Jste zde

Beran - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
V průběhu tohoto roku nebudou velké změny: podprůměrně, úplně maličko se budete rozčilovat, naopak, rok je plný lásky a porozumění, harmonie. Ale nepříjemnou stránkou roku je, že problémy, které jste si loni nevyřešili, vás po celý rok budou trápit i nadále.
Vás, březnové, čekají změny, možná v zaměstnání, v bydlení, v osobních vztazích, asi se vám vlivná osoba vmíchává do života a ovlivňuje vaše rozhodnutí jinak, než byste chtěli.
Vy dubnoví, ale narození do 10., máte úplně pohádkový rok, všechno jde jako po másle, staré problémy jsou zažehnány a vy se těšíte ze života, z dobrého zdraví, možná i z (nové?) Lásky, všichni vám vyjdou vstříc.
A a vy dubnoví z poslední dekády Berana jste i v tomto roce omezování buď vlastním zdravím a svými možnostmi, nebo starostí o někoho jiného, ??staršího, nemocného, ??zkrátka, stejného jako loni. Starosti pominou na podzim a nadlouho budou zažehnány.
Společensky i po finanční stránce se daří úplně všem Beranům, na problémy se vždy najde řešení, takže rok lze hodnotit jako úspěšný.

 

Domov a rodina
Všechno zlé se do konce roku v lepší obrátí. Prožíváte období, kdy začínáte pomýšlet na změnu, a to buď samotného bydlení, nebo bytového zařízení, nebo se blíží změna osazenstva vašeho bytu. Ne nutně se uskuteční již letos, ale pokud inovaci převedete již nyní, máte pak nadlouho klid a slibované změny v rodině pro další roky se vás již nebudou týkat. Kolem narozenin jste plní energie a odhodlání něco podniknout v rodinných záležitostech nebo s bytem - domem, a zas v létě a pak před Vánocemi během Adventu - budete nervóznější.

Láska a manželství
Není jisté, zda vás to potěší, zda zarmoutil, ale v tomto roce zůstáváte u staré lásky a žádná podstatná změna se nekoná. Občasná hádka je jako bouře, po níž se vyjasní a to usmiřování je na tom nejkrásnější.
Kdo si hledá partnera či lásku, letošek ho nezklame. Na navazování nových známostí jsou ideální letní měsíce a dovolená, ale ani zbytek roku není k zahození. Od listopadu je lepší změnit povrchní vztah na seriózní, už koncem roku půjde i skoncovat s neperspektivním vztahem a vrátit se k serióznějším úvahám. Partnerství se ukazuje jako materiálně zabezpečené, ale ne bez hádek. Štěstí v lásce, více harmonie a dokonalejší vnímání krásy, hudby, poezie a umění je v tomto roce výraznější od: 1. -13. I., Dále Venuše přímo prochází vaším znamením v době od: 8. II. - 5.III. dodává vám ještě více šarmu, krásy a fyzické přitažlivosti než obvykle. Využijte v dobrém tyto aspekty, tolik krásných chvil na lásku bývá jen jednou za mnoho let! Účinky Venuše jsou výrazné opět od: 3. IV. - 7.VIII., Tedy přes 4 měsíce v kuse, což je mnohaletý rekord, pak 6. IX. - 2.x. a od 16. - 31. XII. Všechny tyto termíny jsou příznivé pro výrobu, nákup ba i prodej pěkných věcí, jako jsou šperky, bižuterie, šatstvo, módní doplňky, umělecké předměty, květiny, kosmetika a jiné luxusní zboží. I vám samotným se lépe daří vkusně se obléknout a upravit. Jsou to také vhodné termíny na zásnuby či uzavření sňatku. Méně vhodné období na lásku je jen od: 8. VIII. - 5.IX. a 28. X. - 21. XI. V této době je vaše touha po požitcích enormně zvýšena a asi vás bude stát i více peněz. Týká se i jídla a pití.

Peníze
První polovina roku je jedinečná na vydělávání peněz, přeje obchodu, podnikání, bankovnictví. Peníze se budou jen tak sypat, je třeba jen trochu usilovat, a půjde to. Úspěšné jsou legální obchody, mohou být i s cizinou, dejte na svůj instinkt. Naopak v druhé polovině roku se vyskytnou zádrhele, nečekané nebo i předpokládané výdaje, které rozhodně snižují vaše finanční rezervy. Výhodu mají Berani, kteří se mají o koho opřít. Možnost výhry, dědictví nebo jiných, ne vlastní prací získaných finančních prostředků a nemovitostí. Příznivé období na nákupy a prodej, ale i na cestování, studia, vyřizování úředních i běžných věcí, na dopisy, návštěvy a telefonáty, je od: 1. - 8.I., 28. I. - 13. 2., Dále od 2. - 23. III. a znovu 17. IV. - 9.V. Merkur prochází přímo vaším znamením, čímž zvyšuje váš ostrovtip, společenskost a pravděpodobnost zvýšených příjmů i častějších cest, úspěchů ve studiích, ve vědecké, literární i obchodní činnosti. Oslavy vašich narozenin budou velkolepé. Další příznivé období na merkurovské otázky je od 24. V. - 7.VI., od 26. VI. - 31. VIII., Tedy celé letní prázdniny, zas od 29. X. - 14. XI. a ještě jednou od 11. - 31. XII. Méně příznivé období na merkurovské otázky je v době od 9. - 27. I., 8. - 25. VI. a 17. IX. - 5.x. Rekreace i nákupy vás v těchto termínech vyjdou o něco dráž než běžně.

Práce a zdraví
V práci to nemáte lehké. Pokud provádíte řadovou práci, první půlrok je doprovázen neustálými hádkami a osočováním ze strany kolegů. Hrozí dlouhodobé zánětlivé onemocnění nebo nějaká infekce, kvůli níž nebudete ani chodit do práce. V druhé polovině roku se situace dořeší, možná ne přesně podle vašich představ. Pokud ztratíte staré zaměstnání, během krátkého času si najdete nové a v konečném důsledku už zas budete spokojeni.
Ve vedoucí funkci je to ještě komplikovanější: máte moc a rozhodujete o lecčems, ale v rámci příchozích změn se nebudete vždy cítit ve své kůži. Ztráta pozice nehrozí, ke konci roku se situace ještě vylepší a především stabilizuje ve váš prospěch. Zvýšené riziko zánětlivých a horečnatých onemocnění, infekcí, operace, případně i fyzických zranění nebo úrazu na cestách či při sportu máte od: 3. VII. - 23. VIII., Tedy skoro celé letní prázdniny a 17. XI. - 25. XII., Kdy snadněji podlehnete epidemii či infekčnímu onemocnění. V této době jste i nervóznější a podrážděnější. Ukazuje se být užitečné držet bojovnost na uzdě. V tomto období snadněji podlehnete epidemii. Větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete podávat v době od: 7. X. - 16. XI. a 26. - 31. XII., kdy máte více energie a odvahy, ba i sportovní bojovnost. Jednodušeji prosadíte své projekty a nápady.

Cesty a studia
Rok je náročný na vyhnutí se zraněním a úrazům na cestách. Jediný bezpečný způsob, jak se ochránit před zraněním na cestách, je cestovat jen virtuálně. Z 12 měsíců je až sedm a půl rizikových, a to celá první polovina roku a ještě říjen s půlkou listopadu.
Během studií také vládne neklid a nervozita. Výhoda je, že při čtení a studiu se obvykle nezraníte, jen pokud byste se přitom houpali na židli a spadli dozadu. Ovšem i zde jsou oblasti, kde se vám dlouhodobě daří, a to: sledování různých statistik, čtení historických knih a nestárnoucí klasiky. Vysokoškolské studium dá více zabrat, ale více vás zaujme.

Přátelství a plány do budoucna
Mnoho pochybností týkajících se přátel se letos rozplyne a budete mít jasno, s kým máte tu čest. Staré, vyzkoušené přátelství vytrvají i v letošním roce. Ta nová si budete muset v prvním pololetí prověřit. Zrno zůstane, plevel půjde stranou. Možná jsou nová přátelství, nové mety, nové obzory, ideální bude, když se přátelství bude snoubit i s tělesnou láskou, zvláště v prvním pololetí. V druhé polovině roku získáte zkušené, spravedlivé a bohaté přátele. Ke konci roku se ale zhorší zdraví některému staršímu příteli či patronovi, bude třeba počítat i s nejhorším. Jistá chiméra se koncem roku rozplyne.

V čem vám přeje štěstí
V tomto roce se vám daří vydělávat peníze, studovat a na cestách zbohatnout nebo načerpat zajímavé zkušenosti. Hvězdy vás neuchrání od eventuálního zranění na silnicích, ale pomohou zařídit, aby přišla včas pomoc a aby vás zachránili. Spisovatelům a redaktorům letošní aspekty kriticky nabrousí pero, resp. počítačovou klávesnici. Slovní nebo písemné vyjádření nesouhlasu může pomoci zlepšit situaci.

Dobrá rada
Nesnažte se letos usnout na vavřínech, tak by vás rychle probudili. Naopak, přistupujte tvořivě k řešení problémů, které přicházejí, a snažte se vzít si z každé situace ponaučení. Jen tak bude mít průběh tohoto roku pro vás smysl. Vy březnoví, začněte s přestavbou - že by vás samých? Vy dubnoví, dotáhněte starý problém do konce, do října se to určitě podaří.

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012