Jste zde

Blíženci - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Před vámi je rušný rok. Nechybí prudké výměny názorů, nervozita, hádky, ani infarktové situace. Váš nervový systém dostává pořádně zabrat, hlavně v první polovině roku. Avšak pokud jste se rozhodli něčeho dosáhnout a něco pro to udělat, stojí to za to. Vaše námaha a úsilí nepřijde nazmar. Třeba dodat, že vždy máte v talonu osobu, které se můžete vyplakat na rameni a vždy vás nejen vyslechne, ale i pořadí. Možná to bude materiální, možná duchovní podpora, ale vždy vás postaví na nohy. No a v létě to přijde! Vytoužený cíl, dosáhnete to, po čem jste už dávno toužili. Letní prázdniny jsou nejbáječnější z báječných úplně senzační. Dovolená v cizině nebo v romantickém prostředí, dosažení povýšení nebo sňatku, úspěšné dořešení soudního sporu, výhra nebo nová úžasná známost… nic není nemožné. Po létě už to není tak úžasné, ale stále výborné. Je zde vhodný čas na úspěšnou operaci.

 

Domov a rodina
Nečekejte v tomto roce sladkou domácí idylku, zasněné popíjení čajíčků či silnějších drinků v kruhu rodiny při nějaké telenovele. Je zde jistý energický člen rodiny, který stále chce a potřebuje to své a vy kdybyste se kvůli němu rozkrájeli na kousky, i tak nebude spokojen. Dvě třetiny roku jsou takové nervózní. Nemusí to být ale konkrétní osoba, co vám pije krev. Možná předěláváte byt nebo zařizujete, nebo se budete stěhovat do lepšího, ale nervozitě se nevyhnete. Celou první polovinu roku jste doma pod neustálým tlakem, ba ještě i na podzim se vracejí nervózní okamžiky. V první polovině roku však příjmy přesahují výdaje, v druhé je tomu naopak. Možná jde o novou aktivitu, která není levná, ale stojí za to.

Láska a manželství
Už dávno vám nefoukal do plachet lásky tak silný Venušin vítr jako v tomto roce. Vy jste strůjcem situací, to však neznamená, že všechny zúčastněné strany budou spokojené, hlavně pokud stará láska ví o té nové. První polovina roku přináší více hledání, druhá polovina roku - šťastné spojení. V létě se ve věcech lásky pohnete dál. Záleží na vás, zda budete pokračovat ve vážném vztahu i nadále, nebo se vydáte za něčím novým, ještě nepoznaným, a proto lákavým a svůdným. Do října se dořeší vážný problém a vy si vydechnete. Prosinec vypadá docela romanticky. Pokud nezměníte partnera, změníte styl a jde to! Štěstí v lásce, umělecké tvorbě, při nákupu pěkných věcí, ale i při vychutnávání krásy, hudby a umění je zvýrazněno zejména od:  1. -13. I.,  8.II. - 5.III. Dále od  3.IV. - 7.VIII., Tedy přes 4 měsíce, což je mnohaletý rekord, a to nejen pro Blížence! - Venuše prochází přímo vaším znamením a stáváte se přímo neodolatelnými a zalíbení hodnými. Dovolená v té době bude jistě o lásce. Další dobrá období jsou od:  6. IX. - 2.x. a  28. X. - 21. XI. U starších se spíše jedná o více ženské společnosti, radosti z pěkných šatů, doplňků, z dětí, hudby či jiného umění. Méně příznivé období na lásku je od:  14. I. - 7.II.,  3. - 27. X. a nakonec od:  16. - 31. XII. V té době máte sklon utratit spoustu peněz za hezké věci, které však pro vás nebudou mít takový význam.

Peníze
Peníze letošního roku budou, ale podobně jako loni, máte stále jakýsi závazek, kam plynou vaše přebytky a plody vašich snah se zužitkují - možná na půjčku, možná na alimenty nebo jiné splátky či závazky. Nezoufejte však! Situace se prudce obrací ve váš prospěch, u některých už na podzim, u jiných možná až příští rok, ale je to nezvratný a pro vás příznivý proces. Možná to bude nový zdroj příjmů, co vás potěší a naplní vaši peněženku. Největší finanční efekt se však ukáže až o rok později.
Příznivé období na nákupy, prodej, cestování, jednání a studia je v době od:  28. I. - 13. 2., 2. - 23. III. a znovu 17. IV. - 9.V., dále od:  24. V. - 7.VI. prochází Merkur, váš vládce, přímo vaším znamením a kromě spousty návštěv, cest, pozdravů a peněz se stanete ještě výmluvnějšími než obvykle. Další příznivé období na nákupy, prodej, čtení, studium a cestování jsou od: od  26.VI. - 31. VIII., Tedy celé letní prázdniny a zas od  17.IX. - 5.x. Méně příznivé období na nákupy, prodej a cestování je od 1. - 8.I.  14.II. - 1 části II bodě. a znovu od 24. III. - 16. IV., 1. - 16. IX., 29. X. - 14. XI. a nakonec od 11. - 31. XII. Pozor na zloděje, zloději a podvodníky!

Práce a zdraví
Pokud jste státní zaměstnanci, nebudete mít žádné problémy se zaměstnáním. Pravda, pokud plníte svěřené úkoly. Stejně se daří i vám, umělecky založeným, pokud vás "líbá múza" a tvoříte umělecká díla nebo umělecky ztvárňujete postavy, zpíváte, atd. V tomto roce vám vaše vlastní tělo sečte všechny prohřešky, pokud jste něco v minulosti zanedbali v péči o sebe, o své zdraví. Nesprávná životospráva a špatné stravovací návyky nesou následky hlavně u vás starších, vy mladí ještě zvládnete pít a kouřit a nezdravě se stravovat. Ona, každá číše se přelije, až když se naplní. Pokud jste v práci na vedoucím nebo zodpovědném postu, počítejte s tím, že konkurence se bude snažit najít skulinku, aby vás podrazila a sesadila. Ale pokud máte dobré patrony, ochrání vás před nepřejícími. V průběhu roku se však může stát, že i vaši patroni budou "sesazeni z trůnu" a nebudou vám už moci tak pomáhat jako kdysi. Pak platí heslo, "pomoz si sám".
Zvýšená podrážděnost, riziko zánětlivých onemocnění, infekcí, případně i fyzických zranění při sportu či na cestách, pokud nebudete řídit opatrně, pro období od:  1.i. - 2.VII., Tedy celý první půlrok a pak ještě od:  7. X. - 16. XI. Naopak více energie a odvahy, případně i sportovní bojovnost vám Mars přináší v čase od  3.VII. - 23. VIII. a od 26. - 31. XII. Vaše aktivita se v té době ubírá správným směrem.

Cesty a studia
Nádherná letní dovolená, ne příliš daleko, nadlouho zůstane ve vašich vzpomínkách, neváhejte a jděte! Již od druhé poloviny června se vše vydaří, prakticky až do října, ale letní měsíce jsou zcela Eňo Ňuno. Stojí za to i tematické zájezdy, archeologické vykopávky a podobně. Neváhejte vzít s sebou celou rodinu, i její starší členy. Za rok to už možná z různých příčin nepůjde. Se studiemi mohou být v první polovině roku mírné problémy, pokud však zabojujete a hlavně pokud budete studovat, ačkoli pomalu, ale vytrvale, tak dosáhnete úspěchu - slušného ohodnocení vašich znalostí. Na podzim vám končí jistá fáze studia. Že byste v létě už dostudovali nebo přešli na nový obor? Pokud právě od podzimu chcete začít s novým studiem, tak začátky budou těžké, počítejte s tím.

Přátelství a plány do budoucna
Po celý rok platí, že byste se neměli chlubit svými přátelstvími a známostmi před veřejností. Alespoň vám nebudou závidět. Můžete trávit spoustu času i s dcerou či synem čínského boha srandy, ale nikdo o tom nemusí vědět. Diskrétní schůzky a kontakty jsou úspěšné stále, ale nejvíce a zcela bezproblémově od března do června. To platí i pro ty, co jsou Blíženci podle ascendentu, tedy podle hodiny narození, i když se narodili v jiném znamení. Pokud máte rádi mírné napětí a riziko, tak se pochvalte před světem, jaké máte kontakty a jaké máte plány do budoucna, ale ne dříve než v říjnu. I tak by těžiště plánů a přátelských akcí mělo být v prvním pololetí, pokud chcete být stoprocentně úspěšní. Jarní akce se vydaří!

V čem vám přeje štěstí
O čem jste už dávno snili, to v prvním pololetí můžete lépe konkretizovat a v druhém pololetí se plní i ty vaše nejsmělejší plány, sny a touhy. Toto je rok, kdy si můžete více dovolit než roky jiné, policisté nad vámi jen mávnou rukou a pokuta za přestupek nebude, nebo bude nepřiměřeně malá, stejně se vám prominou i jiné přestupky a prohřešky než dopravní. Proto říkám, užijte si krásného roku. Začne se sice všechno obracet na dobré až někdy v květnu, pocítíte to možná až v létě, ale bude to stát za to. Dobré vlivy potrvají i déle.

Dobrá rada
V tomto skvělém a úspěšném roce ani nebudete potřebovat radu, neboť vše se vám jaksi samo od sebe daří. To je dobře. Přece bych jen upozornil na jeden fakt, a to je nervozita, zbrklost a podráždění, což může způsobit problémy. Vaše nervová soustava je citlivější než u mnoha jiných znamení, proto se snažte uklidnit a jednat rozvážně. Nepotřebujete zranění ani úraz jen proto, že jste spěchali. Pomalu dále dojdeš, a pro vás v tomto roce to platí dvojnásob. Platí to i o řeči, vyslovených poznámkách, úsudcích. Začněte chytře a bude dobře!

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012