Jste zde

Panna - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Opět je před vámi těžký rok: skoro pořád se stresujete, zda a jak se dostanete nebo udržíte na lepším místě, vaše nervy jsou napnuté k prasknutí, není divu, pokud se občas objeví nějaká horečka či zánětlivé onemocnění. Pokud jste mladí, bojujete o svou lásku. Ještě že penízky se v prvním pololetí slušně sypou, pak je už jejich osud nejistý. Bezproblémový není ani jeden měsíc, ještě tak nejlépe se ukazuje období kolem vašich narozenin. Od září však je tu dobrá zpráva, čeká vás nové zaměstnání, a to prostřednictvím informací z novin, televize, internetu, nebo jednoduše vám soused přes plot řekne: "A ty nevíš o tom volném místě ...?" A vy zas můžete být ve své kůži, seberealizovat se v práci, na cestách, psaním nebo jinou komunikací s lidmi, rozhodně novou. Spěchat se letos nijak nevyplatí. Zlomíte si nohu nebo ruku a své plány můžete zabalit. Ani rozčilováním nic nedosáhnete, pouze pokud si přivodíte infarkt. Nejlepší strategie na tento rok je, nikam nespěchat, opatrně, krok za krokem si kráčet životem. Vyšší pozici máte na dosah, asi už letos, jen se nepřepracujte a všechno bude v pořádku. Své materiální jistoty si v prvním pololetí opravdu zajistěte.

 

Domov a rodina
Tento rok je doma rušnější. Pokud se ještě neudálo nic pozitivního a optimistického, tak v tomto roce se to jistě stane. Velké změny k lepšímu jsou možné do podzimu. Možná bude přírůstek v rodině, nebo si koupíte nový byt či celý dům, případně nového pejska. Eventuální reorganizace si vyžádá hodně sil a peněz, ale hlavně nervů. Není jasné, zda zdrojem nervozity bude některý člen rodiny, nebo vy. Klidných chvil v domě bude letos jako šafránu. Pokud dokážete ztlumit velkou rodinnou bouři na mírnou výměnu názorů, tak jste čaroděj. Kritický je hlavně květen a červen, ale ani v ostatních měsících neklesne napětí úplně na nulu. Držte se!

Láska a manželství
Celé první pololetí téměř nepřetržitě budete bojovně naladěni a plní energie a občas nebudete vědět, co s ní. Milé Panny, nuže, láska je to nejkrásnější, na co můžete svou energii a touhu proměnit. Svou milostnou energii vybijte správným směrem vůči milované osobě a budete oba šťastní. Není lepší rady, co s energií. Pravda, i jiné možnosti se vám nabízejí. Například, vzít si na mušku svého partnera a neustále ho pozorovat a kritizovat při každé příležitosti. Tohle není správný přístup, ale pokud nemáte nic lepšího na práci, tak co už s vámi? Hvězdy šeptají, že vaše snahy budou až do léta úspěšné a budete šťastní. Léto je pro lásku krizové období, dovolenou posuňte. Štěstí v lásce máte nejvíce v době od  5.III. - 3.IV.,  7.VIII. - 6.IX., pak od:  3. - 28. X., kdy Venuše prochází přímo vaším znamením a dává vám hodně šarmu, krásy a přitažlivosti pro opačné pohlaví, přibydou drobné dárky a pozornosti a dámské návštěvy. Tento čas je vhodný i na zařizování bytu. Nově vám štěstí v lásce přeje zas od  22.XI. - 15.XII. V této době výhodně nakoupíte i prodáte módní doplňky, bižuterii, kosmetiku, květiny a vše, co je pěkné a estetické. Méně příznivé období na lásku je v době od:  14.I. - 7.II.,  4.IV. - 6.VIII., Tedy více než 4 měsíce a nakonec od  16. - 31.XII. Pozor na labužnické a jiné rozmary, aby vám přehánění neuškodilo. Někdy se člověk zamiluje právě tehdy, když touží po lásce. V nákupech šperků a šatů se raději omezte.

Peníze
O velkých vydělaných a odložených penězích se nedá mluvit, spíš to vypadá na dluhy, které je třeba splácet. Ale vždyť dnes je taková doba, že mnozí přemýšlejí stejně jako vy: pokud bude inflace, reálnou hodnotu splatí nižší. Ale oproti loňsku se vaše situace rozhodně vylepšuje, hlavně v druhé polovině roku a od října už zcela výrazně. Vypadá to, jako kdyby se vám podařilo zbavit se jistého finančního břemene, které již dlouho zhoršovalo vaši finanční situaci. Není problém být bohatý i při nižších příjmech, stačí mít nižší výdaje než příjmy. Asi se vám nepodaří zcela se zbavit všech finančních problémů v tomto roce, ale štěstí se obrací na vaši stranu a to je důležité. Po finanční stránce nejúspěšnější jsou říjen a listopad. Tehdy sice nenakoupíte nejlépe, ale nejlépe vyděláte. Poté bude za co kupovat vánoční dárky. Pokud jste loni neměnili pracovní místo, tak ještě v tomto roce máte šanci na výhodnou změnu zaměstnání. Změna znamená výhru, hlavně na podzim. Šťastné období na nákupy , prodej, jakož i cestování, podepisování smluv, máte od:  8. - 27.I.,  9. - 24.V.,  7. - 25.VI., dále od  1. - 16.IX. prochází Merkur přímo vaším znamením a v tomto období se vám budou sypat peníze, nebo alespoň pozvání na návštěvy, dopisy a hosté plným proudem. V tomto období přemýšlíte praktičtěji než obvykle, máte jasnější rozum i myšlenky, jste adresnější a zlepšuje se i váš organizační talent. Snadněji navážete "známosti". Další dobré období na nákupy i cestování máte od:  5. - 29.X. a znovu od 15.XI. - 10.XII. V tomto čase se vám daří i ve studiu, vědě a výzkumu, na konferencích, při spisovatelské, redakční i v pedagogické činnosti. Méně dobré období na merkurovské otázky je od:  1. - 7.I.,  14.II. - 2.III. a znovu od 23.III. - 16.IV.,  25.V. - 6.VI., od  30.X. - 14.XI. a ještě jednou  od 11. - 31. XII. V tomto období asi výdaje převýší vaše příjmy. Čas není vhodný na velké nákupy, investice a jednání. Pokud investujete, tak se vám to moc brzy nevrátí. Nebezpečné jsou hlavně poslední dvě období, kdy vám štěstí nepřeje ani při chytání zloděje, proto pozor, aby vás nevykradli nebo vám alespoň neukradli peníze na cestách. Buďte opatrní!

Práce a zdraví
Nyní si můžete dovolit se v práci "rozšoupnout", dovolit si více než běžně, vymyslet něco, co vám vyhovuje - ostatní to budou akceptovat. Nebojte se improvizovat, dobře to dopadne. Pokud jste se loni potrápili na vedoucím místě, veškerá námaha v tomto roce přináší své sladké ovoce. Úspěch na vedoucím místě nebo při svobodném povolání se dostaví také u těch, kteří se loni nesnažili. Nejtěžší je vystihnout, dokdy ještě můžete zrychlovat pracovní tempo, a kdy je třeba říci dost. Kdo to přežene, koncem roku se může dostavit reakce - nějaké onemocnění. V práci vás budou oslavovat. Větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete podávat v době od  24.VIII. - 6.X. a od  17.XI. - 25.XII., kdy máte více energie a odvahy, ba i větší sportovní bojovnost. Riziko zranění je zvýšeno v době od  1.I. - 2.VII., Tedy půl roku, kdy Mars, planeta války i soutěživé bojovnosti přímo prochází vaším znamením. V dobrém však ovládá i sexualitu a přináší pravděpodobnost větších výkonů jak v lásce, tak i ve sportu. Zánětlivá onemocnění, podlehnutí epidemii a infekčnímu onemocnění i fyzické zranění při sportu či na cestách jsou ještě možné od  7.X. - 16.XI. Buďte tehdy opatrní!

Cesty a studia
Příznivé tendence z loňska pokračují. Dovolená v cizině se vyplatí hlavně před hlavní sezónou, zůstanou vám nezapomenutelné zážitky. Od podzimu budete mít více štěstí cestách doma, tedy po naší republice a nejbližším okolí. Dařit se vám bude nejen na cestách, ale i na návštěvách u příbuzných, známých, přátel. Možná to však bude návštěva příbuzného do nemocnice nebo do sanatoria, kde se uzdravuje. Může to být sourozenec, strýc, teta, tchán, švagr, atd. Ve studiích se vám také daří jako loni, hlavně v první polovině roku na vysoké škole nebo při studiu jazyků. Na podzim se vám bude dařit studium základní a střední školy, nebo individuální studium a četba.

Přátelství a plány do budoucna
Jste příliš praktičtí na to, abyste uvěřili, že nadchází doba, kdy si budete moci dovolit více a volněji snít, toužit, věnovat se vytouženým zálibám a starým přátelům. Letošní rok je stále příliš uspěchaný na to, abyste tomu uvěřili. Přesto sami v létě uvidíte, že se vydaří mnoho společných akcí s vašimi přáteli a známými. Příjemné setkání a posezení nebudou chybět. Na mnoha z nich právě vy budete středem pozornosti a obdivu. Letní prázdniny jsou ideální na neoficiální setkání, kdy více zažijete i zařídíte, než oficiální cestou. Jsou také ideální pro tajné akce, meditaci a ozdravovny.

V čem vám přeje štěstí
Do června vám přeje štěstí v cizině, a také ve všem, co je za hranicemi všedních dnů. Daří se vám ve studiu na vysoké škole, nebo pokud se učíte cizí jazyk nebo něco nevšedního. Od léta počínaje využijte úspěchy v zaměstnání nebo v politice, na veřejnosti, zkrátka, máte šance získat si slávu a popularitu. Ideální to mají čerství absolventi nebo ti, co se vrátili z dlouhodobého pobytu v cizině a hned mohou v praxi ukázat, co se naučili. Inovace vám přinesou slávu i peníze. Nové zkušenosti, které jste získali v cizině, můžete úspěšně aplikovat i na vlastní domácnost, samozřejmě ty, které se hodí. Budete "in".

Dobrá rada
Leccos vás chce v tomto roce rozčílit, vy sami máte v sobě snahu a touhu něco rychle a kvalitně dosáhnout. Jenže nesmí to jít na úkor vašeho zdraví. A proto za hlavní heslo roku si vezměte dobrého vojáka Švejka: "pohoda, klídek, tabáček", samozřejmě, tabák u nekuřáků vůbec není nutný. Ale bez té pohody to nepůjde. Zkuste si zachovat odstup od věci, jak se říká, buďte "nad věcí", zachovejte si chladnou hlavu. Na srpen, září a říjen si nachystejte nejdůležitější události roku, pokud jsou legální. V opačném případě byste museli počítat s kontrolou a následky pro porušování zákona. Pokud jste pracovití, všechno se zadaří.

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012