Jste zde


Čínský horoskop 2020 pro všechna znamení zdarma
Esoterika.cz

Čínský horoskop se neurčuje přímo z čínského kalendáře, v té formě v jaké jsme si na to zvykli u horoskopů "západního" typu, jejichž kořeny najdeme ve starověké Mezopotámii. Ale kalendář tam roli také sehrává, horoskop je vypracován tak, aby se skládal z dvanácti měsíců po dvaceti devíti a půl dnech. Každé tři roky se pak přidá přestupní měsíc, a ten vyrovná mezeru, která vzniká v cyklech přírody. Celé to vychází ze staré buddhistické legendy, která vypráví, že Buddha dal lidem vlastnosti dvanácti zvířat.

 


Každý rok je ve znamení určitého zvířete čínského kalendáře. Protože čínská znamení jsou výhradně zvířata, říká se tomu také čínský zvěrokruh.

 

Krysa v čínském horoskopu 2020

Inteligentní a pohotové Krysy letos oslaví narozeniny násobku dvanácti - ano, opět je zde rok zasvěcen právě vašemu znamení! Jak je však v čínském horoskopu zvykem, toto uzavření starého cyklu není vždy jen v růžových barvách. Tento rok vám přinese příležitost změnit váš život a vybudovat si zcela nové štěstí, ale ruku v ruce s tím půjdou i výzvy, které vám dají docela slušně zabrat!

Práce a finance

V tomto vašem roce je to, milé Krysy, všechno jen a jen na vás - zadarmo vám teď nikdo nic nedá, a tak se připravte na pořádnou dávku tvrdé dřiny. Ale přinese to ovoce a nezůstanete bez odměny. Není to však zdaleka jen o vydělávání peněz. Právě teď máte jedinečnou příležitost přetvořit svůj život a vybudovat si krůček po krůčku svoji vysněnou kariéru, která vás bude bavit a naplňovat. Do systematické práce byste se měli pustit nejlépe již na začátku roku, ať to všechno stihnete - není toho málo! Vaše finanční situace bude vyrovnaná a stabilní, takže se můžete soustředit na nové věci.

Láska a partnerské vztahy

Myš a vztahy v čínské astrologii

Krysa znamená pro Krysy nové začátky nejen v práci, ale ještě mnohem víc v lásce! Tak neváhejte se seznamováním a navazováním kontaktů. Pokud jste nezadaní, Štěstěna má pro vás v záloze skvělá překvapení! Pokud ovšem toužíte najít skutečně tu pravou polovičku, pak si na nic nehrajte a buďte jednoduše tací, jací jste. Vyplatí se to! Ale i zadané Krysy si užijí příjemný svěží vánek a věci se ve vašem vztahu konečně pohnou kupředu. Když něco v lásce opravdu chcete, stůjte si za tím a nedělejte kompromisy tam, kde by vás to bolelo. Komunikace pak bude mnohem jednodušší!

Myš v čínské astrologii

Kryse odpovídají tyto roky narození

1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Zajímáte-li se minulé životy, budoucnost a věštění, nechte si vyložit karty.

Buvol v čínském horoskopu 2020

Jako Buvoli jste spolehliví a pracovití, a v roce Krysy dostanete příležitost konečně trošku zvolnit tempo a nabrat nové síly. Nejdůležitější ze všeho pro vás budou přátelé, a společenský život vám dodá energii kdykoliv ji budete potřebovat. Často býváte zavaleni povinnostmi, ale Krysa vám konečně přinese i trochu zábavy a rozptýlení, takže se můžete těšit na spoustu nových zážitků!

Práce a finance

V roce Krysy si budou Buvoli užívat v práci klídek a pohodičku, nikdo vás nebude do ničeho tlačit a konečně si odpočinete od stresu. Ale každá mince má dvě strany, a nejspíš toho bez tlaku neuděláte tolik jak obvykle. Když už se budete snažit, pak jenom tehdy, když z toho budou koukat peníze - vždyť za pochvalu ani slávu si ještě nikdo nic nekoupil! Vyplatí se vám však najít i jinou motivaci, pak se posunete o hodně kupředu. Novou práci raději nehledejte a zůstaňte u starých rozjetých projektů, tam se vám bude dařit mnohem lépe a novinky určitě ještě rok mohou počkat!

Láska a partnerské vztahy

Buvol a vztahy v čínské astrologii

Vaše milostné a vztahové úspěchy budou v roce Krysy pořádně proměnlivé! Zkrátka takové jednou nahoře a jednou zas dolů. Chvílemi budete toužit po změně, jindy si zas bude váš protějšek stěžovat, že by věci mohly být lepší. Hlavně si ale nebudete vůbec jistí, co by vlastně bylo nejlepší řešení. Pokud se však trošku posnažíte si to vykomunikovat, pak je to naopak příležitost více se sblížit a lépe poznat. Dokonce se můžete dostat až tak daleko, že začnete uvažovat třeba o svatbě. Jen to nebude úplně přímočará cesta! Nezadaní Buvoli mají letos k seznámení průměrné šance.

Buvol v čínské astrologii

Buvolovi odpovídají tyto roky narození

1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Tygr v čínském horoskopu 2020

Tygři jsou proslulí svojí kreativitou a šikovností, a v roce Krysy je budete moct naplno uplatnit. Jen si musíte dát pozor, abyste do něj vkročili tou správnou nohou, protože nepozornost v důležitých momentech vám může přivodit zklamání. Zkrátka je potřeba jít si za svými cíli a mít věci pod kontrolou - když si to uhlídáte, pak se můžete těšit na perfektní rok plný úspěchů a štěstí!

Práce a finance

Vaše snaha vám letos zaručeně přinese ovoce - a to platí jak pro všechnu tu práci, co jste udělali v minulých letech, tak i pro tu, kterou teprve letos zvládnete. Jste na správné cestě, není potřeba dělat žádné změny, ale o to víc se vám vyplatí jít do všeho naplno a posnažit se. O peníze letos nebudete mít nouzi. Krysa vám pomůže hravě zaplatit všechny složenky a občas si udělat radost něčím příjemným, ale na nějaké velké vyskakování to taky nebude. Po celý rok se nezapomeňte koukat pozorně kolem sebe, možná se na vás usměje velké štěstí, ale musíte po příležitosti skočit rychle!

Láska a partnerské vztahy

Tygr a vztahy v čínské astrologii

Rok Krysy slibuje Tygrům vášeň, a to pořádnou! Romantické zážitky vás budou čekat na každém rohu a partnerské nebo manželské svazky, kde je některý z dvojice Tygr, bude jen tak kvést! Konečně se vám povede zažehnat všechny krize! Samozřejmě, pro nezadané Tygry je teď ten pravý rok vydat se na pořádný lov, právě teď totiž můžete potkat lásku svého života! Budete toho mít hodně společného a sdílet stejné záliby - a nejspíš poznáte toho pravého či tu pravou hned na první pohled! Je velká šance, že i vaše nová nadějná polovička bude narozena taky ve znamení Tygra.

Tygr v čínské astrologii

Tygrovi odpovídají tyto roky narození

1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

 

Králík v čínském horoskopu 2020

Jako Zajíci máte opatrnost v krvi, a v roce Krysy se toho držte. Riskování vám teď štěstí nepřinese, najdete jej v klídku svého domova, okruhu blízkých lidí, přátel, zkrátka v jistotách, které máte rádi. To ovšem neznamená, že si nemáte jít za svými cíli. Úspěchy z předchozího roku budou pokračovat a v mnoha věcech se vám bude dařit ještě mnohem lépe než předtím.

Práce a finance

Krysa vám radí myslet do budoucna a začít si věci, které se vám později vyplatí. To může znamenat například i studium a vzdělávání, nebo také investici do nového projektu. Ale nepouštějte se do ničeho, o čem pochybujete, raději si počkejte, až si budete svými plány jisti. Pak bude cesta najednou mnohem jednodušší a objeví se lidé nebo okolnosti, co vám pomohou. Po finanční stránce se taky budete mít o koho opřít, a to bude velmi příjemné. Nejspíš vás zlákají nějaké investiční příležitosti, ale spíš se vám vyplatí zaměřit se na spoření a udělat si rezervu do budoucna.

