Jste zde


Dagmar Čapková


user avatar

Dobrý den, dovolte abych se představila – jmenuji se Dagmar Čapková, jsem Panna s Ascendentem ve Štíru a životní osmička.Numerologií a astrologií se zabývám v současnosti profesionálně, na celý úvazek. Pokud se týká numerologie, bylo to nejdříve samostudium, později Astrologická škola Šárky Sehnalové. Protože jsem cítila, že numerologie mi nedokáže dát odpovědi na všechny mé otázky, začala jsem studovat i astrologii. Nejdříve samostudium, později jsem absolvovala Kurs transperzonální astrologie u pana Turnovského a Školu astrologie mgr. Koláčkové /Silva de Lago/.


Ze všech směrů mě nejvíce zaujala psychologická astrologie, do které vkládám některé prvky /např. Sabiánské symboly/ s HATA. Zkoumám také vzájemnou propojenost astrologie a numerologie a hlavně stále studuji.


V současné době se hlavně zabývám poradenskou činností, vypracováním horoskopů a osobních rozborů /písemně i na dobírku/, pořádám kurzy numerologie , přednáším a občas publikuji.


To vše z toho důvodu, že mě zajímají lidé, jejich prožitky, vztahy, mám potřebu se v tomto směru angažovat.Hodnocení autora:

user_rating: 
0
Zatím nehodnoceno

Sdílet autora na facebooku

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: home.tiscali.cz/capkova

Web: http://home.tiscali.cz/capkova

Telefon: Nevyplněno


Články autora


  • Pohled na numerologii


    Je více pohledů na numerologický rozbor některé směry preferují výrazněji rozbor jména některé se příliš nezabývají životním číslem znám i školu kde se na numerologii pohlíží spíše intuitivně a příliš konkrétních informací se zde nedozvíte. Domnívám se že i když intuice a vnímání jsou při pohledu... více


  • Oběť ve jménu lásky


    I když v praktickém životě používám ve větší míře astrologii protože jen ta dokáže popsat osobnost zcela vyčerpávajícím způsobem je někdy dobré podívat se na data narození i jiným způsobem - třeba přes numerologii a posoudit jak dalece se obě doplňují. Někdy se doplňují velmi výrazně což bych vám chtěla... více