Jste zde


Čínský horoskop 2019 pro všechna znamení zdarma
Esoterika.cz

Čínský horoskop se neurčuje přímo z čínského kalendáře, v té formě v jaké jsme si na to zvykli u horoskopů "západního" typu, jejichž kořeny najdeme ve starověké Mezopotámii. Ale kalendář tam roli také sehrává, horoskop je vypracován tak, aby se skládal z dvanácti měsíců po dvaceti devíti a půl dnech. Každé tři roky se pak přidá přestupní měsíc, a ten vyrovná mezeru, která vzniká v cyklech přírody. Celé to vychází ze staré buddhistické legendy, která vypráví, že Buddha dal lidem vlastnosti dvanácti zvířat.

 

čínský horoskop 2019
Každý rok je ve znamení určitého zvířete čínského kalendáře. Protože čínská znamení jsou výhradně zvířata, říká se tomu také čínský zvěrokruh.

 

Krysa v čínském horoskopu 2019

Krysa nebo i Myš (jak je komu příjemnější) potřebuje ke svému životu především mít možnost pohybu a komunikace. Tomu bude tento rok nakloněný, myška se bude cítit fajn a může tak dát své vztahy, zvláště ty, které pokazila, do pořádku. Je citlivá, vnímavá, činorodá a jedna z nejinteligentnějších zvířat v celém čínském zvěrokruhu. To jí přinese po celý rok 2019 značné výhody.

Práce a finance

Krysa vyniká ve šmejdění a objevování dobrot v nejzapadlejších koutech, stejně tak i vy, kteří máte Krysu ve svém astrotypu, dokážete objevit i diamant v kupce sena. Jste pracovití a budete v novém roce prosperovat. Avšak pozor! O Kryse se říká, že je šosácká. Ne proto, že by nedokázala vydělat peníze, ale potřebujete si najít někoho, kdo vám pomůže se o ně starat, rozmnožovat je a uchovávat. Jinak je můžete snadno utratit za kafíčka s přáteli a jiné pomíjející radovánky. Takže milé Krysy, dávejte si v roce 2019 zvýšený pozor na rozmarné utrácení vašich vydělaných peněz.

Láska a partnerské vztahy

Myš a vztahy v čínské astrologii

Lidé ve znamení Krysy upřednostňují hlavně své zájmy, ale v tomto roce budou muset přehodnotit svá stanoviska, neboť obětavý Vepřík je nenechá býti netečnými. Změňte způsob svého myšlení a buďte citlivější vůči druhým. Tím zlepšíte i pohled na sebe samé a budete si více věřit. A můžete pak být i více milováni. Co se týče lásky a sexu, tam se můžete cítit velice příjemně. Obdivováni, milováni a vyhledáváni pro svůj nadprůměrný šarm. Závažná rozhodnutí si však nechejte až na následující rok 2020, kdy právě Krysa se stane vládcem roku.

Myš v čínské astrologii

Kryse odpovídají tyto roky narození

1900, 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020

Zajímáte-li se minulé životy, budoucnost a věštění, nechte si vyložit karty.

Buvol v čínském horoskopu 2019

Buvol je obr, do něhož není radno šťourat, trvá mu, než se dá do pohybu, ale pak ho nic nezastaví. Buvoli, nenechte se proto vyprovokovat, to by vám přineslo potíže, naopak rozvaha se vám v novém roce vyplatí. Jste konzervativní a ulpíváte na zvyklostech. Velice často zachraňujete i omšelou veteš a to se vám bude dařit a může vám to tentokrát přinést i zisk.

Práce a finance

Z počátku roku Buvol zažije velké rozčarování, věci nepoběží dle jeho představ. Ačkoliv se obvykle nevzdává jen tak, v tomto roce chtě nechtě bude muset přehodnotit svůj styl, přijdou velké pády a následně i ony vytoužené vzestupy. A jak si dokážeme jistě všichni představit, když se takový kolos rozjede, pak je k nezastavení, a tím budou k nezastavení i jeho pracovní úspěchy, které budou stále větší. Buvoli budou mít velké nabídky a vrhnou se do mnoha projektů, ve kterých se jim nakonec bude dobře dařit.

Láska a partnerské vztahy

Buvol a vztahy v čínské astrologii

I ve vztazích se projeví se Buvolova silná trpělivost, vytrvalost a síla dělat věci znova a jinak. Jinak řečeno bude muset využívat veškeré své síly, aby se dostal opět do své vnitřní, ale i vnější pohody se svými blízkými. Vzhledem k tomu, že bude Buvol stále zaneprázdněn pracovními záležitostmi, může zapomínat na svůj milovaný protějšek, a to se mu může vymstít. Je zapotřebí se skutečně kontrolovat i co se týče jídelníčku, budete tíhnout k tučnější stravě, kterou je lépe omezit a rozdělit si denní porce do menších a zdravějších částí.

Buvol v čínské astrologii

Buvolovi odpovídají tyto roky narození

1901, 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009, 2021

Tygr v čínském horoskopu 2019

Tygr je odvážný a neustupuje před Tygr bude mít v tomto roce vepře velké štěstí. Nebude váhat využít ochoty obdivovatelů. Je prostě riskér a ani ne tak pro zisk, spíš pro to, aby oslnil,, se vrhá do akcí bez rozmyslu. Šér Chánovi z Mauglího se tato taktika nevyplatila, i když velmi dlouho v bojích vítězil. Tygři, poučte se a zvlášť na jaře se držte trochu zpět, jděte za svým cílem plíživými kroky, ale ne bojovnými skoky.

Práce a finance

Tygr bude mít v tomto roce až na občasná zaškobrtnutí velké štěstí. Není však radno jen tak vyčkávat na vavřínech, vašemu štěstí je potřeba vyjít naproti, zajímat se a být zvídaví. Tygři, kteří si půjdou za svými cíli a sny aktivně, nebudou litovat. Aktivitu však nepřehánějte, buďte pilní, pracovití, ale ne viditelně dychtiví. Zkuste se na chvíli na své cestě zastavit a přemýšlet. To je pro tygry protiúkol, jsou hodně pudoví, ale rozum a taktika se na velkém lovu hodí i vám. Zvláště těsně před vytouženým cílem počítejte do deseti, než se rozhodněte, případně se na rozhodnutí vyspěte a raďte se s někým, komu věříte.

Láska a partnerské vztahy

Tygr a vztahy v čínské astrologii

Přátelský zemský Vepřík bude mít dobrý vliv i na horlivé Tygry. Snáze si uvědomíte své chyby a zahojíte bolavá srdce. Nastává pro vás čas léčení, uvědomování si sám sebe a díky svému neodolatelnému šarmu najdete naprosto nečekaně nová přátelství a lásku. Zadaní Tygři mají šanci zkvalitnit své vztahy, svobodní navázat vztahy nové. Překvapením bude to, že koho jste si vyhlédli jako oběť k lovu, stane se vaším ideálem a citovou jistotou. Nepodceňujte lidi kolem sebe. Možná je mezi nimi i ten nebo ta, kdo vás konečně zkrotí.

obtížemi. Jeho život obvykle bývá úspěšný. Je bystrý. Dbá o vlastní prestiž a rád sám sebe pochválí. Většinou v něm není příliš milosrdenství, ale pokud byl tak vychováván dokáže být dobrým a milým člověkem.

Tygr v čínské astrologii

Tygrovi odpovídají tyto roky narození

1902, 1914, 1926, 1938, 1950, 1962, 1974, 1986, 1998, 2010, 2022

čínský horoskop 2019

Králík v čínském horoskopu 2019

Zajíc bude v roce vepře ve svém živlu. To se podstatně projeví v tomto roce právě pro všechny z vás, kteří máte Zajíce ve svém Astrotypu. Bude se Vám dařit na všech úrovních téměř celý rok. V druhé polovině roku už se zajíc naučí - chodit v šťastných botách - a bude odvážnější. Můžete získat nové příležitosti seberealizace a také nové přátele do budoucna.

Práce a finance

Téměř to vypadá, že všechno půjde samo a lehce, aniž byste se museli nějak extra namáhat. Očekávejte mnoho pozvání a nabídek. Nejlepší období pro vás bude od konce srpna do konce září. Nebojte se a otevřete se novým možnostem. Výzvy, které přijdou, budou korespondovat s vaší vrozenou intuicí, smyslem pro realitu, sociálním cítěním a systematičností. Možná se vám bude zdát, že na konkurenci nemáte, ale věřte si a uvidíte sami. Nechcete se vést vaším přesvědčením, nesnažte se předvádět a tím právě budete přesvědčiví a opravdoví.

Láska a partnerské vztahy

Králík a vztahy v čínské astrologii

Vaše láska bude přitahovat všechno báječné. Vy zadaní Zajíčkové si budete libovat se svým partnerem a mnohem snáze se domluvíte. A vy ostatní můžete čekat nové milostné začátky a těšit se na hezký románek. Jen je potřeba, abyste byli v přítomném okamžiku, bdělí a měli oči otevřené. Až přijde pravá chvíle, buďte rozhodnější než obvykle, aby vám neutekla krásná příležitost získat duši, která ocení vaši jemnost a citlivost. Rodinné zázemí by mělo být harmonické, pokud to nepokazíte náhlou zbrklostí.

Králík v čínské astrologii

Zajíci odpovídají tyto roky narození

1903, 1915, 1927, 1939, 1951, 1963, 1975, 1987, 1999, 2011

 

Drak v čínském horoskopu 2019

Drak je nejsilnějším zvířetem z celého čínského zvěrokruhu. I když Vás mohl letošní rok 2018 hodně zkoušet, v roce 2019 opět najdete svou sílu a pevné postavení. Váš oheň, co se týče lásky, vášně, práce a inspirací opět vzplane! Udělejte výjimku a stanovte si cíle, které jsou dosažitelné. Přes ně se pak dostanete k těm vzdáleným a budete opět létat.

Práce a finance

Začněte si směle plánovat a vydejte se na cestu, tento rok pro vás bude velice dobrý, znovu se vám zrodí každodenní úsměv na rtech. Díky své hravosti a optimismu dosáhnete svého, tak do toho, a jak jste zvyklí! Se sebedůvěrou problém nemáte, jen vás předchozí rok takzvaně zkřísl. To je už za vámi a je to minulost. Budoucnost se od ní velmi pozitivně odliší. Nemusíte ani čekat na nové nabídky, můžete si projekty sami tvořit. Co si zamanete, to budete realizovat. Práce se nebojíte, a tak není co řešit.

Láska a partnerské vztahy

Drak a vztahy v čínské astrologii

V osobním životě vám nemusí vaše vrozená síla až tak pomáhat. Spíše budete potřebovat hodně vnitřní rovnováhy, abyste dokázali odpustit staré křivdy, a také se můžete potýkat se žárlivostí. Bude potřeba, abyste se rozhodli, jakou cestu zvolíte, zda odpuštění, či ukončení. Vaše rodina bude stát za vámi, což je velká podpora. Trochu se o vás strachují, protože vědí, že v uplynulém roce jste dostali od života do těla. Brzy však přesvědčíte sebe i své blízké, že jste více než ve své kůži. Vztah, jaký hledáte, plný hlubokého porozumění i tělesné přitažlivosti, se k vám blíží.

Drak v čínské astrologii

Drakům odpovídají tyto roky narození.

1904, 1916, 1928, 1940, 1952, 1964, 1976, 1988, 2000, 2012

Had v čínském horoskopu 2019

Had má dar intelektu, proto bývají jeho zrozenci velice sečtělí a vzdělaní lidé. Jsou to přecitlivělí introverti. Rok zemského Vepře bude pro Hady trochu zkouškou. Budou chtít pozřít větší sousto, než se vejde do jejich útrob. Nezapomeňte, že s velkou kořistí v břiše nebudete tak rychlí a dopadení neujdete! Neovíjejte své blízké tak, že se nebudou moci hýbat. Snažte se o empatii.

Práce a finance

V první polovině si Hadi budou lebedit, všechno půjde dobře a hladce s velkým úspěchem. V druhé polovině se však karta obrátí a lidé s Hadem ve svém astrotypu se začnou potýkat i s vícero překážkami najednou. Mohou inklinovat k pocitům zoufalství a nespravedlnosti - proč zrovna já? Nedejte se a pomalu, avšak jistě překonávejte jednu překážku za druhou, toto období netrvá věčně, to je vaše osvědčená cesta. Ani v práci si nenabírejte mnohem víc, než dokážete zvládnout, dávejte si splnitelné cíle. Stejně nakonec každého okouzlíte svými schopnostmi.

Láska a partnerské vztahy

Had a vztahy v čínské astrologii

Díky neúspěchům v práci si Hadi ponesou své vnitřní zranění i do vztahu. Dejte si dobrý pozor, abyste se příliš neuzavírali. Zkuste co nejvíce harmonizovat sebe samé třeba formou vztahové meditace, sportujte, pište zprávy partnerovi aj. Zkrátka co nejvíce se snažte uklidnit své bolavé nitro a transformovat své starosti v příjemné radosti. Pokud chcete mít vztah plný důvěry, důvěřujte i vy sami. Svěřte se s tím, co vás trápí. Dejte také partnerovi možnost volně dýchat. U vás ho bude držet láska, nikoliv smyčky vašeho hadího těla.

Had v čínské astrologii

Ženy – jsou milé a hodně zručné. Bývají dobrými hospodyněmi. V cestě za svým cílem dokáží použít libovolné dostupné prostředky nehledě na etiku, zvláště pokud narazí na nějaké komplikace. Mívají měkké srdce a jsou hodně žárlivé.

Muži – jsou hodně podezíraví a žárliví. Milují svobodu a nepříliš rádi se s někým spojují na stálo. Nepříliš jim vyhovuje veliká společnost.

Hadům odpovídají tyto roky narození

1905, 1917, 1929, 1941, 1953, 1965, 1977, 1989, 2001, 2013

Kůň v čínském horoskopu 2019

Kůň bývá oblíbený a má velmi přitažlivou osobnost. Dbá o svůj vzhled a přitahuje ho bohatství. Každý mu může věřit, neboť své slovo se vždy stará dodržet. Jednoduše si zvyká na nové podmínky.

Kůň je dříč a je neúnavný, když mu o něco jde. Ani v roce Vepře tomu nebude jinak. Překážky buď přeskočí nebo oběhne, když narazí na protivníka, prostě ho ukecá nebo okouzlí svým sexappealem. Ale pozor! I kůň může v roce 2019 narazit na překážku v podobě spalující lásky a vášně, která ho uvede do zmatku a sebere mu směr. Neobětujte pro okouzlení vše, co máte!

Práce a finance

Pracovní úspěchy i neúspěchy budou střídavě provázet lidi v narození ve znamení Koně. Tito lidé se neradi vzdávají, a proto často vyhrávají. V roce zemského Vepře se nemusí dařit zpočátku roku, avšak svojí neoblomností dosáhnou v čase velkých úspěchů. Bude to pro vás úspěšnější rok, nežli rok předešlý, ničeho se není třeba obávat, a když nebudete moci něco zvládnout sami, vždy najdete přátele, kteří pomohou. Jen pozor na příliš velkou zátěž, odpočinek bude pro vás velice důležitý, abyste doplnili vydanou energii. Přetrénovaný kůň do cíle nedoběhne, a tak si dbejte na relax.

Láska a partnerské vztahy

Kůň a vztahy v čínské astrologii

Kůň je velice společenský a přátelský, dokáže se ve společnosti blýsknout. Nezadaný Kůň se snadno v roce zemského Vepře seznámí s opačným pohlavím a zaujme. Budete sršet vtipem, erotickou září, duchaplností a sílou osobnosti, Možná se na vás bude lepit i ten či ta, o které nestojíte. Pak ale jednejte citlivě, zbytečně nikoho netrapte. Zadaní Koně se mají na co těšit, jelikož jejich vášeň nevyhasne ani letos. Přes překážky vztahu se snadno přenesete a naučíte to i partnera.

Kůň v čínské astrologii

Ženy – jsou veselé a rády bývají ve středu pozornosti. Popularita je jim velmi příjemná. Velmi špatně snáší kritiku od nejbližších.

Muži – bývají úspěšní jako politici a diplomati. Rychle se dokážou orientovat v nových situacích. Často se povyšují. Jsou pilní a důslední při snaze dosáhnout svého cíle. Mají rádi svobodu a cestování.

Koním odpovídají tyto roky narození

1906, 1918, 1930, 1942, 1954, 1966, 1978, 1990, 2002, 2014

čínský horoskop 2019

Ovce v čínském horoskopu 2019

Přizpůsobivá koza se může na rok zemského Vepře jenom těšit. V praxi to bude znamenat, že se kozám zadaří pracovně, co se týče tvořivosti a také u podobně orientovaných přátel vztahy jen pokvetou. Pozor však na důležité osoby, které mají sklon vše do hloubky rozebírat, Zde může dojít ke střetu a krachu, a to by vás poté mrzelo.

Práce a finance

Budete mít zajímavé pracovní nabídky a nové možnosti, které je potřeba v klidu zvážit a vybrat si to, co se vám bude nejvíce líbit. Nebojte se změny, jen nebuďte příliš zbrklí. Každopádně v tomto roce vás čekají výhodné obchodní transakce i kvalitní pracovní vztahy. Začátek roku se tak skvělý jevit nebude, bude se vám zdát, že se toho na vás valí moc, a budete mít tendenci odmítat nabídky, ale nic není tak horké, jak se to uvaří. Když si práci rozvrhnete, vše zvládnete a získáte v očích obchodních partnerů novou prestiž. Nebuďte na to sami, spolupracujte s někým blízkým.

Láska a partnerské vztahy

Beran a vztahy v čínské astrologii

Vzhledem k tomu, že Koza je velice citlivá, až bychom mohli říci přecitlivělá, včas se dokáže zorientovat ve vztazích k druhým lidem. Tento rok pro ni bude velice harmonický v oblasti vztahů. Zadané Kozy mohou prohloubit vztah se svým partnerem, mají i možnost i zavázat se k manželství či k založení rodiny ve smyslu potomka. V dlouholetých vztazích se vám vrátí erotické jiskření, pokud si dáte trochu záležet. Nezadané Kozy mají velkou šanci potkat životní lásku. Potřebujete někoho, kdo vám nechá volný provaz, abyste byli svobodní, ale umí vás přitáhnout, když jankovatíte.

Beran (ovce, koza) v čínské astrologii

Ženy – bývají velmi praktické. Na první pohled se zdají studené, protože perfektně dokážou ovládat své emoce. Bývají mlčenlivé a své pocity jen velmi opatrně ukazují svému okolí.

Muží – dbají jen o vlastní dobro a zisk. Jsou dosti žárliví. V ryvalizaci s protivníkem se vždy snaží vyhrávat za každou cenu. Bývají přitažliví a to jak vnějškem tak vnitřkem.

Ovcím odpovídají tyto roky narození

1907, 1919, 1931, 1943,1955, 1967, 1979, 1991, 2003, 2015

Opice v čínském horoskopu 2019

Opice je obratná, hodně živá, ráda vtipkuje a má mnoho nápadů. Dobře se cítí ve větší společnosti.

O Opici se říká, že vidí až za roh, neboli, vidí neukázané a slyší nevyřčené. I v roce zemského Vepře bude mít jasnou mysl a výhodné podmínky pro uskutečňování svých záměrů. Ještě více než jindy si všechny omotá kolem prstu, ale může se dočkat překvapení u Draka a Hada. Pokud prohlédnou, že si jich neváží a jen je využívá, dají jí svou sílu znát.

Práce a finance

Pracovně se opici bude velice dobře dařit. Svým sklonem pro nové vědomosti a znalosti získá nové schopnosti, které se jí rozhodně vyplatí. Budete sice poctivě pracovat, avšak na vytoužené ovoce své práce si sáhnete. Určitě změňte povolání, pokud to již máte v hlavě, tento rok Vás jistě podpoří. Nicméně pokud jste ve své profesi a na svém místě spokojení, není nutnost odcházet. Možná si jen domluvte v detailech jiné podmínky, tak, abyste stíhali práci, relax, ale i rodinu a vztahy. Zvlášť ve druhé polovině roku budete s tímto uspořádáním spokojeni.

Láska a partnerské vztahy

Opice a vztahy v čínské astrologii

V citové oblasti se vám již tolik dařit nemusí, avšak nebojte se, řešení se najít dá. Pokud si uvědomíte svoji výjimečnost, lehce najdete vhodný protějšek pro sebe. Budete přitahovat také silné osobností, a tak může dojít k tření, ale ustojíte to. A vy, zadané Opice buďte v klidu a snažte se o soulad. Je možné, že partner bude potřebovat podporu, protože může být zdravotně či psychicky oslaben. Pak použijte své síly pro jeho dobro - a uvidíte, že budete i vy sami se sebou a také se vztahem spokojení.

Opice v čínské astrologii

Ženy –  rády svádí muže jen tak pro zábavu. Nebývají příliš oblíbené, protože často strkají nos do cizích záležitostí. Často mění partnery a ze svých bývalých si rády dělají srandu. Stává se, že vzbuzují nenávist, zvláště u představitelek něžného pohlaví.

Muži – hodně často mění náladu i své chování. Mají rádi osobní svobodu. Jsou inteligentní, schopní a dost jednoduše řeší různé problémy. Rádi čtou knihy a získávají nové znalosti.

Opicím odpovídají tyto roky narození

1908, 1920, 1932, 1944, 1956, 1968, 1980, 1992, 2004, 2016

Kohout v čínském horoskopu 2019

Toto znamení je téměř synonymem sebechvály. Mívá obavy z budoucnosti. Je pracovitý a cílevědomý. Myslí si o sobě, že jsou nejmoudřejší a že vždy mají pravdu.

Kohout rozhodně nebude stát v koutě, je to sebevědomý jedinec, který dokáže oslnit. V roce 2019 půjde rychle vpřed a výš. Pokud se nechá svým vzestupem opojit, bude mít tendenci se blýsknout cizím peřím a nejspíš to praskne. Proto se, kohouti, snažte být o něco více týmovými hráči. Varujte se také finančního riskování, neuvážených obchodů a sázek. Pak bude rok 2019 na jedničku.

Práce a finance

V tomto roce se můžete skutečně blýsknout, pokud ukážete, co ve vás skutečně je. A důležité úkoly a cíle na sebe nenechají čekat. Nebojte se čelit novým výzvám, ukažte společnosti svoji výjimečnost a všechno zvládnete, jen si věřte a buďte trpěliví. Kohout si většinou dodává sebedůvěry natřásáním svého peří a hlasitým křikem, vy ale zkuste dodat si odvahy a klidu meditací, pohledem do sebe a nelezením pevného bodu v tichu v sobě. To je pro kohouty novinka, avšak pokud to zvládnete, bude štěstí plně na vaší straně.

Láska a partnerské vztahy

Kohout a vztahy v čínské astrologii

Vaše vztahy jenom pokvetou, a to platí jak pro zadané, tak pro svobodné Kohouty. Budete se umět s partnerem dobře sladit i komunikovat. Pokud se naladíte na romantiku a něžnosti, všechno bude báječné. Snažte se váš partnerský život oživit novými nápady, výlety, dárečky a zážitky. Budete si možná myslet, že obdarováváte toho druhého, ale zároveň chytře obdarujete i sami sebe. Soulad, který mezi vámi konečně nastane, vás překvapí.

Kohout v čínské astrologii

Ženy – touží po tom být obdivované, ale kazí to jejich jistá nafoukanost. Dokážou ublížit svému partnerovi, zvláště pokud ten nesplní jejich očekávání.

Muži  – bývají nestálí a nafoukaní. Ačkoliv jsou tvrdohlaví, docela jednoduše lze je uklidnit milým slovem nebo něžnostmi. Oblékají se tak, aby vzbuzovali zájem svého okolí. Často postupují zvláštně a pro jiné nepochopitelně. Neustupují před obtížemi.

Kohoutům odpovídají tyto roky narození

1909, 1921, 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993, 2005, 2017

Pes v čínském horoskopu 2019

Pes má tuhý kořínek a pevný charakter. Vždy chce být vůdcem. Má dalekosáhlé plány. Rád se vysmívá slabostem jiných lidí. Nejjednodušeji ho lze porazit něžností.

V tomto roce očekávejte pozitivní příval silné energie, která Vás bude vhodně podporovat po celý rok. Své práci, přátelům i lásce budete oddanější a budete pro ně dřít více než dřív. Proto pozor na přepracování a vyhoření. Pokud nezanedbáte relax, pak budete za píli odměněni úspěchy. V lásce důvěřujte, ale prověřujte.

Práce a finance

Po pracovní sféře se vám bude dobře dařit. Buďto zůstanete věrni současnému povolání nebo provedete zásadní změnu, která vám může přinést uskutečnění starého tajného snu. Obojí bude dobře. Je to opravdu jen na vás, jakou cestu zvolíte, řiďte se svojí intuicí a svým srdcem. Rozhodně ale netancujte, jak nařízený píská. Své rozhodnutí řiďte i podle kvalit šéfů. Až vyděláte ty neočekávané peníze, raději si najměte finančního poradce, abyste je v roce Vepře zase neprohýřili a nebo, což je vám podobné, nerozdali přítelíčkům, kteří se okolo budou točit, jakmile zavětří váš úspěch.

Láska a partnerské vztahy

Pes a vztahy v čínské astrologii

Ve vztazích byste měli být o trochu více bdělí. Práce vás totiž vytíží natolik, že vám na vlastní vztahy nezbude mnoho sil. Máte ale šanci si včas svou chybu uvědomit. Nejste bezmocní, jak se vám zdá, vše je otázka priorit a organizace. Zadaní Psi by se měli více věnovat svému partnerovi, jelikož ho mohou díky svému pracovnímu nasazení trochu zanedbávat. Svobodní Psi mohou najít mezi přáteli svoji velkou lásku. A pozor, také v práci je vhodné pole najít partnera, avšak striktně oddělujte, co patří do práce a co do soukromí, a nemíchejte to mezi sebou. Tím byste mohli pokazit obojí.

Pes v čínské astrologii

Ženy – jsou pracovité. Dokážou mluvit hezky, ale zároveň je to vždy k věci. Rády kritizují jiné lidi. Partnerům bývají věrné. K manželství přistupují spíše pesimisticky a předpokládají (ale často mylně), že bude nepovedené.

Muži – jsou hodně pilní. Hodně šetří, často to hraničí se skrblictvím. Jestli někomu mají pomoci, tak musí být přesvědčeni o nutnosti této pomoci. K životu přistupují dosti kriticky. Vždy se snaží dokázat a často úspěšně, že to oni mají pravdu.

Psům odpovídají tyto roky narození

1910, 1922, 1934, 1946, 1958, 1970, 1982, 1994, 2006, 2018

čínský horoskop 2019

Vepř v čínském horoskopu 2019

Vepř je líný – nemá rád těžkou práci. Jednoduše se přizpůsobí každé nové situaci. Ke spokojenosti se samým sebou nepotřebuje příliš mnoho. Je oblíbený ve společnosti a nemívá nepřátele. Bývá usměvavý a upřímný k jiným lidem.

Jak by se vám mělo v roce zemského Vepře dařit jinak než báječně. Je to rok plný výzev a uskutečněných přání. Obrazně řečeno se budete cítit jako na louce plné lanýžů. Potká vás mnoho životních objevů, většina z nich velmi pozitivních, ať už ve vztazích, práci, nemovitostech či financích. Myslete na zadní vrátka a nesnězte si všechno hned. Prozíraví jednici budou spořit a pojistí se.

Práce a finance

Nebojte se nových nabídek a profesního růstu. Bude se vám skutečně dařit, vyděláte hodně peněz, tak jen pozor na jejich utrácení. Tento rok vám nahrává, abyste si naspořili na splnění dávného pracovního a osobního snu, proto peníze množte, investujte, ale také spořte. Nevsázejte vše na jednu kartu. Abyste udělali opravdu velkou díru do světa, na kterou vám rok 2019 dává potenciál, je třeba se také vzdělávat, doplnit si kurzy, dodělat školu, zvýšit jazykové vybavení a podobně. Myslete na to, že vynaložená práce na sobě je investicí do vaší budoucnosti.

Láska a partnerské vztahy

Vepř a vztahy v čínské astrologii

Zrozenci ve znamení Vepře se budou sice věnovat kariéře, ale i na lásku jim zbude čas a síla. Možná to nebude ten hluboký vztah, o jakém jste snili, možná se bude podobat spíše relaxačnímu přátelství, na jaké jste, podle vašeho názoru, dosud neměli talent ani myšlenky. Ale ke konci roku možná zjistíte, že jste z obou stran zaháčkovaní víc, než bylo v plánu, možná napořád. Země se nemusí zatřást viditelně a kořínky rostou pomalu, ale jsou pevné. Také zadaní objeví ve svém partnerovi nové imponující vlastnosti a vztah získá novou kvalitu a hloubku.

Vepř v čínské astrologii

Ženy – raději pozorují jiné zamilované než aby se samy zamilovávaly. Nebývají příliš romantické aspoň v porovnání s jinými. Když mají prátele, tak jsou to lidé jim velmi věrní.

Muži – jsou poctiví. Rádi pomáhají jiným lidem. Naprosto výborně vycházi se svými přáteli. Často žijí nad poměry.

Vepřům odpovídají tyto roky narození

1911, 1923, 1935, 1947, 1959, 1971, 1983, 1995, 2007, 2019

Zajímáte-li se minulé životy, budoucnost a věštění, nechte si vyložit karty.

Převzato z Horoskopy-vestirna.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno