety ideální.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)