Jste zde


Karty Hvězdné kódy a inspirace na PODZIM
RenataP

Zkoumání, kde se znovuzrodit.

 

S podzimem si podle Hvězdných kódů můžeme velmi snadno nastolit téma Znovuzrození (planeta Pluta, karta č. 27), která kromě toho obecného tématu, hledat, kde pořádně vyrýpnout nové začátky, nese také zajímavé pomůcky k tomu, jak toto zjistit. Máme věnovat pozornost tomu, kde cítíme nějaké neurozy, stresy, návykové chování, které nám nesvědčí.

„Neměly byste dovolit, aby vás kontrolovaly. Pluto nám připomíná, že bychom neměli ulpívat na minulosti, ale můžeme o sebe pečovat. Abyste to mohli udělat, je potřeba vzdát se své staré formy, tak jako se z housenky musí vyklubat motýl. Truchlete za tím, čeho se vzdáváte, ale pak se vydejte dál…“

Obcese, deprese, zármutek, smrt – to jsou odvrácené stránky této karty a to jsou taky emoce, které mohou na podzim velmi vycházet na povrch, asi tedy tím víc, čím víc se POTŘEBUJEME v životě s něčím rozloučit. Je-li to moc drsné, Pluto prý umí hrát drsné hry, máme si vzít na svou cestu průvodce.

Světlou stránkou celého procesu je to, že skutečně zjistíme, proč tu jsme, jaký je náš úkol a postavíme se za něj. Už takhle z podstaty celé karty to vypadá jako velmi bolestivý proces a pokud ho cítíte, tak asi už v tuhle chvíli asi i víte, čeho se týká. Taková síla to je. Jako nejdůležitější tu cítím nebát se projít tím vším, přiznat si své „úhybné závislosti“, přiznat si, že takhle to dál nejde a skutečně se i přes tu bolest vydat kupředu.

Další kartou je Devátý dům (Zkoumání, karta číslo 47), která je o vyjití ze své zóny a prozkoumávání, učení se nového, prostě zkoušení. Vyjití z bublin a novinky. To může docela pomoci i s tím prvním procesem, protože tady se vyloženě píše, že „svět na vás čeká“, dá se tedy předpokládat, že odvážné vykukování do nového přinese nějaký výsledek.

A do třetice… podzim. Oslabená (Nepohodlí, karta č. 14), je o přehodnocení toho, kde se necítíme dobře. Můžeme odejít. Můžeme změnit svou roli ve společenství, ve kterém stále nehrajeme tu roli, kterou hrát chceme. Trénujte oslabené svaly… i to je vlastně o stavu, kdy jdeme za něčím lepším, jiným, odkládáme představy, minulost, představy o budoucnosti. A zajímavé je ještě jedno, co trošku souvisí i s tou druhou kartou. Máme si udělat NOVÉ KONTATKY, lidi, novinky, připravit si půdu. Vše využijeme, až přijde ten pravý čas.

O autorech: Heather Roan Robbins má více než čtyřicet let zkušeností práce s rituály a intuitivní astrologií, publikuje v časopisech, podcastech  a má svou astrologickou praxi. Její svěží a moderní vhled je protkán moudrostí použitelnou v běžném životě. Žije v Montaně a astrologii se věnuje i její partner.

Lucas Lua De Souza je tatér, který od dětství miluje umění a ač nemá odpovídající vzdělání, vypracoval si svůj dokonalý styl a kariéru. Žije v Melbourne a pro svou práci žije tělem i duší.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, 2023, www.synergiepublishing.com
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

RenataP

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více