Jste zde

Střelec - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Loňský rok ve vás vzbudil dojem, že je to vaším přičiněním, že jste se měli loni skvěle, a vlastně i v tomto roce až do konce srpna. Jenže v tomto roce je k tomu skvěle třeba dodat slovíčko "ale", a to "ale" všechno komplikuje. Ve vztahu nechybí hádky, pokud jste něco dělali nelegálně a loni to bylo "v pohodě", letos se do toho zamotají úřady, navíc ve vztahu vládne nervozita a napětí, hádky jsou příliš často, aby se to dalo nazvat idylickým vztahem. A najednou už vaše schopnosti ani vzhled nestačí na to, aby vše bylo super! Pokud se těmto problémům chcete vyhnout, především sesedněte z růžového obláčku a začněte se na svět dívat reálnými očima. Rozhodně se v tomto roce nepouštějte do ničeho protizákonného, ??uvěřte, v tomto roce vám spočítají ještě loňské prohřešky! Tedy, v druhé polovině roku. Ale ta první polovina je psychická předpříprava, už to budete tušit, co se na vás chystá, tedy, pokud nemáte čisté svědomí. Vy poctivci si budete ještě i pochvalovat, jaký to byl dobrý rok. Ale pozor! V tomto roce je riziko zlomeniny velmi vysoké! Už si chystejte knížky, co budete číst, až nic jiného nebudete moci dělat.

 

Domov a rodina
Větší část roku se budete doma potýkat s energickou osobou s opačnými názory, než máte vy, nebo alespoň se snahou prosadit si své na váš úkor. Možná i kvůli tomu, ale možná i z jiných příčin bude rodina až do podzimu nejednotná. Zato po materiální stránce se vám doma až do léta bude dobře dařit. Pokud se to právně podchytí, dají se příznivé tendence udržet déle. Od podzimu se situace začíná obracet: v rodině vládne více pochopení, harmonie, ale po materiální stránce už to není jako předtím. Peníze však nejsou všechno, je třeba se na to tak dívat. Nejkrásnější rodinné oslavy a jiné společné akce jsou na jaře, tak v březnu - dubnu. Jistý starší člen nebo přítel rodiny se vám snaží materiálně pomáhat, případně být i morální a duchovní oporou. V letošním roce se to možná teprve začne projevovat, ale naplno se to ukáže až na ten další rok. Dříve než v říjnu to těžko zpozorujete. Vánoce budou asi skromné, zato v dobré atmosféře.

Láska a manželství
V lásce to nemáte lehké. Pokud žijete v pevném manželském svazku, vztah zůstane neporušený, budete se však s partnerem skoro po celý rok hádat a konflikty budou téměř na denním pořádku. Pokud máte lásku a nejste oddáni a uvažujete o tom, tak před vámi je pořádná dilema, zda je to skutečně ta pravá osoba, se kterou chcete strávit zbytek života pohromadě. Důležité je, že po celý rok vám v oblasti lásky přeje hodně štěstí a pokud by se i náhodou jeden vztah rozpadl, přijde velmi sladká náhrada za ztrátu a ještě bude snad i lepší než ta předešlá. Léto je dobré na uzavření sňatku. Šťastné období na lásku máte od 1. -13. I.,  8.II. - 5.III.,  6.IX. - 2.x.,,  28. X. - 21. XI. Tyto termíny jsou příznivé i na uměleckou činnost, na výrobu, nákup i prodej pěkných věcí, jako jsou šperky, bižuterie, šaty, kosmetika, módní doplňky, umělecké předměty, květiny, atd. I vám samotným se lépe daří vytvořit něco pěkného, ??vkusně se obléknout a upravit. Jsou to také vhodné termíny na zásnuby či uzavření sňatku. Pro starší přináší tento aspekt více ženské a umělecké společnosti, drobné dárky a pozornosti, radost z dětí, přízeň okolí a zvýšenou vnímavost na krásu. Venuše projde vaším znamením a ještě více zvýrazňuje vaši krásu a šarm, jakož i šance potkat či upevnit velkou lásku, v době od 16. - 31. XII. Méně příznivé období pro lásku je od 14. I. - 7.II.,  3.IV. - 7.VIII. a nakonec od 3. - 27. X. V té době jsou možné lehčí milostné a manželské konflikty, možná se právě zamilujete do jiného objektu. Pozor však i na přejídání, utrácení peněz za luxusní věci, přehánění v milování a v pití.

Peníze
Letos nebudete muset peníze vidlemi přehazovat, aby nezplesnivěli. Ne že by nepřicházeli, to jistě penízky budou, ale jak přijdou, tak se i rozkutálejí. Pokud přejdete křižovatku na červenou nebo si neoznačíte v autobuse jízdenku, hodně peněz půjde na pokuty, a to hlavně od poloviny června až do konce roku. Nejvíce vás bude ale trápit ta nejistota, zda ještě budou a dokdy. Podobná situace mohla být občas i loni, avšak v tomto roce se postupně všechno zlé zmírňuje a do materiálních záležitostí se pomalu vrací stabilita a jistota. Ukazuje se zde perspektiva trvalých slušných příjmů, jen bude třeba zapracovat. Zdarma to nebude, to je jisté. Podobně i partner po pochybných akcích souvisejících s penězi se dostane k lepší práci. Vhodné období na nákupy, prodej, ale i návštěvy a cestování, případně i studium a psaní, máte od 28. I. - 13. 2., 2. - 23. III. a znovu 17. IV. - 9.V., od  26.VI. - 31.VIII., Tedy celé letní prázdniny,  17.IX. - 5.x. Merkur, planeta rozumu, obchodu, cestování ale i dorozumívání s jinými, projde přímo vaším znamením třikrát, a to nejprve na začátku roku, od 1. - 8.I.. a pak zas od 29. X. - 14. XI. a ještě jednou od 11. - 31. XII., Což je mimořádně vzácné a velmi příznivé pro vaše finance a cesty. Bude to znamenat jednak příliv peněz, jednak přátel a známých, návštěv i dopisů. Celkově se kolem vašich narozenin rozvíří hladina zájmu. Méně příznivé období na merkurovské otázky máte od:  14. II. - 2.III. a znovu od 24. III. - 16. IV., 24. V. - 7.VI. a naposledy od 1. - 16. IX. V těchto termínech jsou nákupy spíše nevýhodné, kupujte jen to nejnutnější. Dejte si pozor také na zloděje a podvodníky. Nebuďte důvěřiví!

Práce a zdraví
Letos se vyplatí zapracovat, ať už v umění, či v oblasti služeb, či ve zdravotnictví, v bankovnictví apod. První polovina roku přináší za každou snahu velkou odměnu a téměř žádné "riziko podnikání". V druhé polovině roku jsou možné menší problémy. Stejně tak po zdravotní stránce je první polovina roku naprosto ideální a v druhé půlce jsou možné drobné "skvrnky" na zdraví, občas nachlazení či nějaká chřipka, bolesti zubů nebo krku. Ke konci roku se může projevit chronická nemoc. V práci odchází nějaký kolega, případně sami měníte koncem roku místo či pracovní zařazení. Ve vedoucí funkci vám žádná ztráta pozice nehrozí, právě naopak, pokud bude šance, můžete postoupit ještě výše. Pravda, nervozita a konflikty nebudou chybět. Jedině srpen a září jsou pohodové měsíce, tehdy se vyplatí něco řešit nebo naopak úplně vypnout.
Zvýšené riziko zánětlivých a horečnatých onemocnění, případně i fyzických zranění při sportu či na cestách máte od 1. I. - 2.VII., Tedy celý první půlrok, ??kdy snadněji podlehnete epidemii a infekčnímu onemocnění. V této době jste i nervóznější a podrážděnější. Ukazuje se být užitečné držet bojovnost na uzdě. Mars přímo přechází vaším znamením od 7. X. - 16. XI. Zvyšuje riziko zranění, v dobrém však ovládá i sexualitu a přináší pravděpodobnost větších výkonů i větší nadšení pro milování. Větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete ještě podávat v době od  3.VII. - 23. VIII., 26. - 31. XII., kdy máte více energie a odvahy, ba i sportovní bojovnost. Tyto termíny přinášejí více duševní i tělesné pohody a jsou vhodné pro pořádání různých akcí a cest.

Cesty a studia
Vaší neklidné letoře by v tomto roce celkem vyhovovalo zaměstnání, kde se cestuje, třeba po celé republice. Ale i oddechové cesty za rekreací, návštěvy příbuzných a známých přinášejí radost a upevňují se tím rodinné a přátelské vztahy. Dovolená v cizině bude zdařilá od léta, ale nejvíce právě v letních měsících. Od června do září máte bohatý výběr termínů. Pravda, už od konce srpna je zde zase větší riziko zranění resp. úrazu na cestách, ale při troše opatrnosti cestu zvládnete a všechno ostatní už bude super! Ve studiu se vám daří zhruba jako loni. Je tu šance uspět v něčem novém, začít se učit jazyky nebo něco okolo geografie a historie. Ke konci roku si neodkládejte cesty ani zkoušky, mohlo by vás něco zabrzdit a svou "misi" byste nemuseli dokončit.

Přátelství a plány do budoucna
Po celý rok je třeba počítat se změnou plánů, termínů, drobnými konflikty (i) s přáteli. Jsou zde i personální změny v obsazení nejmilejších přátel: někdo odejde nebo se na čas vzdálí, někdo přibude. Ale na první polovinu roku do Vánoc úplně zapomenete, protože do podzimu ukončíte i poslední starosti týkající se vašich přátel, rodičů a patronů, situace se vyjasní a vy se budete nerušeně těšit ze všech utkání, akcí a plánů na příští léto, které si spolu s přáteli vysníte. Nejkrásnější měsíce na společné akce s přáteli jsou říjen a listopad, ale ani konec roku není špatný, jen možná trochu nervóznější. Od Vánoc do Silvestra jste zas plní síly a nadšení pro přátele a společné akce.

V čem vám přeje štěstí
Prvních osm měsíců roku jste stále tvůrci nápadů, nových kontaktů, rozjíždíte různé společenské a možná i pracovní akce, případně se sbližuje se svou životní láskou. Všechny důkladně promyšlené akce se vydaří. Daří se vám zbavit se zlozvyků, jako je kouření a návykové látky, případně se zbavit nadbytečných kil, krámů v bytě a podobně. To se týká zejména druhé poloviny roku. Čas je vhodný i na vstup do sportovního klubu, náboženského či politického společenství, u mladých i do manželství. Každé takové zapojení bude pod ochranou dobrých patronů. Kolem narozenin bude nejvíce projevů lásky, drobné dárky, ale i hodně výdajů.

Dobrá rada
Tento rok je příliš hektický na to, abyste si mohli dovolit hazardovat s vlastním zdravím a s hodnotami, které máte kolem sebe. Proto nikam nespěchejte, buďte rozvážní a uvážliví a rok dopadne pro vás dobře, bez ztráty kytičky. Jinak po eventuální autohavárii nebo pádu z lyží se zlomeniny budou pomalu hojit. Pokud chcete něco řešit, zásadně vyhledávejte osvědčené adresy. Neriskujte a nechoďte za novým přítelem, on vás nezná a neví, co je pro vás nejlepší.

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012