Jste zde

Býk - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Šťastné a spokojené chvíle pokračují i v letošním roce. Jste plní síly, energie a chuti něco dobrého udělat, říci nebo reprodukovat, štěstí vám padá do klína a nemusíte se za ním ani natahovat.
Měsíce od března do června jsou zcela dokonalé, těšte se z přízně osudu v tomto období, vychutnejte si slasti života. Možné je povýšení, sláva, vysoká odměna, výhodný obchod či sňatek. Ani ve zbytku roku to není špatné. Všechny hodnoty, které jste si pojistili, vám zůstávají. Pokud jste si nezlegalizovali váš vztah a nebyl sňatek, nebo nepřepsali byt, auto, zahrádku na sebe, tak v budoucnu mohou vzniknout problémy.  Poslední tři měsíce roku přinášejí starosti, proto neodkládejte na pozdní podzim žádné vážné životní rozhodnutí, pro komplikace by se nemuselo uskutečnit.

 

Domov a rodina
Doma se vše postupně obrací na dobré, hlavně po materiální stránce. Rodinné spory se do léta vyřeší. Letní dovolená s rodinou je absolutně perfektní, bude vládnout rodinná pohoda, štěstí, láska a harmonie, nic vám nebude chybět. Starší člen rodiny, nebo rodinný přítel, který vás až do října podporuje a dobře radí, ke konci roku může ulehnout, onemocnět nebo s ním vzniknou starosti jiného druhu. Zásada zůstává, rodinné záležitosti neřešte v zimě, kdy jsou možné problémy, ale v létě, kdy jde všechno hladce jako po másle.

Láska a manželství
Na poli lásky se letos děje hodně. Snažíte se dobýt nebo znovu dobýt srdce milované osoby. Možné jsou prudké výměny názorů ti temperamentnější by mohly být i agresivnější, proto při nahození vážného tématu nejprve odstraňte kuchyňské nože z dosahu! Mladí a temperamentní, vy si vybijete energii příjemnějším způsobem, a to vášnivým milováním.
Druhá polovina roku je ve volném vztahu i v manželství mnohem klidnější a harmoničtější. Nejvíce štěstí v lásce, jakož i v umělecké tvorbě, přednesu vás čeká v době od:  14. I. - 7.II., dále od  5.III. - 3.IV., kdy přechází Venuše, vaše vládkyně, přímo vaším znamením a dodává vám mimořádný šarm a úspěchy v lásce, umělecké tvorbě i interpretaci. Krásu, hudbu a poezii procítíte více než jindy. Další šťastné období jsou od:  7. VIII. - 6.IX.,  3. - 28. X. V tomto čase snáze nakoupíte vkusné věci, módní doplňky, kosmetiku, šaty, bižuterii či umělecké předměty. Budete mít častěji dámské a umělecké návštěvy, dostanete více dárků a malých pozorností. Méně příznivé období na lásku je v době od:  1. -13. I.,  7.IX. - 2.x.,  22.XI. - 15. XII. V té době snadněji podlehnete nezkrotné milostné náklonnosti a vyhodíte peníze za hlouposti a rozkoše, čehož můžete později litovat.

Peníze
Dvě třetiny roku jsou vaše peníze ohroženy vámi samými. Pokud chcete investovat nebo naopak, více vydělat věnujte tomu enormně mnoho času, sil a energie. Jen v letních měsících a pak od předvánočních nákupů až do konce roku povolíte okolí a okolnostem a dopřejete si sami z plodů svých snah, trochu si užijete na dovolené a koupíte dárky a hezké věci sobě i blízkým.
Příznivé období na drobné nákupy, ale i na vyřizování, cesty, dopisy a návštěvy, je v době od:  8. - 27.I.,  14.II. - 2.III. a znovu od 23. III. - 16. IV., pak v době od., ?? 9. - 24. V., kdy prochází Merkur přímo vaším znamením a zvýrazňuje vaše úspěchy jak v obchodech, jakož i ve studiu, na cestách i při potkávání se s lidmi. Další vhodné termíny na nákupy a cestování jsou od:  7. - 25. VI. a 1. - 16. IX. Méně příznivé období na nákupy a jiné merkurovské otázky je v době od:  28. I. - 13. 2., Od  26.VI. - 31. VIII., Tedy celé letní prázdniny, 5. - 29. X. a nakonec od 15. XI. - 10. XII. cesty, nákupy a vyřizování raději odložte. Možné jsou zvýšené výdaje na společenské akce, na děti či svého partnera / ku.

Práce a zdraví
Pokud pracujete s mladým kolektivem, nebo se věnujete hudbě, výtvarnému umění, fotografii a jiné činnosti, která má Venušiny a Merkurovské atributy, bude se vám skvěle dařit po celý rok. Pokud však máte do činění se staršími a jste květnoví, tak jsou možné zádrhele v komunikaci. Pokud vy sami jste starší, mohou vám pracovní situaci komplikovat nemoci. Vám dubnovým mohou nastat komplikace při práci s moderními technologiemi, např. výpočetní technikou. Pokud jste ve vedoucí funkci, tak téměř po celý rok se musíte snažit "udržet se v sedle". Do podzimu se vám to určitě podaří. Podzim přináší změny, ale ne každému. Nejvíce opatrnosti na cestách i při sportu vyžaduje čas od  24.VIII. - 6.x. a od 26. - 31. XII., Kdy snadněji podlehnete epidemii a infekčnímu onemocnění, bude zvýšené riziko zánětlivých a horečnatých onemocnění, případně i infarktových situací a fyzických zranění při sportu. Příliv energie a odvahy pocítíte v době od:  1. I. - 2.VII., Tedy půl roku v kuse a  17.XI. - 25.XII. Je to vhodný čas na činorodou práci, aktivní odpočinek, turistiku a sport. Letos to máte super!

Cesty a studia
Větší část roku není velmi vhodná na cestování, hlavně pro starší. Buď jsou to vlastní, nebo zdravotní problémy někoho v rodině, ale mohou to být i pochybnosti o úspěchu cesty. Mladší budou plnější odvahy a nadšení pro cestování, ale je třeba dát pozor při cestě letadlem. Pokud odjedeme dopravním prostředkem po souši nebo po vodě, cesta bude úspěšná, ekonomicky výhodná a budete na ni pěkně vzpomínat, i domů přinesete cenné suvenýry. Stejně služební cesta se vydaří, obchody budou úspěšné. V posledních třech měsících roku to bude právě cestování, možná cizina, kde zapomenete na starosti a trochu se uvolníte ze zápřahu povinností a pookřejete. Letní dovolená je vydařenější v rámci vlasti, zimní by byla lepší v cizině.

Přátelství a plány do budoucna
Po celý rok štěstí přeje dobře utajovaným plánům a projektům, s nimiž v tomto roce vůbec netřeba chodit na veřejnost. Rovněž, když se setkáváte třeba i s vlivnými přáteli a svými patrony, nemusíte to letos hned oznamovat ostatním. Čím méně lidí ví o vašich plánech, ale i o vašich patronech, tím lépe. Pokud chcete své plány a projekty zveřejnit, tak rozhodně v prvních čtyřech měsících roku. Možná je změna ve složení vašich přátel: Někoho ztratíte, ale do konce roku najdete novou spřízněnou duši, se kterou se budete dobře cítit a budete spolu trávit hodně času. Vaše příslovečná schopnost být uzavřenými se v letošním roce v oblasti přátelství a plánů rozhodně vyplatí.

V čem vám přeje štěstí
Fantasticky příznivé aspekty z loňského roku pokračují i v letošním roce. Nejvíce je pocítíte do léta. Šťastné shody náhod, úspěšné akce, někomu přibudou peníze, někdo se šťastně ožení či vdá, někdo absolvuje úspěšný pobyt v cizině. Daří se umělcem, šperkařů, bankéřům i podnikatelům. Právní spory se ukončí ve váš prospěch. Ale pozor! Snažte se je opravdu ukončit do léta, nejpozději do podzimu. V opačném případě nebuďte zklamaní, pokud vám zisk uteče mezi prsty. Do léta si vše zajistěte po právní stránce, nenechávejte nic důležitého na druhou polovinu roku. Skvěle by se vám bylo i odpočívat, ale zase promeškáte skvělé šance!

Dobrá rada
Pokud někdy v životě chcete udělat velkou investici, koupit si dům, auto, umělecké dílo nebo celý podnik - pokud vám to finance dovolují, tak to proveďte právě v tomto roce. I svatba a přivedení nového potomka na svět - vše je doprovázeno šťastnou planetou, hlavně v první polovině roku. Příznivé účinky ještě dlouho přetrvávají, hlavně květnovým. Vydaří se i chirurgický zákrok, operace. Takový rok, hlavně první pololetí, zas dlouho nebude, tak nenechte si utéct příležitost a v dobrém využijte tyto skvělé aspekty na lásku, na peníze, i ostatní vše ostatní.

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012