Jste zde


Týdenní horoskop na týden 13.4. až 19.4. roku 2015 - 16. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - patnáctý týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – vaše intelektuální schopnosti rostou, nebojte se toho využít v práci. Velmi dobrý týden na získání nějakých nových znalostí či zkušeností. Radujte se z života, setkávejte se s přáteli a nechte lásku ať sama ukáže, jaká je velká čarodějka. O víkendu si dejte trochu do těla, je třeba rozhýbat organismus po zimě.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – čeká vás více různých výdajů, pokuste se nějaké odložit na další týdny, aby ten finanční tlak nebyl tak silný. V práci by měla vládnout docela přátelská nálada. Využívejte každou možnost na společenské vyžití, láska může být mnohem blíže, než se vám to zdá. Podle horoskopu můžete mít menší potíže s migrénami.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – věřte svým schopnostem, nepodceňujte se a nebojte se nových úkolů. Tento týden sice nebude patřit k nejjednodušším, ale měli byste všechno zvládnout na tak zvanou jedničku. Partner by vás měl velmi příjemně překvapit, očekávejte hodně radosti těsně před a během víkendu. Nenápadná rýma se může dost nepříjemně rozvinout. Při náznacích nemoci zpomalte.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – každý dělá chyby. Nemá smysl se z toho hroutit, je nutné se poučit do budoucna a jít klidně dál. Pitvání minulosti by bylo jen zbytečnou ztrátou času. Podle horoskopu si tento týden nejvíc užijí čerstvě zamilované páry a partnerské vztahy, ve kterých znovu ožila vášeň. Dávejte si pozor na to, co máte na talíři, budete mít citlivější žaludek, vyhýbejte se jídlům a koření, po kterých je vám těžko.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – zabývejte se hlavně tím, co vám přinese největší zisky. Pozor, ale nesmíte  úplně zanedbat ani své normální povinnosti. Stačí je udělat rychle a jen tak po povrchu. Nevěřte komplimentům, někdy jsou to jen prázdná slova, za kterými se skrývá faleš. Dopřejte tělu více pohybu a trochu omezte sladkosti a slané mlsání.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – nevyhýbejte se náročnějším úkolům a snažte se dohnat všechny povinnosti z minula. Podle horoskopu v práci má dojít postupně k několika změnám ve váš prospěch. Zamilovaní by měli popřemýšlet o společném životě, v dlouhodobých partnerských vztazích vás čekají příjemné chvíle. Mohou se objevit menší problémy s pletí.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – pokud vaše práce spočívá na kontaktech a spolupráci s jinými lidmi, těšte se na zajímavý týden plný zajímavých událostí. Lidé, jejichž zaměstnání je spíše samotářské, budou mít před sebou pět pracovních dnů nudy. Sny se velmi často plní, zvláště v lásce k zázrakům může dojít každý den. Buďte fyzicky aktivní, ale pozor na úrazy.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – plány by se měly konečně začít realizovat, nemá smysl to pořád odkládat, mnoho věcí se stejně dořeší za pochodu a nemá smysl plánovat do posledního detailu něco, co se průběžně bude měnit. Buďte tam, kde je zábava a větší společnost, doma nového partnera určitě nenajdete. Pokuste se jíst ve stejný čas a v pravidelných odstupech.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – čekejte hodně různých porad, které udělají docela velký zmatek v zaměstnání. Na všechno se dá zvyknout, jen to chce trochu času a trpělivosti. Ve vztahu i pokud hledáte vztah si dejte pozor na slova, která pak nelze vzít zpět, někdy je lepší počkat, pozorovat a vyjádřit se o něco později. Vyhýbejte se průvanům.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – pokuste se najít nový zdroj příjmů a nebo omezte své dosavadní výdaje. Peněženka ani konto nejsou bezedné. Více než po lásce budete nyní toužit po někom nezávislém, komu byste se mohli svěřit a vysvětlit, co vás trápí. Omezte smažené, v jídelníčku by mělo být více zeleniny.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – je před vámi skvělá příležitost vyniknout v zaměstnání. Bude to stát trochu volného času, ale výsledek zlepší vaši finanční situaci i postavení mezi kolegy. Ve vztazích bude trochu bouřlivo, může se objevit menší problém se žárlivostí. Nezapomínejte na preventivní prohlídky.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – k pracovním povinnostem přistupujte s úsměvem a nebojte se ani složitějších úkolů. Podle horoskopu tento týden mají lidé narození ve znamení Ryb před sebou pět úspěšných pracovních dnů a pak také příjemný víkend. Ten by bylo nejlepší prožít někde v přírodě s partnerem. Posílí to vztah a zlepší vám zdraví.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno