Jste zde

Kozoroh - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Tento rok je pro vás příznivý, ale není ničím výjimečný. Pokud jste ve vedoucí funkci a jste vlivná osobnost, tak vám to zůstane i 15 let. Pokud jste mimo pozornost, můžete si pěkně užívat život a jeho radosti a nikdo vám nebude závidět, ani vás pomlouvat, ani se vám vnucovat. Máte dost času na to, abyste si dali do léta do pořádku své osobní, finanční i právní vztahy, ba dokonce, pokud to nestihnete do léta, nic se neděje, žádné neštěstí vás nečeká ani v druhé polovině roku, jen vyřizování bude pracnější. Zato vše, co jste si už dopředu pojistili a zajistily, vám i nadále, možná na celý život, bude dělat radost. Jistá starost, která vás už ničila minimálně loni, ale možná ještě déle, se v tomto roce skončí, bohužel, asi až ke konci roku, tedy, hlavně pro lednové. Vy prosincoví máte jiné problémy. Stále se dějí nějaké změny kolem vás, někomu v práci, někomu v osobním životě, někomu v oblasti zdraví. Jisté je, že všichni máte v tomto roce dost sil a nadšení, abyste všechny eventuální překážky zdolali a dosáhli vytoužené štěstí. Většinu roku máte tolik sil a energie, že byste zvládli i maratón, vyhráli lyžařské závody a možná i plno jiných sportovních disciplín.

 

Domov a rodina
Máte mnoho šancí dosáhnout, aby váš domov byl útulný, pěkný, příjemný, abyste se v rodinném hnízdečku dobře cítili, když se unavení vrátíte z práce. Pokud ještě nemáte doma ten nejmodernější televizor, počítač, ledničku a vše ostatní, co patří k perfektnímu vybavení bytu, tak máte v letošním roce skvělou příležitost to dohnat. Nebo co tak místo ústředního topení si dát zavést klimatizaci? To by bylo super! Možná byste byli první v okolí a měli byste prestiž před sousedy. Ideální měsíce na rodinné akce, oslavy a párty jsou všechny jarní. Pravda, někteří z vás mají ještě starosti se starším členem rodiny, ale v tomto roce by se měla najít vhodná opatrovnice či jiný způsob jak dosáhnout, abyste neměli starosti. Podzim přináší mírnou krizi, pravděpodobně v podobě chřipky, která postihne některé členy rodiny, případně to bude jiná epidemie, avšak problémy rychle pominou a zas bude dobře.

Láska a manželství
Letos sice neprochází Venuše přímo vaším znamením, ale i tak bude v letošním roce dobrý čas na lásku. Mnozí z vás již nejpozději loni, ale možná už dříve, potkali svou osudovou lásku a nyní probíhá jen udržování a upevňování již existujících vztahů. Celý rok, ale přece jen více jeho první polovina přeje lásce. Dopřejte si čas na společné chvíle ve dvojici, budou nádherné! V pevném manželském svazku by působilo osvěžení a oživení, kdybyste zavedli něco nového do starých, rutinních zvyků. Rutina umí zabíjet lásku, tak pryč s ní! Ani v otevřeném, ani v manželském svazku nebude chybět nadšení, chuť i síla upevnit váš vztah co nejvíce. Může to být společné budování rodinného hnízdečka, nebo i zkrášlování bytu, zařizování chatky apod. Hodně štěstí v lásce i v uměleckém přednesu, více harmonie a procítění krásy, hudby, umění a dodržování máte i v době od:  14.I . - 7.II.,  5.III. - 3.IV.,  3. - 28. X.  22.XI. - 15. XII. Lze očekávat drobné dárky, je to také vhodné období na seznámení, ale i na nákup či prodej pěkných věcí, šperků, kosmetiky, módních doplňků, návštěvu divadel a koncertů. U starších je třeba spíše počítat s častějšími dámskými návštěvami a uměleckou společností. Méně příznivé období na lásku je v době od  8.II. - 4.III.,  7.VIII. - 6.IX., 28. X. - 21.XI. V tomto čase si lze dopřejete hezčí šaty, šperky a doplňky, na kosmetiku a kadeřníka utratíte více, než jste zvyklí, případně utratíte za vašeho miláčka, ať už je to člověk, nebo domácí čtyřnohý mazlíček.

Peníze
V prvním pololetí budete možná mírně nespokojeni se svou prací a možná budete uvažovat o změně místa. Ujišťuji vás, že v tomto roce změnou nic nezískáte, ale je třeba dodat, že ani neztratíte. Než se zaběhnete na novém pracovišti, uběhne první půlrok a pak už bude dobře. Avšak vy, co jste se rozhodli zůstat a vydržet, a to i přes problémy, také se dočkáte do léta zlepšení situace. Takže záleží na vás, jak se rozhodnete, hvězdy vám ve druhém pololetí "dosypou" chybějící peníze, které jste museli dát na investice, nedoplatky a možná i pokuty. Avšak konec tohoto roku nebo možná až ten příští navodí situaci, kdy nějakou změnu ohledně pořizování pro rodinu bude třeba provést.
První skvělé období na nákupy, prodej a vůbec finanční otázky je od 8. - 27. I., kdy prochází Merkur přímo vaším znamením a přihraje vám peníze, šťastné nákupy, ale i více návštěv, cest a telefonátů. I při jednání a psaní budete mít největší úspěchy. Další dobré období na nákupy jsou od  14.II. - 2.III. a znovu od 23. III. - 16. IV., 9. - 24.V.,  1. - 16. IX., 5. - 29. X. a znovu od 15. XI. - 10. XII. Vliv Merkura zlepšuje váš postřeh, důvtip, jasnost mysli a přesnost při vyjadřování. Snadněji se vám i studuje. Příprava vánočních dárků, jakož i samotné svátky vám přinesou uspokojení. Méně příznivé období na merkurovské otázky je od 3. - 22. III. a znovu 17. IV. - 8.V.,  7. - 25. VI.,  17.IX. - 4.x. Vaše děti, nebo i knihy a cestování vás budou stát více, než jste předpokládali. Nu, ale budete na to mít!

Práce a zdraví
Letos se v práci nebudete nudit. To byste asi neradi, takže po této stránce je to v pořádku. Avšak ve vedoucí funkci máte jiné problémy, převážně starosti s podřízenými, nutkání, ale i nucení ke změnám inovaci a případné depresivní stavy při pesimistickém odhadu dalšího vývoje v práci. Avšak tyto starosti maximálně na podzim pominou, možná mnohem dříve. Při řadovém zaměstnání budete letos dlouhý čas ve stresu. Někdo nebo něco vás bude pořád vyrušovat, znervózňovat a rozčilovat. Avšak v červnu čekejte zázraky: do léta přijde povýšení nebo zvýšení platu, případně dořešení nějakého sporu ve váš prospěch. I ve vedoucí funkci se na vás od léta obrací štěstí. Problémy sice zůstávají, ale je tu i pomoc, jak je řešit. Riziko zánětlivých onemocnění, případně i fyzických zranění při sportu či na cestách bude zvýšené pouze v době letních prázdnin, a to od  3.VII. - 23. VIII. V tomto čase snadněji podlehnete epidemii a infekčnímu onemocnění. Pozor také na zranění při letních sportech a na cestách. Naopak větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete podávat v době od 1. I. - 2.VII., Tedy celý první půlrok, ??pak i od  24.VIII. - 6.X., kdy máte více energie a odvahy, ba i sportovní bojovnost. Tyto termíny jsou však vhodné na chirurgický zákrok, který bude mít šťastný konec. Mars přímo přechází vaším znamením od  17.XI. - 25. XII., Zvyšuje riziko zranění, v dobrém však ovládá i sexualitu a přináší pravděpodobnost větších výkonů i větší nadšení pro milování.

Cesty a studia
Navzdory riziku zranění vám v prvním pololetí přeje štěstí na cestách, takže určitě se eventuální zranění zahojí a vy budete zase zdraví. První pololetí přeje více kratším cestám a lehčímu, řekněme, středoškolskému studiu v druhém pololetí můžete zažít vzrušující dovolenou v cizině, a to hlavně koncem srpna a v září. Bude vás sice hodně stát, avšak zážitky budou nezapomenutelné. Při studiu je potěšitelné, že zde není takové riziko úrazu jako v dopravních prostředcích, pravda, pokud se při čtení knihy nehoupete na židli a nespadnete, ale místo touhy předběhnout jiné auto se probudí u vás touha po poznání něčeho nového, to má každý jinak. Rozhodně se letos může výrazně rozšířit vaše poznání.

Přátelství a plány do budoucna
Pokud jste dobří diplomaté a horoskopy jsou vaší oporou a rádcem, tak v prvním pololetí bude lépe držet své přátelské vztahy tak trochu utajené nebo neoficiální, ale ve druhém pololetí zas bude lepší se jimi netajit. Buď jak buď, po celý rok vy jste více oporou svým přátelům jako oni vám. Tak už to v přátelství chodí, jednou více pomáhá jeden, jednou druhý. Za rok se asi situace změní a bude se vám hodit, že vám zase vaši přátelé budou umět pomoci a poradit. Nejvydařenější akce s přáteli čekejte v posledních třech měsících roku, nechte se překvapit. Ale i tak se na ně dobře připravte. Podobně je to s vašimi plány, zveřejněte je až v létě.

V čem vám přeje štěstí
Mimořádně štěstí v koníčcích a zálibách pokračuje i v letošním roce: vaše děti, domácí mazlíčci, zahrada, turistika, sport i milování vám budou dělat úžasnou radost, hlavně v prvním pololetí. Ale co jednou máte a záleží vám na tom, to vám zůstane i nadále a budete se z toho těžit. Od léta však máte šance upevnit a zlepšit si své zdraví. Rekonvalescence v rekreačních zařízeních, zdravá strava kombinovaná s cvičením a pohybovými aktivitami vás dostanou do skvělé formy. I v pracovním kolektivu dochází k výraznému zlepšení, možná i pro personální změny, které tomu předcházely.

Dobrá rada
Všechny hodnoty, na kterých vám záleží, si v tomto roce pojistěte, vztahy zlegalizujte, dejte do pořádku majetkové věci. V opačném případě byste o ně mohli v budoucnu, ne v tomto roce, ale později, přijít. Oddejte se svým koníčkům a zálibám! Přinesou vám neskonalou radost a naplní duši spokojeností. Jen tak můžete pak i ostatní věci provádět naplno, když jste sami šťastní.

 

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012