Jste zde

Anna Stark: Karty posvátného světla
RenataP

Karty nabízí hloubavý pohle dna otázky, které jim kladete. Autorka je tvořila se záměrem naučit vykladače a čtenáře napojit se na svou intuici, dohlédnout kolem sebe svět duchovních bytostí a zkoušet hledat pro svůj život až dokonalou rovnováhu.
Jsou to tedy karty terapeutické, které tiší duši, ztišují mysl a umožňují nám odpočinout si na místě, na které právě svým duchem prodlíváme.

 

Jiné úhly pohledu, jiné odpovědi

 Připravte se, že s těmito kartami se od svého tématu můžete někdy i výrazně odchýlit a přijít tak na jiné úhly pohledu, jiné myšlenky a kdoví, třeba právě to odtržení od umanutosti k jedné odpovědi, je tím pravým. Karty posvátného Světla dle autorky probouzí intuici, zvyšují osobní vibrace a zjemňují nás. Pokud po tomto toužíte, směle o nich, jsou pro buzení těchto pocitů opravdu dokonalé.

V praxi je pak můžete využít pro otázky, které jsou důležité pro vás, niterné, hluboké, neřešitelné… nesdělitelné. Právě tady jsem měla asi největší pocit, že s kartami souzním. K otázkám, které jsou běžné,  z reality a které potřebuji řešit efektivně a rychle, se karty vyjadřovaly porůznu a jak jsem již psala, dováděly mne spíše k jiným úhlům pohledu. To jistě není na škodu… a možná taková odpověď jde ke kořenům víc než nějaká povrchní, se kterou sice věc rychle vyřeším, ale co do budoucna?

Takže karty bych doporučila hloubavým čtenářům, kterým nevadí, že Karty posvátného Světla vyžadují čas, klid a dost času na tvoření vzájemného pouta.

„Nechť s sobě díky své síle znovu probudíte odvahu!“ říká shrnutí karty v knížečce. I další text vše potvrzuje, ještě mne zaujímá povídání o pozitivní životní cestě a tom, že často můžeme cítit právě strach tam, kde potřebujeme prorazit.“

Tak co vyjde vám? Já si ze svého výkladu beru, že abych se dostala dál, musím nejprve překonat nějaký strach…

O autorech: Anna Stark je intuitivní autorka karet, milující dávné vědění. Ilustrátorka Selena Moon miluje kreativitu a vyžívá se v jednoduchém vyjádření umění. Karty posvátného Světla jsou jejich nádherným společným dílem.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing, 2023, www.synergiepublishing.com