Jste zde

Váhy - horoskop na rok 2012
Redakce

Co můžete očekávat v roce 2012?
Přestože jste rodilí ve znamení Vah od téměř konce září do téměř konce října, je třeba si toto období rozdělit na dekády. Každá dekáda v tomto roce znamená zcela odlišné problémy. Vy, narození v první dekádě, tzn. 24.9. – 3.10., máte dlouhodobější období plné změn, jsou možné změny v práci, nebo v osobních vztazích, dokonce se vaše něžná duše může ocitnout pod psychickým tlakem jiné výrazné osobnosti, která vás bude nutit dělat věci, které byste jinak nepodnikaly. Vy narození v druhé dekádě, tedy zhruba mezi 4. a 13. říjnem, máte nejklidnější rok. Téměř žádné problémy a od léta samé štěstí a spokojenost. Vám není co dodat, užívejte si konečně klidnější období po ustaraném loňském roce. No a vy z poslední dekády, vás ještě trochu trápí loňské problémy, ale od vašich narozenin se už určitě neobjeví a bude i vám už jen dobře a budete šťastní. Je třeba dodat, že štěstí se na vás všechny usmívá už od 12. června až do konce roku a to znamená, že i když vzniknou problémy, tak pokud ne hned, tak v druhé polovině roku je určitě zvládnete. Přijde pomoc ze strany, odkud byste ji čekali, tedy předvídané, nic nečekaného. Někteří z vás si na ni ale počkají až do začátku dalšího roku.

 

Domov a rodina
V první polovině roku je doma rušno, hodně věcí se stane a bude třeba leccos řešit. Na druhé straně je zde i pomoc od spolehlivého přítele či patrona, takže v konečném důsledku se vše podaří zvládnout. Nejhorší období na rodinné záležitosti je v létě během letních prázdnin. Riziko rodinného konfliktu je tak vysoké, že eventuální dovolenou v létě doporučuji organizovat odděleně, ne celá rodina spolu. Přátelé nebo neznámí účastníci turistické skupiny, kam jste se přihlásili, vám lépe poslouží k udržení dobré nálady, než blízká rodina. Stěhování odložte na jindy. Od podzimu se všechno obrací k dobrému. Materiální či morální pomoc a podpora přichází pomalu, ale jistě. Bude se vám velmi hodit. A hlavně, nadlouho bude jeden vážný problém zažehnán, těšte se!

Láska a manželství
Tento rok je na lásku jako stvořený. Nastává rok, kdy prožíváte harmonické období v lásce a jen velmi málo týdnů, kdy jsou možné konflikty. Problém začíná, když je třeba ukončit jeden vztah a plně rozvinout nový, snad krásnější. Hvězdy přejí novému vztahu. Na uzavření sňatku je lepší druhá polovina roku. Ale pokud jste se rozhodli zůstat v původním partnerství, tak se těšte: eventuální problémy se do podzimu dořeší a také v zaběhaných vztazích svítá na lepší časy. Horší je, pokud se třetí člen rodiny vmíchává do vašich osobních problémů. Zde pomáhá jedině diskrétnost. Vhodné období na lásku, seznámení, ale i na nákup či prodej pěkných věcí, šperků, kosmetiky, módních doplňků, návštěvu divadel a koncertů máte v období od 1. -13.I., 3.IV. - 7.VIII., tedy více než 4 měsíce nepřetržitě, což je mnohaletý rekord, 6.IX. - 2.X. Od  28.X. - 21.XI. prochází Venuše, vaše vládkyně, přímo vaším znamením a ještě více zvýrazňuje vaši krásu, jakož i šance potkat či upevnit velkou lásku. U starších je třeba spíše počítat s častějšími dámskými návštěvami, větším procítěním krásy hudby, výtvarného umění, případně vlastními uměleckými úspěchy. Další dobré období na lásku a harmonii je 16. - 31.XII. Setkání s dámami, umělci i všechny rande se vydaří. Méně příznivé období na lásku je krátké, v tomto roce jen 8.II. - 5.III. a 8.VIII. -  5.IX. V této době budete mít chuť plýtvat penězi na pěkné věci a plýtvat energií na všechny druhy požitků, jídlo, pití a milování nevyjímaje.

Peníze
Ani letošní rok nepřináší mnoho finančních radostí. Zase platí, lépe se to táhne ve dvojici. Váš partner naopak má velké úspěchy při vydělávání až hromadění peněz, stojí za to starat se o ostatní věci a peníze ať vydělává váš partner, případně jiný sponzor, rodič, starší sourozenec či patron rodiny. Pokud jste umělci nebo zaměstnanci státního sektoru, šance na udržení se na starém místě je velmi velká. Nový zdroj příjmů se ukazuje až od září, a to pro narozené v říjnu. Vy zářijoví si na to počkáte ještě možná další rok. S novým finančním zdrojem však přichází i nová finanční zátěž, buďte připraveni. Vhodné období na nákupy, jednání, cestování, obchody, prodej, máte od 1. - 8.I., 28.I. - 13.2., 24.V. - 7.VI. a 26.VI. - 31.VIII., tedy celé letní prázdniny, dále od 17.IX. - 5.X., kdy Merkur přímo prochází vaším znamením a zvýrazní úspěchy v nákupech, při cestování a jednání s lidmi na maximální míru. Nakonec jsou dobré termíny na nákupy a cestování od zas od 29.X. - 14.XI. a ještě jednou od 11. - 31. XII. V této době lze očekávat více návštěv, větší příliv peněz, úspěchy ve studiu i při vyjadřování se, tedy i v literární činnosti. Méně vhodné období na merkurovské otázky je od  9. - 27.I., 2. - 23.III. a znovu 17.IV. - 9.V., 8. - 25.VI. V tomto období pozor na omyly, krádeže a podvody při nákupech!

Práce a zdraví
Základem zdraví je klidná, jasná mysl. Pokud jste nervózní a rozčilujete se nad vším, dáváte tím živnou půdu pro onemocnění, především nervové, ale i zánětlivé, stejně snadno podlehnete infekci či epidemii. I v práci se vám přece lépe daří, pokud jste klidní a spokojení. Hlavním heslem tohoto roku je nadhled nad běžnými problémy, ty byly a budou, a pokud už vás něco nebo někdo rozčílí, snažte se napočítat do deseti dříve, než mu vynadáte. V tomto roce je možné i fyzické zranění nebo operace. Pokud něco v těle není v pořádku, snažte se odstranit chybu ještě v prvním pololetí. V práci vás rozčiluje někdo z kolektivu, ve vedoucí funkci mohou nastat vážnější problémy jako osobní konflikty. Snadnější podlehnutí epidemii a infekčnímu onemocnění, zvýšené riziko zánětlivých onemocnění, případně i fyzických zranění při sportu či na cestách bude jen v období od 17.XI. - 25.XII. Tehdy potlačte agresivitu, nerozčilujte se, slovně ani fyzicky nikoho nenapadejte. Vaše zbraň je láska, ne fyzická síla. Mars přímo přechází vaším znamením od 3.VII. - 23.VIII. Zvyšuje riziko zranění, v dobrém však ovládá i sexualitu a přináší pravděpodobnost větších výkonů i větší nadšení pro milování. Naopak větší sportovní a fyzicky náročné výkony můžete však podávat v době od 7.X. - 16.XI., 26. - 31.XII., kdy máte více energie a odvahy, ba i sportovní bojovnost. Tak ji v tomto roce využijte!

Cesty a studia
Na cestách doma, ale ještě více v cizině, vás čeká spoustu krásných a příjemných chvil, hodně lásky a vzrušujících okamžiků, jen termín je třeba pečlivě vybírat. Na domácí dovolenou, návštěvy a vůbec, všechny kratší cesty a výlety, je vynikající doba od června do září, ale nejvíce období letních prázdnin. Do jižních zemí by bylo nejlepší cestovat v zimě, alespoň byste se trochu zahřáli. Možnosti nalezení perfektního kamaráda, lásky nebo jiné blízké duše z loňska pokračují, takže pokud jste takovou osobu nepotkali loni, ještě v tomto roce nic není ztraceno, najdete ji! Tento rok není na silnicích tak bezpečný jako ten loňský. Téměř tři čtvrtiny roku jsou rizikové, úraz hrozí na každé klouzavější vozovce, při každém zvýšení rychlosti na nesprávném místě. Proto v tomto roce, ať cestujete kamkoli, jezděte maximálně opatrně a vychutnávání rychlé jízdy škrtněte v tomto roce ze seznamu zálib. Pouze pokud byste si chtěli dokázat, jací jste frajeři a co dokážete za volantem. Sice polámaní, ale dožijete se konce roku. Ani se studiemi nebudou vážné problémy. Čím více se zakousnete do problému, tím hlouběji pochopíte téma.

Přátelství a plány do budoucna
Stará, osvědčená přátelství přetrvávají samozřejmě i v letošním roce. Nové přátelství možná už loni vzniklo, nebo jej letos potkáte. Ale pozor, jen do podzimu. Přibližně říjen je zlomový měsíc resp. čas, kdy se někdo z přátel začíná otáčet zády, možná to zaznamenáte až v příštím roce, ale všímejte si přátel a jejich reakcí, možná na to přijdete, který to je, co "odchází". Ideální a absolutně bezproblémové období upevňování přátelství a užívání si s nimi např. společné dovolené a různých radostí, nastane v létě, zhruba od poloviny června do konce srpna. V té době mají i vaše plány největší šance vzniknout a rozvíjet se.

V čem vám přeje štěstí
V každém ročním období vám přeje štěstí v něčem jiném. Začátek roku je skvělý na uměleckou inspiraci a zamilování se, jaro na dědictví, nebo na navýšení příjmů a majetku vašeho sponzora, manžela, rodiče a p. První pololetí je výborné na společné akce s partnerem, sami byste se neměli rozhodovat. Léto je ideální pro přátele. Avšak věci, na kterých vám nejvíce záleží, rozhodně nechte na dobu od narozenin do konce roku. Tehdy už pominou různé druhy starostí a omezení. Podzimní zahraniční dovolená i pracovní cesta dopadne skvěle.

Dobrá rada
Rok přináší mnoho pozitiv, ale i jistá negativa. Důležité je, jak přijímáte přicházející změny. Těšte se z toho, že jistá starost již spadla z vašich ramen a už se nikdy nevrátí. Přesto, že stále ještě zůstáváte pod jistým tlakem událostí, se vždy najde skulinka, kudy můžete utéct běžným povinnostem a rutině a uvolnit se. Ideální je cesta do ciziny, ale může to být i virtuální cestování, po internetu nebo s knihou v ruce, případně odpočinek u televize nebo v kruhu přátel.

BeranBýkBlíženciLevKozorohVodnář
Beran
horoskop na rok 2012

Býk
horoskop na rok 2012

Blíženci
horoskop na rok 2012
Lev
horoskop na rok 2012
Kozoroh
horoskop na rok 2012
Vodnář
horoskop na rok 2012
 
RybyPannaVáhyŠtírStřelecRak
Ryby
horoskop na rok 2012
Panna
horoskop na rok 2012
Váhy
horoskop na rok 2012
Štír
horoskop na rok 2012
Střelec
horoskop na rok 2012
Rak
horoskop na rok 2012