Jste zde


Týdenní horoskop na týden 1.6. až 7.6. roku 2015 - 23. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Teď se nám sešly horoskopy týdenní a měsíční, tak mezi nimi uděláme alespoň trochu odstup a začneme týdenním,

 

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - dvacátý třetí týden roku 2015

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – pokud něco plánujete už delší čas, bylo by dobré o tom přestat jen přemýšlet a podniknout první kroky k realizaci. Překážek se nemusíte obávat. Pro lásku to nebude nejlepší čas, ale možná se vám podaří s někým zajímavým seznámit. A co bude v budoucnu, kdo ví. S lepší fyzickou formou přijde i vyšší dávka energie.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – koncentrujte se na hlavních pracovních povinnostech. Tento týden bude podle horoskopu důležité udržet si ve věcech pořádek. Zmatek a chaos budou znamenat, že na něco důležitého zapomenete. Následujících sedm dní by se mělo nést v duchu různých společenských událostí. Dodržujte pravidelný denní režim, hlavně si pohlídejte spánek.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – jestli máte udělat, neztrácejte zbytečně čas a pusťte se do díla. Povinnosti vám půjdou překvapivě rychle od ruky a vy budete mít více volného času než obvykle. Ten budete moci využít na nějaké příjemné procházky s partnerem nebo na hezkou zábavu s přáteli. Oblékejte se podle počasí, uřícený člověk, který rychle vychladne může se také rychle nachladit.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – pracovně to bude docela povedený týden, také finančně byste si měli konečně polepšit. Neutrácejte vše, co vyděláte. V tomto týdnu se mohou objevit nečekané romantické události, milovníci flirtování budou v sedmém nebi. Nenamáhejte příliš svůj organismus, rozvrhněte si dobře, na co má smysl vydávat energii.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – okolí bude čekat na vaše nápady. Pokud přijdete s nějakým originálním řešením, čekejte velký potlesk a nemalou finanční odměnu. Pozor, někdy si kamarádi začínají myslet, že jde o něco více než o kamarádství. Na zdraví byste naříkat neměli, ale úplně skvělou formu nečekejte.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – mohou se objevit spory a hádky. Pokuste se vyhýbat extrémním řešením, nejlepší bude v tomto týdnu rozumný kompromis, co uspokojí všechny strany. V tomto týdnu se vyhýbejte i nevinným flirtům, mohly by být špatně pochopeny. S fyzickou kondicí by to mělo být v pořádku, určité problémy může přinést stres.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – každé rozhodnutí, jehož dopady přesahují horizont dvou týdnů si musíte velmi pečlivě promyslet. Byla by škoda udělat hloupou chybu s velkými dopady. Do středy raději šetřete. Ve vztahu je vše v naprostém pořádku, i když to někdy může vypadat jinak. Nemusíte si dělat zbytečné starosti. Užívejte si sluníčka a pohybu na čerstvém vzduchu.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – finance by se vám měly zlepšit, ale stále si ještě dávejte pozor při utrácení. Dva, tři nečekané výdaje mohou silně vyčerpat vaše rezervy. Podle horoskopu byste si měli užít hodně lásky, citlivého partnera a hodnou rodinu. Pokud jste single, zkuste s tím nyní něco udělat. Můžete být trochu nepozorní, hodně nebezpečné je to na silnici.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – pokud budete chtít někomu poradit, pečlivě važte výběr slov. Někdy i dobrý skutek může být pochopen jako nafoukanost. Promyslete si, co čekáte od léta. Pokud se vám někdo líbí, pokuste se zjistit, jaký je doopravdy. Pod pozlátkem je to někdy hodně ošklivé. Hrozí vám skoky nálad, zvláště během ostřejších změn počasí.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – dokončete vše, co jste začali, nevrhejte se do nových projektů, pokud si je předem pořádně nenaplánujete. Ve vztahu je to trochu nudné? Problém je většinou na obou stranách. Pokuste si připomenout, co rozpalovalo vášně dříve. Dlouhé procházky nebo výlety na kole by vám prospěly.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – máte šanci přijít s několika zajímavými postupy, které to mohou v práci udělat zajímavější a praktičtější. Dobře vyřídíte finanční záležitosti a věci týkající se bydlení. Mezi přátelstvím a láskou je někdy jen velmi těsná hranice. Občas stačí krok. Rýma a prochladnutí mohou skončit větším zdravotním problémem.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – ambiciózní plány odložte na jindy. Někdy je lepší mít malé cíle, které se dají rychle a snadno realizovat. Naivní přístup se někdy nevyplatí. Partner by vás měl nyní zahrnout velkou pozorností, užívejte si paprsků lásky. Není to dobrý týden pro extrémnější sportování a trhání různých rekordů. Méně je nyní více.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno