Jste zde

Vodnář - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Nové nápady, inspirace, objevy a kontakty, to vše je příjemné a naplňuje život překvapujícími momenty, které máte tak rádi. Vaše tvořivost a dobré nápady jsou na to, abyste je nyní provedli. Co nestihnete v tomto roce, nevadí, tento aspekt vám zůstává i na delší dobu. Horší je to s utrácením financí v prvním pololetí: situace oproti konci loňského roku se dlouho nechce měnit. Rádi byste měli více příjmů, nebo alespoň kdyby ty ceny byly nižší! Nějaký váš sponzor, možná rodič, vás však podporuje a pomáhá smazat rozdíl mezi příjmy a výdaji. Ke konci roku je tu sice riziko, že jistý zdroj příjmů začíná vysychat, možná  hodláte perspektivně změnit pracovní místo, avšak již od června vám opět přeje štěstí a daří se vám v podnikání, lásce i koníčcích. Nejkrásnější měsíce jsou všechny zimní, ale nejvíce kvete kolem vašich narozenin: nejen společensky, ale i v lásce máte velké úspěchy. Oslavy budou určitě zdařilé. Předsezónní dovolená v polovině června by byla atraktivním zlomem na lepší časy, to byste si užili volna i společnosti, i štěstí by se připletlo ...

 

Domov a rodina
Co jste loni doma nestihli dokoupit, obnovit, zkrášlit, to ještě můžete stihnout v letošním roce do června. Budete mít dost energie, možná i šikovného pomocníka, se kterým zvládnete přenést i těžký nábytek nebo přemalovat barvu stěn na světlou zelenou nebo modrou, případně i růžovou, pokud máte růžovou náladu. Od března do konce června máte ideální měsíce k upevňování rodinných vztahů, rodinné slavnosti a různé společné akce, které jsou už dopředu určitě zdařilé a úspěšné. Eventuální koupě nového byt či zařízení je možná i na půjčku, do konce roku se vaše finance zlepší, případně i na příští rok ještě stihnete splatit něco z půjček. Podzim méně přeje rodinným akcím, možná je dokonce rozluka nebo dočasná odluka s některým členem rodiny, případně čtyřnohým domácím mazlíčkem nebo dvounohým opeřencem.

Láska a manželství
Vy svobodní jste asi loni nepotkali životní lásku, spíše to vypadalo na nesoulad až rozchod. V tomto roce problémy do léta skončí, možná i dříve a začíná se jedno z nejšťastnějších období pro lásku, milování, ale i pěstování společných koníčků. Společná dovolená v době letních prázdnin by přinesla přehodnocení vašeho vztahu ze strany milované osoby a od podzimu by už chtěla intenzivněji být s vámi. I vy, vázáni manželstvím, máte od června do srpna ty nejlepší měsíce na upevňování lásky a přátelství s vaším partnerem. Společná dovolená by vám oběma jen prospěla. Stejně manželství uzavřené v létě budou šťastné a zdařilé. Od podzimu je tu riziko, že jeden z vás dvou onemocní a ten druhý se o něj bude muset starat. Možná však tyto starosti přijdou až příští rok. Štěstí v lásce, úspěchy v umělecké činnosti, výhody při nákupu pěkných věcí, šatů, šperků, vůní, kosmetiky a p., máte od:  1. -13.I., kdy Venuše prochází přímo vaším znamením a dělá z vás neodolatelně svůdnou osobu. Další dobré období na lásku, umění a harmonii v životě je od  8.II. - 5.III.,  3.IV. - 7.VIII., Tedy přes 4 měsíce, což je mnohaletý rekord, dále od  28.X. - 21.XI.,  16. - 31.XII. Možné jsou i malé dárky, více ženské a umělecké společnosti. Venuše projde vaším znamením ještě jednou, a to na konci roku, od kdy opět mimořádně vynikne váš šarm, ve společnosti se stanete středem pozornosti a možná na konci bič zapráská a potkáte novou lásku. Méně příznivé období na lásku je od  6 . III. - 2.IV.,  6.IX. - 2.x.,  22.XI. - 15.XII., V této době se lze nově zamilujete ale neručím, že láska bude opětována, budou na vás žárlit, nebo vy na někoho. Milostné vztahy jsou napjatější.

Peníze
První čtyři měsíce roku jsou přímo ideální pro vydělávání peněz a shromažďování majetku. Pokud máte rodiče, manžela nebo jiného sponzora, je téměř jisté, že impuls na vaši zvýšenou aktivitu ohledně financí vychází od něj. On je na tom momentálně o něco hůře, nebo má větší ambice a potřebuje k tomu vaši pomoc. Ve zbývající části roku jste na tom lépe, pokud toho sponzora, např.. manžela či manželku, skutečně máte. Ta druhá polovička bude totiž na tom finančně i jinak materiálně lépe a byli byste lépe zabezpečení. Hlavně od podzimu asi nebudete spokojeni na starém místě v práci nebo z jiných důvodů jsou možné změny, které po rušnějším extempore přinesou nové zapojení v práci a novou podporu od asi zaměstnavatele. Vhodné období na nákupy a prodej, ale i cestování, psaní, studium, návštěvy a vůbec komunikaci s lidmi máte od:  28.I. - 13.2., kdy Merkur přímo prochází vaším znamením a dodá vám ostrovtip, humor a ještě více zvýší vaše šance dobře nakoupit i vyjednat, co je třeba. Další dobré období je od  1. - 8.I.,  2. - 23.III. a znovu 17.IV. - 9.V.,  24.V. - 7.VI. od  17.IX. - 5.x., zas od  29.X. - 14.XI. a ještě jednou  od 11. - 31. XII. Méně vhodné období na merkurovské otázky je v době od:  10. - 23.V.,  26.VI. - 31.VIII.,  6. - 28.X. a znovu od 15.XI. - 10.XII. V tomto čase pozor na nevýhodné cesty, nákupy, jednání, ba i na zloděje a podvody. Pokud jste pojištěni, škodní nebudete. Ale od června počínaje do konce roku eventuální ztracená zavazadla z letadla nikdy nenajdete.

Práce a zdraví
Pokud zastáváte odpovědné místo nebo jste ve vedoucí funkci, není vám v tomto období co závidět. K tomu, abyste zvládli všechny úkoly, musíte udělat i nepopulární opatření a navíc stačí chybička a právo se obrací proti vám. Do léta zůstává situace podobná loňsku, pak se přechodně vylepší a od podzimu začínají nové problémy, ale možná i nové, odpovědnější zapojení v práci. Změna zaměstnání nebo pozměněná náplň práce, však uvidíte. Pokud však máte k práci odpovědný přístup, nemáte se čeho bát, změna přinese své ovoce. Nebude vám chybět intuice ani inspirace, dobré nápady můžete rovnou zavést do praxe. Pokud jste rodilí při východu slunce, tak je to tutovka. Zvýšené riziko zranění a úrazu na cestách a při sportu je jedině v době od:  24.VIII. - 6.x., tedy něco přes měsíc a jinak nic. V tomto období snadněji podlehnete epidemii a infekčnímu onemocnění, bude zvýšené riziko zánětlivých a horečnatých onemocnění ,  případně i fyzických zranění a operací. Po Vánocích, tedy od  26. - 31.XII. Mars přímo prochází vaším znamením, zvyšuje riziko zranění, v dobrém však ovládá i sexualitu a přináší pravděpodobnost větších výkonů i větší nadšení pro milování. Zdraví se vám v tomto roce upevňuje a zlepšuje. Tendence zlepšení přetrvávají i do dalšího období. Větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete podávat v době od:  3.VII. - 23.VIII. a  7.X. - 16.XI., kdy máte více energie a odvahy, ba i sportovní bojovnost. Tyto termíny mohou signalizovat i chirurgický zákrok.

Cesty a studia
Kratší výlety a návštěvy příbuzných a známých, rovněž dovolená na chatě nebo u nějakého našeho jezera budou vydařené, a to hlavně v první polovině roku. Zimní lyžování např.. v prosinci bude také super. Zahraniční dovolené jsou zase vydařenější v druhé polovině roku, ale zcela bezproblémové v říjnu a v listopadu. Pravda, teď, ale ani v následujících letech byste neměli létat letadlem a pokud, tak až po ověření, že to není starý vrak.  Ani se studiemi nebudou v tomto roce zvláštní problémy. Výjimkou je studium dějepisu, archeologie, geologie či dějin umění, ale i zde od října dojde k nápravě.

Přátelství a plány do budoucna
Staré, osvědčené přátelství, odzkoušená zubem času, přetrvávají i v tomto roce. Avšak s prudkým nárůstem nových přátelství v tomto roce nepočítejte. Naopak, po nadšení z loňska možná dojde k určitému ochlazení, možná vás někteří noví přátelé zklamou, protože jste od nich očekávali více a něco jiného, ??než vám poskytují. Nuže, přátele si vybíráme sami a pokud neprojdou zkouškou, jednoduše přátelství skončí nebo přejde do slabšího kamarádství bez nějakých důvěrnosti. Viceverza, (a naopak), pokud vy zklamete některého přítele, možná krok vzad udělá právě on. Takže v tomto roce už to nebude jako loni, avšak v sítu vám zůstane stále ještě moc přátel, to je jisté! Některé plány zkrachují kvůli nereálnosti.

V čem vám přeje štěstí
Rok mimořádně přejev lásce. Kdyby jiného nebylo, již toto stačí, abyste byli šťastní. Avšak vy k tomu máte i materiální nebo duchovní podporu od starší nebo zkušenější osoby, k tomu případnou radost z dětí, pokud nějaké máte, a to hlavně od června, a pak také radost z vašich koníčků a zálib. Do léta byste si měli dát do pořádku byt a bydlení a také rodinné vztahy. Hvězdy jsou vám nápomocné. Možná je i závratná kariéra, ale za cenu maximálního vypětí. Finančně si ke konci roku polepšíte.

Dobrá rada
Vy mladí, užijte si plnými hrstmi radosti, které vám život dává a buďte za to vděční, není to samozřejmostí. Vy starší, využijte příznivý rok mimo jiné na zdravotní kontroly a prohlídky, zuby počínaje a gynekologickou prohlídkou konče. Pokud jste v minulosti něco zanedbali a nyní by se měl začít nějaký chorobný proces, podchyťte ho už v zárodku a do budoucích let si ušetříte spoustu starostí.

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012