Jste zde


Dr. Zuzana Topolářová


user avatar

V roce 2001 jsem otevřela novou poradnu v Brně, kde se zabývám následujícími alternativními metodami, které úspěšně podporují léčení duše, těla a vztahů.

V rámci poskytování komplexní péče svým klientům spolupracuji s lékaři a homeopaty. Pro informaci uvádím přehled činností na které je možno se objednat do mé poradny.Hlubinná abreaktivní psychoterapie

Metoda, kterou se odstraňují hluboká psychická a psychosomatická traumata, pocházející z minulosti. Neprovádí se v hypnóze ani v jiném změněném stavu vědomí, klient si po terapii vše pamatuje, ale vzpomínky již nejsou zdrojem stresu ani bolesti.
Spiritual Response Therapy

Metoda duchovního léčení, kterou se prostřednictvím tzv.Vyššího Já pomocí kyvadla a tabulek vyhledávají a odstraňují programy, bloky, negativní energie a motivace, způsobující problémy a potíže klienta.
SRT je u nás nová metoda, jejímž autorem je p. R.E.Detzler z USA.
Vibrační esence Araretama z brazilského deštného pralesa

Esence dodávají pozitivní energii, zvyšují vitalitu, uvolňují staré vzory chování, probouzí uvědomění. Výsledkem užívání esencí je šťastnější a vyrovnanější život.
Vibrační emulze Aqua Ignea

Dodávají výživu tělu prostřednictvím duše, jsou vytvořeny z esenciálního
oleje z bílé růže, květinových a vibračních esencí z brazilského pralesa a z regeneračních olejů spojených z chromoterapií.
Reiki Terapie

Reiki je japonské slovo pro univerzální životní energii, božskou sílu, která nás oživuje, která snižuje stres, pomáhá relaxaci, podporuje léčení nemocí a zranění, zvyšuje imunitu aj.
Energy


Bioinformační přípravky vyvinuté na základě nové progresivní metody reverzní regenerace, které působí na člověka současně v několika úrovních. Přípravky jsou vyrobeny z čistě přírodních látek.
Kurzy pořádané v Brně

Usuiho Reiki l. a 2. stupně

"K" Reiki l. a 2. stupně

Spiritual Response Therapy

Skupinová práce s vibračními esencemi a mandalou Araretama

Individuální práce s vibračními esencemi a mandalou Araretama
Prodej

Vibračních esencí Araretama z brazilského deštného pralesa

Vibračních emulzí Aqua Ignea

Skript o vibračních esencích Araretama

Bioinformačních , čistě přírodních produktů, firmy EnergyHodnocení autora:

user_rating: 
0
Zatím nehodnoceno

Sdílet autora na facebooku

Zaměření: Alternativní metody podporující léčení duše, těla a vztahů

Kontakt: 777 578 022

Web: Nevyplněno

Telefon: Nevyplněno


Články autora


  • Hlubinná abreaktivní psychoterapie


    Hlubinná abreaktivní psychoterapie (HAP) je založena na znalosti fungování lidské paměti psychiky i těla. Při HAP pracujeme s opětovnou zkušeností s dřívějším životem nebo jeho znovuprožitím v takové situaci jako by se to všechno odehrávalo nyní. Tímto způsobem odhalujeme a léčíme příčiny psychických a... více


  • Spiritual Response Therapy


    Spiritual Response Therapy je metoda duchovního léčení jejímž autorem a zakladatelem je pan Robert E. Detzler z USA. Metoda SRT se používá k léčení a duchovní očistě prostřednictvím tzv.Vyššího Já ( tj. sboru duchovních bytostí). Tato metoda se vymyká všem doposud známým a užívaným metodám. Při této práci je... více