Jste zde


Týdenní horoskop na týden 18.1. až 24.1. roku 2016 - 3. týden
Esoterika.cz

 

Týdenní horoskop věštírny Měsíční kočka - třetí týden roku 2016

Horoskop pro Berana

Horoskop - znamení BeranaBeran – když v práci bude mít někdo nějaké připomínky k vaší činnosti, neurážejte se. Když se na věc podíváte jeho očima, zjistíte, že v mnohém má pravdu. Berany žijící ve vztahu ve vztahu čeká velmi příjemný týden. Single si budou moci povyrazit. Vaše tělo potřebuje trochu více pohybu.

Horoskop pro Býka

Horoskop - znamení BýkaBýk – buďte velmi opatrní ve všech záležitostech, které jsou nějakým způsobem spojené s právem či úřady. Chyba by mohla mít nepříjemné následky, ale dá se jí vyhnout. S partnerem pomalu začněte plánovat, co budete dělat v létě a na podzim. Zahánění stresu jídlem není moc dobrý nápad.

Horoskop pro Blížence

Horoskop - znamení BlížencůBlíženci – v zaměstnání by to mělo být tento týden příjemné. Možná se před vámi objeví nějaká zajímavá nabídka, která rozhodně bude stát za zvážení. Podle horoskopu si nyní vychutnáte velké množství pozornosti od opačného pohlaví. Někdy to může být i trochu nepříjemné. Nenamáhejte příliš své klouby.

Horoskop pro Raka

Horoskop - znamení RakaRak – chcete udělat dojem na své nadřízené? Postupujte sebejistě, snažte se ukázat rozhodnost a pevný názor. V lásce se může ozvat minulost. Je jen na vás, jestli jí budete naslouchat nebo za ní uděláte definitivní tlustou čáru. Tento týden kolem vás krouží riziko bakteriální infekce.

Horoskop pro Lva

Horoskop - znamení LvaLev – nebojte se náročných pracovních pohovorů. Máte na to. Přistupujte k nim s optimismem a máte zpolovic vyhráno. Single v tomto týdnu se mohou ponořit do víru vášní různých zábav. Jejich šance na nalezení příjemného partnera jsou aktuálně podle horoskopu hodně vysoké. Asi vás během pracovní části týdne trochu potrápí migrény.

Horoskop pro Pannu

Horoskop - znamení PannyPanna – vaše finanční situace by se od středy měla postupně zlepšovat. Budete pod menším tlakem výdajů. Jestliže hledáte zaměstnání, nyní jsou vaše šance opravdu vysoké. O víkendu bude pár zajímavých příležitostí na setkání ve větším kruhu známých a přátel. Možná někoho nového poznáte? Organismu by prospělo, kdybyste zmenšili konzumaci sacharidu a tuků.

Horoskop pro Váhy

Horoskop - znamení VahVáhy – důvěřujte si. Nemá smysl se podceňovat, je ve vás ukryto mnoho schopností a znalostí, které jste jen delší dobu nevyužívali. Je velmi snadné to změnit. Podle horoskopu se následujících sedm dní hodí pro důležitá rozhodnutí týkající se vašeho vztahu. Promyslete si pečlivě každý krok. Je na čase udělat nějakou preventivní prohlídku.

Horoskop pro Štíra

Horoskop - znamení ŠtíraŠtír – máte velké šance dosáhnout v práci nečekaných úspěchů. Jen nepolevujte v úsilí a nepodceňujte drobnosti. Čekejte menší průvan v peněžence. Sladká slůvka se krásně poslouchá, ale dejte si pozor, aby za tím nebyla faleš nebo laciná vypočítavost. Chraňte si uši, čepice nebo šátek či šála je váš přítel.

Horoskop pro Střelce

Horoskop - znamení StřelceStřelec – měli byste v zaměstnání trochu šlápnout na plyn. Vašemu okolí se zdá, že zanedbáváte část svých povinností a nejedete na plno. Není nic jednoduššího než tyto představy větší aktivitou rozptýlit. Ve vztazích to možná nebude nejvášnivější, ale stejně by měl být tento týden hodně příjemný. Pozor při řezání nožem a práci s ostrými předměty.

Horoskop pro Kozoroha

Horoskop - znamení Kozoroha Kozoroh – svých povinností máte až nad hlavu, nedělejte práci za jiné lidi. Nic vám to nepřinese a jen budete zbytečně ztrácet čas. V lásce věřte vlastnímu rozumu a citům, neposlouchejte rady lidí kolem vás. Je to vaše srdce a ne jejich. Měli byste najít trochu více času na zdravý odpočinek.

Horoskop pro Vodnáře

Horoskop - znamení VodnářeVodnář – pokud chcete, aby se vaše kariéra úspěšně rozvíjela, musíte také proto něco více udělat a hlavně se nesmíte bát vystoupit dopředu. Pokud budete jen mlčet a dělat si své, všichni si budou myslet, že jste se svou situací naprosto spokojeni. Čerstvě zamilovaní prožijí bláznivý týden, déletrvající vztahy očekává několik menších hádek spojených s prací a financemi, které ale vymaže nádherný víkend. Zdraví by mělo být v pořádku.

Horoskop pro Ryby

Horoskop - znamení RybyRyby – čeká vás hodně náročný týden, ale pokud všechny své povinnosti zvládnete, odměna vás nemine. A první část by se měla objevit už před víkendem. Single by nyní měli být dost opatrní, nové známosti se mohou objevit, ale nic velkého nečekejte. Volný čas byste měli trávit pokud možno aktivně.

Převzato z horoskopy-vestirna.com.

Zde naleznete další naše horoskopy.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno