Jste zde


Spiritual Response Therapy
Dr. Zuzana Topolářová

Spiritual Response Therapy je metoda duchovního léčení, jejímž autorem a zakladatelem je pan Robert E. Detzler z USA. Metoda SRT se používá k léčení a duchovní očistě prostřednictvím tzv.Vyššího Já ( tj. sboru duchovních bytostí).

 

Tato metoda se vymyká všem doposud známým a užívaným metodám. Při této práci je terapeut v přímém kontaktu s Vyšším Já, které vyhledává v záznamech klientovy duše zápisy o negativních programech, blocích, překážkách, negativních energiích, motivacích apod. Terapeut vyhledává pomocí kyvadla programy, které působí problémy a potíže klienta, v sadě více jak třiceti tabulek, jejichž autorem je pan R.E. Detzler.


Po vyhledání negativních programů a energií dochází k jejich vyčištění, pokud je třeba i k jejich odstranění. Při SRT se objevují různé negativní a škodlivé energie z minulých životů, např. přísahy a sliby, prokletí, zablokované čakry, smlouvy, genetická a karmická přesvědčení, program sebetrestání, traumatický zážitek a mnoho dalších.


Účinnost této metody je úžasná, neboť při SRT dochází i ke zjištění příčin problémů a systémů přesvědčení, doby jejich vzniku a následně pak k pochopení situace, poučení se a uvědomění klienta o příčinách jeho potíží. K poučení klienta pak dochází jak na jeho vědomé úrovni, tak i na jeho úrovni duše, což je velmi důležité. Díky tomu dochází k mentálnímu, emocionálnímu a duchovnímu uzdravení a má u většiny lidí obvykle značný efekt.


Při SRT je nutná spolupráce klienta, jeho vědomá ochota přijmout změnu, např. změnit své návyky, negativní myšlení či jednání apod. Zadržování negativní energie z minulých životů může být hlavním důvodem nemoci nebo disharmonie v tomto životě a v životech příštích. Některé programy se mohou aktivovat např. ve chvíli, kdy dosáhnete určitého věku, nebo když jsou vyvolány nějakou událostí nebo okolností ve vašem životě.


Metodou SRT lze pracovat s kýmkoliv, kdo o tuto metodu projeví zájem, na libovolnou vzdálenost a v libovolném čase. SRT čistí vztahy mezi lidmi, partnerské vztahy, zdravotní potíže ( nenahrazuje však lékařskou péči), únavu, nechuť do života, deprese, strachy, nervozitu, stresy, smutky, prosperitu podnikání a další. Lze také čistit zvířata, místnosti, domy, geopatogenní zóny, negativní energie před důležitým jednáním, před zkouškami a mnoho dalších problémů, které lidem komplikují a ztěžují život.


V rámci poskytnutí komplexní péče klientovi při SRT spolupracuji s lékaři, homeopaty a doplňuji tuto terapii dalšími terapiemi, např. hlubinnou abreaktivní terapií, léčivými vibračními esencemi Araretama z brazilského deštného pralesa , léčivými oleji Aqua Ignea, Bachovými květovými esencemi, Reiki terapiemi a vhodnými doplňky výživy např. čistě přírodními produkty, bioinformačními přípravky firmy ENERGY.

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Dr. Zuzana Topolářová

Zaměření: Alternativní metody podporující léčení duše, těla a vztahů

Kontakt: 777 578 022

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora