Jste zde


Týdenní horoskop na týden 10.8. až 16.8. roku 2015 - 33. týden
Esoterika.cz

týdenní horoskop

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - třicátý třetí týden roku 2015

 

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – měl by vás čekat nějaký rozhovor o financích. Dobře se na něj nachystejte a budete velmi příjemně překvapeni. Srpen může být měsícem plným lásky, více volna a dlouhé teplé večery přitahují romantické situace. Vaše fyzická forma by měla být velmi slušná, nastává dobrý čas pro různé letní sporty.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – pokuste se držet při zemi. Budete mít mnoho zajímavých nabídek, ale budete si muset mezi nimi vybrat. Jestliže se pokusíte dělat více věcí najednou, do konce nedotáhnete žádnou. Věřte pocitům, nemá smysl se vrhat do každé náruče jen pro krátkou chvíli potěšení, vždy se zeptejte svého srdce. Dejte si pozor při cestování, mimo domov vám hrozí nějaký menší úraz.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – podle horoskopu to bude dobrý týden pro různé důležité pohovory a úřední jednání. Nejnáročnější by měla být středa a čtvrtek. Neskrývejte své city, uvidíte jak se vše změní, když seberete odvahu a vše dokážete říci na plno. Pokud plánujete shodit pár kil, k úpravě jídelníčku přidejte ještě více fyzické aktivity.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – teplota za okny člověka unavuje a moc ho nemotivuje k práci. Pokuste se v sobě najít nějaký další zdroj sil, protože nyní si nemůžete dovolit chybu či nepozornost. V domácnosti bude docela dobrá atmosféra, ale nějaký týden velkých vášní moc nečekejte. Dejte si velký pozor při plavání, raději se držte jen tam, kde dosáhnete.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – budete mít dobrý čich na peníze. Využijte příležitost a vylepšete trochu domácí rozpočet. Pozor, v práci bude v druhé polovině pracovního týdne trochu větší zmatek, nenechte se nikým vyvést z rovnováhy. Někdy je dobré ve vztahu jít do malého konfliktu, aby se vám podařilo prosadit svou. Někdy je lepší drápky zatáhnout. Tento týden je vhodnější druhý přístup. Se zdravím by mělo být vše v pořádku.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – v práci to bude docela nuda. Nic zajímavého by se dít nemělo. Možná je to dobrý čas na dovolenou nebo trochu prodlouženější víkend?  Podle horoskopu kolem víkendu čekejte něco, co vám rychleji rozbuší srdce. Velká láska na obzoru. S poklesem energie nic nenaděláte, chce to prostě počkat a vše se vrátí samo.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – pokud se před vámi objeví příležitost udělat nějakou práci za někoho, využijte jí. Díky tomu zaměstnavateli ukážete, že máte mnohem větší schopnosti, než si dosud myslel. Z hlediska lásky by vás měl čekat příjemný a docela romantický týden, i single si mohou vychutnat malý flirt, stačí jen chtít. Pokud vám při sportování není moc dobře, odeberte si trochu aktivit.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – podle horoskopu vás tento týden čeká v práci hodně nuda spojená s mírně zhoršenou náladou z horka. Utěšit se můžete myšlenkou na příjemný víkend. Žárlivost žádnému vztahu neprospívá, zvláště pokud je nespravedlivá. Vaše tělo je mnohem méně odolné, takže si dejte pozor v místech, kde je více lidí. Viry a bakterie mohou zaútočit i v létě.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – pokud se chcete v zaměstnání pohnout někam dál a dosáhnout nějakých vyšších cílů, nejdříve si musíte naplánovat další kroky. Huráakce vám tento týden určitě nepomohou, vycházejte ze zajištěných pozic. Partner by vás měl překvapit nejen spoustou lásky ale i nějakou příjemnou drobností. Chytejte sluneční paprsky, tělo je potřebuje (samozřejmě s rozumem a zajištěním).

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – nedělejte si starosti z věcí, které se vás netýkají nebo jsou ve vzdálené budoucnosti. Vše se nějak vyřeší a mnoho záležitostí zařídí prostě čas. Pokud chcete prožít týden plný lásky, musíte začít vyvíjet iniciativu. Partner je totiž podle horoskopu trochu líný. Delší procházky v milé společnosti vám zlepší náladu i kondici.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – máte šanci na velký úspěch, jen budete muset ještě trochu přidat a možná vás to bude stát i trošku volného času. Ale odměna rozhodně stojí za to. Společenský život bude opravdu zajímavý. Máte šanci potkat někoho, kdo vám bude více než milý. Dopřejte tělu více vitamínu C a E, nezapomínejte na správný pitný režim.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – v práci může dojít k několika konfliktům. Snažte se stát stranou, ale pokud vás někdo přímo požádá o vyjádření, nebojte se projevit svůj názor na plno. Všechna důležitá rozhodnutí proberte pečlivě s partnerem, předejdete tím zbytečným sporům. Vaše tělo touží po vodě a nejde jen o ochlazení, ale i o velmi zdravý pohyb, který protáhne všechny svaly.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno