Jste zde


Týdenní horoskop na týden 17.8. až 23.8. roku 2015 - 34. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - třicátý čtvrtý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – buďte hodně ostražití. Tento týden máte možnost vydělat hodně peněz, ale při troše nepozornosti také můžete o nemalou částku přijít. Berani ve vztahu mohou začít toužit po větší svobodě, v některých situacích se jim může začít zdát, že žijí trochu ve zlaté kleci. Můžete mít menší potíže s tlakem.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – atmosféra v zaměstnání nebude úplně dokonalá. Lidé budou hodně ve stresu, nějaké záležitosti bude nutno řešit z minutu na minutu. Ale do víkendu se to uklidní. Ve vztazích partner bude mít pochopení pro různé drobné chybky a neobratnosti. Býci co jsou single by měli popřemýšlet, jestli nestojí za to obnovit nějaké staré kontakty. Se zdravím to bude celkem v pořádku.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – podle horoskopu byste se měli soustředit jen na jeden pracovní úkol. Rozptýlení pozornosti nic dobrého nepřinese, zato s dokonale odvedenou prací se i dokonale zvýší odměna. Pro opačné pohlaví budou tento týden Blíženci velmi přitažliví. Proč takovou situaci nevyužít. Preventivní prohlídka ještě nikomu neublížila.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – v zaměstnání by si měli všimnout vaší profesionality. Uslyšíte hodně pochval a milých slov, bohužel finanční prémie zatím nečekejte. Ale i ty se blíží. Ve vztahu nemá smysl hledat různé důvody pro hádky. Mnohem lepší je se na všem domluvit v klidu a udržet harmonii v domácnosti. Únavu z minulých týdnů rozežene několik nocí strávených kvalitním hlubokým spánkem.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – v tomto týdnu mohou lidé narození ve znamení zvěrokruhu Lev výrazně snadněji změnit práci a nebo najít nové zajímavější pracovní zařazení v aktuálním zaměstnání. Budete velmi dobře vycházet s lidmi, může se to hodit i ve vztahu a k řešení různých dlouhodobých rodinných sporů. Pokud vykročíte z bytu s úsměvem na rtech, zjistíte, že vše vám jde mnohem lépe od ruky.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – podle horoskopu nastává vhodných pět pracovních dnů pro vyřizování různých finančních a úředních záležitostí. Jen čtěte vše velmi pečlivě. Dejte lásce šanci, vše se může změnit doslovně během jednoho večera. Stačí jen chtít. Můžete mít menší potíže s chodidly i nohami obecně.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – normální pracovní povinnosti by vám neměly dělat větší potíže. Problémy se mohou jen objevit, pokud budete muset jet na služební cestu nebo dělat v jiných podmínkách, než jste zvyklí. V záležitostech srdce a lásky se objeví nějaká změna. Ostražitost je nyní na místě. Pokud nemusíte, vyhýbejte se příliš silně klimatizovaným místnostem a automobilům.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – díky několika příjemným shodám náhod by se vaše pracovní pozice a s tím spojené finance měly o něco zlepšit. V zaměstnání by to mělo být ve čtvrtek trochu náročnější než obvykle. Tento týden můžete ve vztahu hodně vyřešit. Je to skvělý čas pro radikální kroky a jednoznačné postoje. Pokud jezdíte na kole nebo běháte, dávejte si větší pozor než obvykle.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – pokud chcete v práci uspět, musíte mít více odvahy a také schopnost ve správné chvíli zariskovat. Toužíte po povýšení? Když budete mlčet, samo k vám nikdy nepřijde. V lásce vás podle horoskopu mohou čekat různá zajímavá dobrodružství. I s partnerem si lze skvěle užívat. Vašemu tělu by prospěly různé čerstvé zeleninové šťávy.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – pracovně se to docela příjemně rozjede. Konečně by se měly objevit příjmy, na které už delší dobu čekáte. Více práce znamená více peněz. Týden je skvělý pro různá společenská a přátelská setkání. Pokud máte partnera, choďte na tyto akce společně. Pokud jste single, nyní to můžete snadno změnit. Může se ozvat nějaký starší zdravotní problém.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – nikam se moc netlačte, stačí si dělat své a možná se vám podaří ušetřit i trochu času. Peníze sice větší nečekejte ale při rozumném plánování získáte nějaké to volno navíc. Velmi jednoduše získáte důvěru jiných lidí, dá se to využít i při hledání partnera, jen to bude spíš takový ten flirt na jeden večer. Objeví se menší potíže se zády.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – věnujte se spíše složitějším záležitostem. Přistupujte k nim jako ke školení, díky kterému získáte nové znalosti a zkušenosti. Pokud budete dělat jedno a to samé, nikam se v zaměstnání neposunete. Jestliže vám to ve vztahu skřípe, nyní máte možnost s tím něco udělat. Stačí si sednout a v příjemné atmosféře a klidným tónem všechna nepochopení vyříkat. Víkend byste měli věnovat hlavně odpočinku – tentokrát to nepřehánějte s tím aktivním.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno