Jste zde


Louise L. Hay, Lucie Ernestová: Myšlenky síly
RenataP

myšlenky síly

Hledáte příjemné karty, které na vás budou hodné? Právě takové jemné, až jen a pouze pomáhající kartičky jsou Myšlenky síly.

 

Upřímně, moc bych v nich nehledala nějaké přímé ponouknutí k akci a pořádný nářez, který občas z karet číst chceme, když už nevíme, jak dál.

Ale jen jemné posouvání, návrhy, které si můžeme rozmyslet: Jediné, co v nich může bolet jsou chvíle, kdy kápnou na nějakou velmi bolavou strunku v naší duši, v naší minulosti nebo prožitém traumatu.

Často opakují odpuštění, ale prosím mysleme na to, že jde o akt, kterým sami sebe pouštíme dál z minulosti, nikoliv uznání bolesti od druhých a znevážení tak našeho utrpení.

Často opakují svobodu, což je dobré při uvědomění si toho, že se někdy můžeme rozhodnout i tak, jak se rozhodnout chceme, nebo životně potřebujeme, že jsou opravdu chvíle, kdy nemusíme brát ohledy na druhé.

A často vedou k uvědomění si toho, že mnoho toho držíme ve svých rukou a že ten další den, nebo dnešek, může být dnem, kdy práskneme do stolu a znovu, uděláme to, co potřebujeme.

Tak jeden příklad na závěr, co říkáte?

"Mé myšlenky jsou tvůrčí.

Není člověka, místa nebo věci, které by měli nade mnou moc, protože já jsem tím jediným, kdo ovládá mou mysl.

Sama si vytvářím svou realitu a každého v ní."

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2022, www.synergiepublishing.com

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více