Jste zde

Ryby - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Každá fáze roku má své kouzlo, ale i stinné stránky. Od začátku roku až do dubna prožíváte činorodé období. Požadavky jsou velké, ale vy toho hodně dokážete a také budete velmi dobře odměněni. Po materiální stránce budete celkem spokojeni, ale bude vám chybět něco nebo někdo, s kým byste navázali užší kontakt, ať už pracovní, přátelský nebo milostný. Od května do srpna prožijete nejrušnější období, ve kterém budete odkázáni ponejvíce sami na sebe. Obyčejné dny budou občas prosvětleny láskou anebo příjemnými chvílemi, strávenými s přáteli.  Od září začne nová, aktivní fáze, s nacházením toho, co jste vnitřně hledali a to zejména platí po narozené v březnu, později i pro narozené v únoru. Vaše finanční situace vás ale v tomto období nenechá v klidu. Může to být způsobeno vyššími výdaji na domácnost, nedostatečným výdělkem ve vašem současném zaměstnání anebo jinými příčinami. Lépe se bude dařit těm, kteří si ponechají finanční rezervu na druhou polovinu roku a na začátek roku 2013. Hledejte materiální anebo duchovní podporu a najdete ji. Větší šanci mají narození v únoru.

 

Domov a rodina
Pokud jste v loňském roce nepocítili zhoršení rodinného života tím, že jste se museli uskrovnit v menším prostoru anebo jste se museli rozloučit (ať už dočasně nebo trvale) s některým členem rodiny, je možné, že vás to potká ještě začátkem tohoto roku, nejpozději však koncem léta. Naštěstí toto období končí a v tomto roce se váš domov zvelebí a rozkvete. Po delším období se váš domov zase stane oázou klidu a bezpečí. Přesto se objeví určitý aktivující prvek, kvůli kterému budete muset koupit něco nového do domácnosti, něco přestavět nebo vylepšit. Ale jisté je, že výsledek bude stát za to! Nejkrásnější měsíce na rodinné akce a slavnosti jsou letní prázdniny. Vše, co s rodinou v tomto období podniknete, se vydaří.

Láska a manželství
Nemáte-li trvalý vztah, tento rok vám přinese spoustu příležitostí a mnohé z nich využijete. Zamilovanost vám chybět nebude, ale pozor na neopětované city! Mnohé lásky přijdou a zase odejdou, takže sice nepřinesou stabilitu, ale vzrušení rozhodně chybět nebude. Poslední tři měsíce roku přinesou přeměnu nestabilního vztahu na krásný, seriózní a trvalý vztah. Těm, kteří jsou vázáni manželským slibem, přeje štěstí v lásce do léta, ale dále bude pokračovat, jen pokud dokážete řešit přicházející manželské problémy, případně i finanční nároky vašeho partnera nebo partnerky. Pokud si dobře rozumíte, vaše vzájemné pouto se ještě více upevní. Pokud chcete uzavřít sňatek, tak pouze na podzim nebo do konce roku. Štěstí v lásce, ale i v umělecké tvorbě, při nákupech módních doplňků a šatů i jiných pěkných věcí máte v období 5. III. – 3.IV.,7.VIII. – 6.IX., 22. XI. – 15. XII.
 V období 14.I. – 7.II. Venuše přímo prochází vaším znamením a přidává vám krásu a půvab víc než jindy. V tomto období výhodně nakoupíte i prodáte módní doplňky, bižuterii, kosmetiku, květiny a vše, co je pěkné a estetické. Méně příznivé období pro lásku je 4.IV. – 6.VIII.,  3. – 28. X. a 16. - 31.XII. Je možné, že se vás právě v tuto dobu zmocní neovladatelná milostná touha nebo zatoužíte po kulinářských nebo alkoholových požitcích.

Peníze
Nevyplatí se vám měnit způsob obživy v první polovině roku a to, i kdyby příjmy byly nestabilní a nerovnoměrné. Sice se vám může podařit přivydělat si pár korun, ale jsou možné i nečekané výdaje. Od poloviny roku se situace začne postupně měnit k lepšímu, Nejdéle do podzimu se zbavíte finanční zátěže, která na vás leží jako kámen, např. splatíte půjčku nebo se uvolní finance pro vaše využití. To samé platí pro vašeho partnera nebo sponzora. Od léta bude pro vás výhodné žít ve svazku. Partnerova finanční situace vypadá ještě lépe, než ta vaše. Vánoce budou po finanční a materiální stránce vydařené, štědré a bohaté.
Výhodné období na nákupy, prodej, cestování, podepisování smluv: 14. II. – 2.III. a  23.III. – 16. IV., kdy Merkur prochází přímo vaším znamením a zvýrazní vaše úspěchy ve studiu, jednáních, obchodování a cestování. Další dobrá období: 8. – 27.I., 9. - 24.V., 7. – 25. VI.,  5. – 29.X. a  15.XI. – 10. XII. Jsou to krátká období, ale vliv planet je intenzivní. Zbystřete proto pozornost obzvlášť v těchto obdobích. V této době se vám bude dařit ve studiu i ve vyučování. Vánoční dárky nakupte raději včas, vyplatí se vám to.  Méně příznivé období na merkurovské otázky: 1. – 7.I., 25. V. - 6.VI.,1. – 16. IX., 29. X. - 14. XI., 11. – 31. XII. Nákupy a investice raději odložte anebo omezte na minimum.

Práce a zdraví
V tomto roce vám nehrozí žádná vážná choroba. Stačí se nepřejídat sladkostmi a dát si lepší pozor na hygienu, než v jiných letech, obzvlášť v chřipkových epidemiích. Pracovně máte stabilní, i když nepříliš lukrativní místo, pokud jste se narodili při východu slunce. U lidí s lepší hodinou narození jsou možné i vyšší příjmy.  V každém případě se vám v práci bude lépe dařit v letních měsících, takže pokud chcete v létě jet do ciziny, snažte se to spojit se služební cestou – spojíte příjemné s užitečným. Od podzimu vaše pozice v zaměstnání nebude tak stabilní, možná ztratíte místo, ale možná jen kolegu, dobrého spolupracovníka. Právo je na vaší straně, pokud chcete odejít ze zaměstnání, podaří se vám pravděpodobně dostat odstupné anebo si najdete lépe placenou práci. Pokud zastáváte místo vedoucího, bude tento rok obzvlášť těžké se na tomto místě udržet. Pokud máte spolehlivé podřízené, s jejich pomocí to dokážete. Zvýšené riziko zranění a úrazu na cestách je v období 1.I. – 2.VII., to znamená celý první půlrok, a 7.X. – 16. XI. V tomto období jste nervóznější a podrážděnější, tím pádem i méně soustředění, není proto divu, že snadněji podlehnete epidemii. Riziko zánětlivých, infekčních a horečnatých onemocnění bude zvýšené. Pozor na zranění při sportu a za volantem. Není vyloučen ani chirurgický zákrok. Větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete podávat v období: 24. VIII. – 6.X.a 17. XI. – 25. XII., kdy budete mít více energie a odvahy, jakož i sportovní bojovnost.

Cesty a studia
Příznivé období k cestování v tomto roce pokračuje. Na cestách se vám bude nadále dobře dařit, obzvlášť na krátkých cestách a výletech po naší vlasti. Na takové předsezónní cesty je do června ideální čas. Pokud budete cestovat v době letních prázdnin, dokonalého odpočinku se asi nedočkáte. Vyplatí se vám počkat na podzim, kdy je období pro odpočinek příznivější, a zaplatit si exotickou dovolenou. Nejlépe v posledních třech měsících roku. Pokud jste starší, možná vás od cesty odradí aktivovaná chronická rýma nebo jiná chronická nemoc. Pokud studujete střední školu, bude se vám dařit v první polovině roku, na vysoké škole hrozí nebezpečí, že vás nachytají nepřipravené. Ve druhém pololetí to bude obráceně: ve studiu se bude skvěle dařit na vysoké škole, při studiu jazyků a všeho, co je „za hranicemi všedních dnů“.

Přátelství a plány do budoucna
Skutečná přátelství netrvají rok, ale dlouhé období. V tomto roce zažijete se svými přáteli hodně pěkných chvil a vyřešíte s jejich pomocí i nějaké problémy. Vždyť přátelství není jen o zábavě, ale také o společných snech a touhách, názorech a vzájemné pomoci. Od podzimu se vašim přátelům bude dařit lépe, problémy se vyřeší a nejkrásnější chvíle spolu zažijete od září. Březnové Ryby čeká nové přátelství.

V čem vám štěstí přeje
Daří se vám především v první polovině roku, především v poznávání nového, ať už za poznáním cestujete anebo si to přečtete v knihách, časopisech anebo na internetu. Po intenzivním pracovním nasazení v práci v první polovině roku si zasloužíte odpočinek v nevšedním prostředí. Podzimní dovolená v exkluzivním prostředí se vydaří.

Dobrá rada
V první polovině roku nasaďte mírnější tempo, přestože vás okolí nutí do zrychleného tempa. Snažte se vyřídit všechny důležité věci v prvních čtyřech měsících roku, vydaří se i eventuální chirurgický zákrok, svatební cesta apod. Od června si dávejte pozor na přehmaty a pokuty. Nikdo vám nic neodpustí. Vychutnejte si nové hodnoty, které vám přinese podzim. To už se nemusíte o nic snažit, dobré přijde samo.  

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012