Láska a partnerské vztahy

Králík a vztahy v čínské astrologii

O romantiku nebudete mít v roce Krysy nouzi, nejvíc si ji užijete na jaře a v létě. Pokud vám připadá, že ten pravý protějšek se jaksi ne a ne objevit, znamená to jediné - měli byste trochu slevit ze svých malinko přemrštěných nároků. Jasně, kdo by nechtěl dokonalého partnera, jenomže potíž je v tom, že nikdo takový zkrátka neexistuje, takže si budete muset rozmyslet, v čem jste ochotni dělat kompromisy. Zadaní zajíci nesmí v tomto roce zapomínat, že vztah si vyžaduje taky nějaké ty časové investice. Čím více času si na vaši polovičku uděláte, tím hezčí chvilky můžete očekávat!

Králík v čínské astrologii

Zajíci odpovídají tyto roky narození

1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

 

Drak v čínském horoskopu 2020

Pro divoké Draky bude Krysa skvělým parťákem - v jejím roce si užijete skvělé zážitky a splníte si své sny! Ve vašem životě se bude pořád něco dít, a nudy se tedy rozhodně obávat nemusíte. Spíš nebudete vědět, do čeho se pustit dřív, a se šťastnými událostmi jako kdyby se roztrhl pytel! Nové příležitosti, zábava, úspěchy, to všechno vás bude provázet v nadcházejících dvanácti měsících!

Práce a finance

Zajímavá kariéra, nebo raději spousta peněz? Vy budete letos patřit mezi ty šťastné, co nebudou muset vybírat a rozhodovat se, můžete mít totiž obojí! Práce sice mnohdy budete mít nad hlavu, ale zajímavé, takže si snad ani nevšimnete, že vlastně pracujete - tedy, až na výplatu, která bude stát za to! Vydělávat si projektem, který vás baví - přesně to může být jeden z dračích splněných snů v roce Krysy. Vykouknout na vás může i pracovní příležitost spojená s cestováním - tak co, půjdete do toho? Hlavně si dejte pozor, ať si udržíte motivaci, to bude totiž naprosto zásadní!

Láska a partnerské vztahy

Drak a vztahy v čínské astrologii

V lásce bude panovat klid a pohoda, a to se vám rozhodně zamlouvá! S partnerem vám to bude klapat, jenomže to vás může svádět trošku k lenosti. Nezapomínejte se tedy své polovičce věnovat o občas si pro ni nebo pro něj vymyslet nějaké milé překvapení. Láska totiž neznamená jenom přijímat a užívat si, ale taky dávat, a to ve všech smyslech slova. Nezadaní Draci nemají důvod nikam spěchat, vaše štěstí se na vás v pravou chvíli usměje. Raději si vychutnejte čas s přáteli, rodinou a lidmi, které máte rádi, nemusíte se snažit za každou cenu někoho sbalit!

Drak v čínské astrologii

Drakům odpovídají tyto roky narození.

1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Had v čínském horoskopu 2020

Chytrý a šikovný Had se bude muset v roce Krysy přece jen trochu ohánět, aby s ní udržel krok. Pohotová Krysa mu totiž může házet do cesty nejrůznější překážky. Každá výzva je ovšem zároveň příležitostí, a tak byste to měli brát. Když si dáte pozor na to, co je opravdu důležité, z problémů se najednou stanou příležitosti, a z těžkého roku rok plný úspěchů, který vás odmění, jak se patří!

Práce a finance

Přichází čas nových příležitostí, ale zadarmo to nebude - tak přidejte plyn a snažte se zapůsobit na těch správných místech! Bude pro vás důležité stanovit si jasné cíle, a nedávat si jich příliš mnoho - nestačilo by vám náhodou zaměřit se jen na jednu nejdůležitější oblast? Byla by škoda roztříštit své síly mezi příliš mnoho aktivit, které nemají naději uspět. Co se týče peněz, zde Krysa přitlačí nejtvrději, raději počítejte s možností nečekaných výdajů, navrch budou mít ti Hadi, kteří umí spořit a nemají dluhy. Pokud to není zrovna náš případ, je načase s tím něco dělat!

Láska a partnerské vztahy

Had a vztahy v čínské astrologii

V milostném životě si na rozdíl od práce můžete dopřát uvolnění, klid a o nic moc se nesnažit. Vztahy pro vás budou příjemným zázemím, kde si odpočinete a načerpáte energii. A pokud se vám bude chtít udělat i něco navíc, můžete se těšit na opravdu nezapomenutelné zážitky. Tak proč svého partnera, nebo taky svoji rodinu a nejbližší, nepřekvapit něčím zajímavým a originálním? Popusťte uzdu fantazii a buďte spontánní - i kdyby nikde jinde, v osobním životě si to můžete dovolit! A jak na tom budou nezadaní Hadi? Pro vás platí hlavně netlačit na pilu, být sami sebou a úspěchy se dostaví!

Had v čínské astrologii

Ženy – jsou milé a hodně zručné. Bývají dobrými hospodyněmi. V cestě za svým cílem dokáží použít libovolné dostupné prostředky nehledě na etiku, zvláště pokud narazí na nějaké komplikace. Mívají měkké srdce a jsou hodně žárlivé.

Muži – jsou hodně podezíraví a žárliví. Milují svobodu a nepříliš rádi se s někým spojují na stálo. Nepříliš jim vyhovuje veliká společnost.

Hadům odpovídají tyto roky narození

1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

 

Kůň v čínském horoskopu 2020

V nadcházejícím roce Krysy se jako silný a vytrvalý Kůň rozhodne nudit nebudete! Toto drobné zvířátko si totiž pro vás připravilo pořádný nápor úkolů, takže svoji pověstnou sílu rozhodně využijete. Pořád budete mít co dělat, ale když se do toho pořádně opřete, nebudete litovat. Přes všechny překážky se hravě přenesete a čeká vás spousta zajímavých příležitostí.

Práce a finance

Kariérní příležitosti se vám budou jen tak hrnout, ale jak už to bývá, nic není zadarmo, a každý Kůň, který to chce někam dotáhnout, bude muset trochu přidat plyn. Počítejte s tím, že cesta k cíli nebude úplně přímočará, ale s optimismem hravě zvládnete jakékoliv překážky - a nic nebude tak komplikované, jak vám to na první pohled bude připadat. Rok Krysy rozhodně není rokem odpočinku a vaše tempo bude muset zůstat rychlé. Vaše peněženka na tom bude docela dobře, ale zázraky nečekejte. Pokud si chcete polepšit, vyplatí se podívat, kde máte rezervy, a zkusit víc spořit.

Láska a partnerské vztahy

Kůň a vztahy v čínské astrologii

Rok Krysy je pro vás rokem pozitivních změn. Jen je potřeba dát partnerovi jasně najevo, co si přejete a potřebujete, protože jenom z náznaků to nejspíš nepochopí! A pak byste se zbytečně divili, proč vaše komunikace vázne. Zkrátka co na srdci, to na jazyku, a věci budou fungovat. Nezadaní se mohou těšit na svěží nový vítr do plachet randění. Dáte šanci někomu, kdo se bude na první pohled úplně lišit od toho, co jste si mysleli, že je váš ideál, a vyplatí se vám to! V rodině a přátelství pozor na zbytečné hádky, ale upřímnost a otevřenost budou klíčem k úspěchu.

Kůň v čínské astrologii

Ženy – jsou veselé a rády bývají ve středu pozornosti. Popularita je jim velmi příjemná. Velmi špatně snáší kritiku od nejbližších.

Muži – bývají úspěšní jako politici a diplomati. Rychle se dokážou orientovat v nových situacích. Často se povyšují. Jsou pilní a důslední při snaze dosáhnout svého cíle. Mají rádi svobodu a cestování.

Koním odpovídají tyto roky narození

1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

 

Ovce v čínském horoskopu 2020

Pro dobrosrdečné Kozy bude rok 2020 ve znamení pozitivních změn. Krysa vám přinese proměnu života k lepšímu, umožní začít nové věci a zbavit se toho starého a nepotřebného. Další dobrá zpráva je, že vám konečně zůstane více času na váš osobní život a soukromí. Ale vyplatí se nelenošit, raději zkuste změnit všechno, na co jste doposud neměli čas a energii, bude to stát za to!

Práce a finance

V práci se spolehněte na dobré vztahy s kolegy a hlavně šéfem, to bude váš klíč k úspěchu. Nejděte hlavou proti zdi, raději se nalaďte na běh událostí a využijte příležitosti, které k vám samy přijdou. Ručíme vám za to, že budete příjemně překvapeni! A ještě příjemnější bude pohled na váš bankovní účet. Lze bez nadsázky říct, že pro Kozy bude tento rok rokem ohromných finančních úspěchů! Můžete se těšit na příjmy z nečekaných zdrojů. Pokud toužíte i po kariérním postupu, možnosti k tomu budou, ale musíte si věřit a být sebevědomí, zkrátka nepochybujte o svých schopnostech!

Láska a partnerské vztahyj

Beran a vztahy v čínské astrologii

Krysa přináší velmi příjemné vyhlídky hlavně nezadaným Kozám - právě se začíná rok, kdy máte nejlepší šanci potkat svoji velkou lásku! Abyste ji ovšem nepřehlédli, buďte spontánní a nebojte se projevit! Tak tedy vzhůru na lov, teď vám nikdo neodolá! A nezapomeňte na svůj vzhled, tím zaujmete na první pohled! Ale ani zadané Kozy se nemají důvod stěžovat - bude vám to klapat a s partnerem hravě naleznete porozumění a společnou řeč ve všem. Do lásky se nebojte investovat, to udělá na protějšek dojem a vaše dárečky a drobné pozornosti ho přesvědčí, že vám na něm skutečně záleží.

Beran (ovce, koza) v čínské astrologii

Ženy – bývají velmi praktické. Na první pohled se zdají studené, protože perfektně dokážou ovládat své emoce. Bývají mlčenlivé a své pocity jen velmi opatrně ukazují svému okolí.

Muží – dbají jen o vlastní dobro a zisk. Jsou dosti žárliví. V ryvalizaci s protivníkem se vždy snaží vyhrávat za každou cenu. Bývají přitažliví a to jak vnějškem tak vnitřkem.

Ovcím odpovídají tyto roky narození

1907, 1919, 1931, 1943,1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Opice v čínském horoskopu 2020

Veselé a chytré Opice čeká rok plný inspirace a nových nápadů! Krysa vás nasměruje k novým zajímavým cílům a ukáže vám, ať se nebojíte odvážně snít o čemkoliv! Energie budete mít na rozdávání a optimismem budete přímo zářit! Cokoliv, co čeho se pustíte, slibuje úspěchy. Tak tedy nechejte Krysu, ať vám přinese vítr do plachet, a vykročte do jejího roku tou správnou nohou!

Práce a finance

Rok Krysy se ponese ve znamení kreativity a nápadů, ale jak už to bývá, ne všechno půjde hned na počkání uplatnit v praxi. Pozor tedy, ať se nesnažíte prosadit si svou v nevhodných chvílích, protože možná na to ještě neuzrál čas a dostali byste se jen do zbytečných konfliktů. Raději si to napište, ať nezapomenete, a vrátí se k tomu můžete později. Ale to neznamená odkládat všechno. Naopak, některé projekty, o nichž sníte, můžete začít realizovat hned! Jen jde o to poznat, jestli jsou okolnosti na vaší straně! Minimálně si budete moct věcmi, které vás baví, alespoň trochu přivydělat!

Láska a partnerské vztahy

Opice a vztahy v čínské astrologii

V roce Krysy nezapomínejte, že lásce se musíte taky trochu věnovat, pokud vám to má klapat! Jistě, budete hodně rozlétaní mezi spousty nejrůznějších aktivit, ale to neznamená nechat vaši polovičku, ať se nudí o samotě. Romantický svazek si tedy bude vyžadovat váš čas a pozornost a nemůžete ho jen tak odsunout na vedlejší kolej, dokonce ani když jste spolu už celá léta. Váš protějšek si přece zaslouží, abyste o něj s láskou pečovali! A hlavně nezapomínejte, že dobrá komunikace je klíčem ke všemu! Nezadané Opice najdou lásku, pokud začnete chodit více mezi lidi a do společnosti.

Opice v čínské astrologii

Ženy –  rády svádí muže jen tak pro zábavu. Nebývají příliš oblíbené, protože často strkají nos do cizích záležitostí. Často mění partnery a ze svých bývalých si rády dělají srandu. Stává se, že vzbuzují nenávist, zvláště u představitelek něžného pohlaví.

Muži – hodně často mění náladu i své chování. Mají rádi osobní svobodu. Jsou inteligentní, schopní a dost jednoduše řeší různé problémy. Rádi čtou knihy a získávají nové znalosti.

Opicím odpovídají tyto roky narození

1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Kohout v čínském horoskopu 2020

Hrdí a upřímní Kohouti se mohou těšit na úspěšný rok Krysy, ale trochu vám zavaří vaše vlastní pocity a emoce. Někdy bude těžké vysvětlit lidem kolem vás, co vlastně cítíte a o co se snažíte - přestože vám bude připadat, že jasněji už to říct nelze! Neplýtvejte energií a soustřeďte pozornost tam, kde jsou spřízněné duše naladěné na stejnou vlnu, a pak bude všechno v nejlepším pořádku!

Práce a finance

Chvílemi budete mít chuť udělat rázné kroky - třeba se vším seknout a pustit se do něčeho úplně nového! Jenomže přílišná spontánnost by mohla být na škodu, proto raději dvakrát měřte a jednou stříhejte. Vaše vlastní bláznivé nápady však budou snad to jediné, co vám může v roce Krysy sabotovat úspěch. Povede se vám naplno předvést, jaké talenty se ve vás ukrývají, a zasloužená odměna vás za to nemine. Dokonce budete mít to štětí vydělávat si něčím, co vás baví a je to zároveň vaše hobby. Finanční situace Kohoutů bude v tomto roce naprosto k vaší spokojenosti.

Láska a partnerské vztahy

Kohout a vztahy v čínské astrologii

Kohoutí srdíčko bude v roce Krysy velmi citlivé a vnímavé - a to může znamenat různé věci! Jestliže se vám povede sdělit protějšku, jaké jsou vaše pocity, máte vyhráno a romantická láska vás nemine! Ne všichni Kohouti ovšem budou mít to štěstí, že to půjde hladce, o to větší pozornost je potřeba věnovat partnerské komunikaci. Pro nezadané Kohouty platí, že lepší je nejít do seznamování po hlavě. Dřív, než se s někým zapletete, si pořádně rozmyslete, co vlastně hledáte a potřebujete, a jaké vlastnosti a kvality musí váš partner mít! Stačí vědět, co chcete, a půjde to mnohem snáz!

Kohout v čínské astrologii

Ženy – touží po tom být obdivované, ale kazí to jejich jistá nafoukanost. Dokážou ublížit svému partnerovi, zvláště pokud ten nesplní jejich očekávání.

Muži  – bývají nestálí a nafoukaní. Ačkoliv jsou tvrdohlaví, docela jednoduše lze je uklidnit milým slovem nebo něžnostmi. Oblékají se tak, aby vzbuzovali zájem svého okolí. Často postupují zvláštně a pro jiné nepochopitelně. Neustupují před obtížemi.

Kohoutům odpovídají tyto roky narození

1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Pes v čínském horoskopu 2020

Rok 2020 bude pro přátelské a důvěřivé Pejsky rokem nových začátků a předznamenává vás k úspěchům. Výsledek však závisí taky na tom, jak moc se budete snažit a co do toho sami vložíte. Krysa vám připravuje pole k novým možnostem, a pak už je na vás, kolik energie do toho vrazíte. Ale i ti nejlínější Psi se dočkají pozitivních změn v životě, a to je pro vás vynikající zpráva!

Práce a finance

Energie Krysy vás pošťouchne kupředu směrem k novým možnostem a příležitostem. Začne se to možná nenápadně různými drobnými novinkami, ale v průběhu roku dostanete příležitost od základu změnit vaši kariérní dráhu k lepšímu! Stačí se chytnout šancí, které se vám budou nabízet málem na každém kroku, a využít je ve svůj prospěch! Neříkáme, že to bude bez práce, ale každá vynaložená námaha se vám bohatě vrátí. Když se do toho pořádně opřete, hravě si splníte své sny, tak se nebojte změn a jděte si za svými cíli! Ani vaše peněženka nepřijde zkrátka, a za svou práci si dobře vyděláte!

Láska a partnerské vztahy

Pes a vztahy v čínské astrologii

Krysa vám přináší dobré zprávy, tento rok vás konečně zbaví vztahových problémů, ať už byly jakékoliv. Nebude to ovšem žádná zázračná událost, co by se stala jen tak z ničeho nic - spíš si v průběhu roku uvědomíte, že už vlastně vůbec neřešíte věci, které vás ještě nedávno hodně trápily! Tento rok vám bude přát jak v lásce, tak i v jiných mezilidských vztazích. A jak si v roce Krysy užít ještě větší romantiku? V první řadě si udělejte jasno v tom, po čem vlastně toužíte. A nebojte se to sdělit partnerovi! Nezadaní Psi si musí rozmyslet, koho vlastně hledají a jaký by měl být!

Pes v čínské astrologii

Ženy – jsou pracovité. Dokážou mluvit hezky, ale zároveň je to vždy k věci. Rády kritizují jiné lidi. Partnerům bývají věrné. K manželství přistupují spíše pesimisticky a předpokládají (ale často mylně), že bude nepovedené.

Muži – jsou hodně pilní. Hodně šetří, často to hraničí se skrblictvím. Jestli někomu mají pomoci, tak musí být přesvědčeni o nutnosti této pomoci. K životu přistupují dosti kriticky. Vždy se snaží dokázat a často úspěšně, že to oni mají pravdu.

Psům odpovídají tyto roky narození

1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

 

Vepř v čínském horoskopu 2020

Rok Krysy bude pro klidné a přívětivé Vepře patřit k těm opravdu šťastným! Dařit se vám bude v práci i v osobním životě, a snad jediné, na co se vyplatí dát si malinko pozor, je vaše tělo a kondice. Občas budete taky trošku líní posunout se kupředu k novým příležitostem, ale jinak není nic, na co byste si mohli stěžovat. Všechno, do čeho se pustíte, půjde jak po másle!

Práce a finance

Krysa je vašim plánům nakloněna příznivě, a záleží už jen na vás, jestli s ní zvládnete držet krok! Přece jen máte rádi svůj klid, a z nových začátků tedy můžete mít trochu obavu. Na druhé straně, ambice vás budou hnát kupředu, takže se můžete těšit, že to dotáhnete hodně daleko. Kariérní úspěchy naplní vaši peněženku k vaší velké radosti, ale pozor na zbytečné utrácení! Příjemné výplaty vás budou svádět k tomu, abyste se rozšoupli a vyhodili si z kopýtka, ale zadlužit se kvůli zbytečnostem by byla neodpustitelná chyba. Dejte si pozor, ať nejdete nikdy do mínusu.

Láska a partnerské vztahy

Vepř a vztahy v čínské astrologii

Z milostných záležitostí si letos nebudete dělat příliš hlavu, vždyť láska je zde proto, abyste si ji užívali a ne abyste se kvůli ní trápili. Nezadaní Vepři podle tohoto kréda dají přednost nezávazným vztahům, a do vážného svazku půjdete jen tehdy, když bude všechno probíhat hladce a pohodově. Nijak zvláště netoužíte vzdávat se svojí svobody a vymožeností single života. I pro zadané půjdou vztahové peripetie na vedlejší kolej a místo řešení společných plánů se raději více soustředíte na práci. V lásce se budete cítit dobře, ale netoužíte iniciovat žádné větší změny a novinky.

Vepř v čínské astrologii

Ženy – raději pozorují jiné zamilované než aby se samy zamilovávaly. Nebývají příliš romantické aspoň v porovnání s jinými. Když mají prátele, tak jsou to lidé jim velmi věrní.

Muži – jsou poctiví. Rádi pomáhají jiným lidem. Naprosto výborně vycházi se svými přáteli. Často žijí nad poměry.

Vepřům odpovídají tyto roky narození

1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Zajímáte-li se minulé životy, budoucnost a věštění, nechte si vyložit karty.

Převzato z Horoskopy-vestirna.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno