Jste zde


Numeroskop na říjen 2003
Magica Bohemica

Osobní roční vibrace působí od vašich narozenin do následujících.
Př: narodili jste se - 15. 10., kteréhokoliv roku; od vašich narozenin 15. 10. 2002 je vaše číslo osobní roční vibrace čísla DVA. Od data letošních narozenin 15. 10. 2003 vaše osobní roční vibrace přechází do čísla TŘI. Vypočítejte si svou roční vibraci: Pro tento rok je číslo universální roční vibrace číslo 5 (máme rok 2003, sečteme tedy: 2 + 0 + 0 + 3 = 5) NAROZEN/A: 23. 11. Nejprve zredukujeme den narození na jednoduché číslo, 2 + 3 = 5, který sečteme s měsícem narození 11 (POZOR - ČÍSLA MĚSÍCŮ 10, 11, 12 SE NEREDUKUJÍ!) a přičteme také číslo universální roční vibrace 5 , 5 + 11 + 5 = 21, 2 + 1 = 3, od vašich narozenin vstupujete do osobní roční vibrace čísla TŘI. Tento měsíc jste ještě v roční vibraci čísla DVA. Vaše měsíční vibrace je číslo 3. 2 + číslo kalendářního měsíce - říjen 10; 2 + 10 = 12, 1 + 2 = 3. NAROZEN/A: 9. 4. , postup je stejný, osobní roční vibrace je v tomto případě 9 a osobní měsíční vibrace října je tedy číslo 1 (9+10=19).

 

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE ŘÍJNA PRO ČESKOU REPUBLIKU ČÍSLO SEDM:
Sedmička je číslem zázraků, uskutečněných snů, víry, spirituality a tajemství. Vyvolává změny, které se hluboce dotknou citů, nedají nám spát, jejich smyslem je návrat k vlastním vnitřním zdrojům. Je potřeba spíše spoléhat jen sami na sebe než na druhé a uvědomit si v čem spočívá naše síla. Meditujme. Číslo sedm vždy odkrývá věci, které nevidíme. Nesnažme se přesvědčovat nebo nutit věci násilím. Ať k nám přijdou samy. Cestujme a poznávejte sami sebe.
Složeným číslem ČR pro tento měsíc je 16, ROZBITÁ TVRZ, která nás nabádá a učí poslouchat svoji intuici, instinkt, podvědomí, které nás budou mnohdy i prostřednictvím snů varovat před nebezpečím či nás odkloní od případného nezdaru či pádu z dosažených výšin, na které jsme se mnozí s tak obrovskou námahou vyšplhali. A proto mějme své oči dokořán otevřené a vnímejme všemi smysly. "RADUJME SE Z DUCHOVNÍHO HLEDÁNÍ A NACHÁZENÍ MNOHA ODPOVĚDÍ!"


Osobní měsíční vibrace 1 - Lidé s osobní roční vibrací 9, tento měsíc by jste se mohli pomalu připravovat na vstup do osobní roční vibrace čísla jedna, buďte však opatrní a s novým milostným vztahem ještě vyčkejte než vám začne osobní roční vibrace působit, tzn. od data vašich narozenin. O to víc se zaměřte na podnikání či nové pracovní cíle, kterých chcete v příštím roce dosáhnout, vytyčte si potřebnou strategii a postupně začněte s ní pracovat. Postupně, tedy nejprve pozvolna, lehce, spíš zatím vyčkávejte jako lev na svou kořist a úderem zvonu času kdy budete v osobní jedničce zaútočte. Princ nebes, vaše složené číslo měsíce a vládce v slunečním závoji ochrany, přeje i drobnému riskování. Doporučuji však všem číselným měsíčním vibracím držte se sdělení prostřednictvím, kterého k vám promlouvá číslo 16, viz výše! Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 11 - Lidé s osobní roční vibrací 1 si vypočítají mistrovskou jedenáctku, kterou již dále nezredukují. Číslo plné kompromisů: Dvě síly nebo dvě touhy stojí proti sobě a musí se s konečnou platností spojit k dosažení štěstí. Přesto i potom musí zůstat samy sebou, protože každá má svou hodnotu. Osobní měsíční vibrace 11 - INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do listopadu. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 3 - Lidé s osobní roční vibrací 2 pro vás je tento měsíc jako stvořený pro zábavu s přáteli a kolektivní práci. Krásně se oblečte, vyjděte si do společnosti a buďte středem zájmu a pozornosti. Bavte všechny kolem sebe svým umem a netradičními schopnostmi je okouzlete až úžasem oněmí. Vaše složené číslo této vibrace je 12. Upozorňuje na nutnost být ve střehu v každé situaci. Z nepozornosti byste se snadno mohli stát obětí nějaké nepříjemné společenské intriky, mějte se na pozoru, nedůvěřujte těm, kteří vám pochlebují a opatrně zkoumejte jejich motiv. Je zde nebezpečí, že by vás druzí mohli využít ve prospěch vlastních cílů. Pozor na lidi, kteří pod maskou přátelství skrývají svoji až nenávist a závist vůči vaší osobě. Když odevzdáte rozum pocitům, vaši mysl osvítí odpovědi, které hledáte. Zahleďte se sami do sebe, abyste našli řešení. Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 4 - Lidé s osobní roční vibrací 3 tento měsíc vás čeká hodně tvrdé práce, ale i legrace. Nepřepínejte své síly a nepřehánějte své pracovní nasazení, po práci se zajděte odreagovat sami či s přáteli. V klidu relaxujte v nějakém zábavním středisku sportu či kultury. Nemějte výčitky svědomí vůči rodině či partnerovi/partnerce, drobnou odloučení vám jen prospěje. Pokud vás bude doma váš protějšek za pozdní příchody v poněkud rozevláté náladě peskovat, že jste buď v práci nebo se někde bavíte, klidně se vymluvte na mne…já už to nějak zařídím, J))) Vždyť je přece vaším složeným čísle této vibrace třináctka. Číslo, které si žádá převrat a nabízí nový směr vývoje. Nešťastným číslem se stává jen v případě je-li jeho moc použita k sobeckým cílům. Znamená varování před neznámem a neočekávaným. Klidné přizpůsobení se změně rozvine sílu vibrace 13 a sníží možnost čehokoliv negativního. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 5 - Lidé s osobní roční vibrací 4 mají tento měsíc plný prospěšných změn jak v partnerských, tak pracovních vztazích. Čekají vás mnohá překvapení. Toto je nejlepší měsíc pro uvolnění přílišné energie a ohnivosti. S radostí se pusťte do práce na vašem zevnějšku i okolí, jak na lidech, tak na domě či zahradě, změna je asanací a oživením vaší duše, všeho a všech kolem vás. Buďte v pohybu, cestujte a hyřte energií. Poznávejte jak nové lidi, tak nová místa. Pozor, obezřetnosti a opatrnosti není nikdy dost. Zisky - ztráty jsou někdy dočasné, díky všudypřítomným proudům změn. Je riskantní důvěřovat těm, kteří klamou. Spoléhat na druhé je ošidné. Věřte své intuici, sobě a svému vnitřnímu hlasu. "Štěstí" může přinést i náhlá nečekaná mediální popularita vaší osobnosti. Buďte proto stále ve střehu aby vaše prezentace v tisku či na obrazovce některé z televizí byla positivní a nemuseli jste se pak stydět před širokým společenstvím neb celým národem. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 6 - Lidé s osobní roční vibrací 5 mají celý rok ve znamení změn a výletů za novým poznáním. Věnujte svým blízkým více času. Překvapte svou rodinu či přátele. Zorganizujte jim víkend(y) plný her a dobrodružství, vaše fantazie a vynalézavost vás jistě nezklame. Tento měsíc myslete spíše na ostatní než na sebe, samozřejmě v mezích normy, aby vám okolí nevysálo energii jak upír svou oběť. Raději si při hrách na pravdu nasaďte brnění a své ego si bedlivě chraňte před vetřelci. Vaše složené číslo pro toto období je 15. Je neobyčejně šťastné a nese s sebou esenci kouzlení, pojí se s "dobrými společníky", řečnickou výmluvností a nadáním k hudbě, výtvarnému umění a herectví. Toto období vás obdařilo živým temperamentem a silným osobním magnetizmem. Lidé vám budou za vaši přítomnost vděční a často se vám odmění. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 7 - Lidé s osobní roční vibrací 6 jsou tento měsíc pod vládou dvojité vibrace sedm a šestnáct, viz výše. Nyní se uvolněte od všech povinností, toto je váš meditační měsíc výletů do nitra své duše a výletů do náruče "matky" přírody, kterou intensivně vnímejte všemi smysli. Buďte naplněni láskou ke všem bližním a všem lidem. Na své planetě rozjímání se ponořte celou svou křehkou bytostí do meditace, tak snadno splynete v nekonečném souznění s universální magickou energií. Na vlnách vnitřních bouří uvědomění budete prostupovat pravdou, analýzou a moudrostí, ukrytou v lůně božské lásky a prozřetelnosti. Naslouchejte svému vnitřnímu hlasu, intuici a snům, budou vás před nebezpečím varovat a nikdy je neignorujte. Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..


Osobní měsíční vibrace 8 - Lidé s osobní roční vibrací 7 V tomto období sklízíte ovoce plodů své práce. Kdo byl poslušný a pilně pracoval a jednal spravedlivě dočká se odměny. Čeká ho jistě milé překvapení, dlouhodobé hodnoty. Neboť jste si vypočítali složené číslo 17, což je číslo nesmrtelnosti. Tento měsíc máte možnost vytvořit nějaké hodnotné dílo, ve kterém na věky věků zůstane dýchat vaše duše a positivní energie. Většinou jde o dílo uměleckého charakteru: kniha, hudba, obraz … Je také možné, že na udici vašich přání a snů chytíte pomyslnou zlatou rybku. Nezapomeňte však, že i zlatem blyštící se mořská krasavice, může být jen pozlátkem vaší nepozornosti a špatného chování v předešlých obdobích, na které jste zapomněli. Snadno tak můžete skončit jak muška na lepkavé a sladké mucholapce a zlatá rybka se rázem promění v šeredný obahněný škrpál smrdutého zápachu. Přátelé, to není, žádná smůla, ale jen pouhé upozornění a poučení. Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..


Osobní měsíční vibrace 9 - Lidé s osobní roční vibrací 8, váš rok plný sklizně se nyní dočká protřídění nepotřebného, toho co vám překáží v novém rozhledu, který přiletí na křídlech příštího měsíce či vám spadne jako list ze stromu a dopadne na novou cestu přání a snů. Nyní se pusťte do úklidu ve svém okolí i v nitru své duše. Zastavte se a zhluboka vydechněte, měsíční cyklus se uzavřel. Čeká vás už jen jednatřicet dní uvolnění a relaxace. Nic nového nezačínejte nemělo by to trvání. Složeným číslem je 18. Symbolizuje materialismus, který se ze všech sil snaží zničit duchovní stránku povahy. Varuje před spory, zradou a klamem "přátel" i nepřátel a také před nebezpečím živelných pohrom. Je nutno jít vstříc všemu s největší opatrností a pozorností. Neúnavně a opakovaně čelit zradě a nenávisti ostatních štědrostí, láskou a odpuštěním, oplácením zlého dobrým, přívětivostí za krutost… A to je nejtěžší zkouška kvality duše, zdroj inspirace a osvícení. Buďte prozíraví a důležité věci plánujte na 3. a 6. , zdůrazněte a zvyšte moc čísla 6 všude tam kde je to možné,např. v adrese, telefonním čísle. Pamatujte si, že číslo 9 - konflikt (1+8), nemůže nikdy zvítězit nad 6 - číslem lásky. Tak můžete zvítězit nad omezeními čísla 18 jak v duchovním, tak materiálním světě. Šťastné dny: 9., 18., 27..

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více