Jste zde


Numeroskop na listopad 2002
Magica Bohemica

K výpočtu čísla osobní měsíční vibrace musíme znát číslo osobní roční vibrace. Pro tento výpočet nám postačí číslo dne a měsíce narození. (př: datum narození - 11. 4. 1979). Tyto čísla sečteme s universálním číslem roční vibrace 4 (rok 2002, 1+1+4+4=10,1+0=1) číslo osobní roční vibrace je jedna. Osobní měsíční vibraci vypočítáme tak, že sečteme číslo osobní roční vibrace s číslem měsíce, 1+11 (listopad) = 12, 1+2 = 3, vaše číslo osobní měsíční vibrace je trojka.

 

Číslo měsíční vibrace pro Českou republiku je 8 (roční vibrace ČR + číslo měsíce, 6 + 11 = 17, 1+7 = 8).UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE LISTOPADU PRO ČESKOU REPUBLIKU:


Zase se nám blíží konec roku a listopad je měsícem plným úspěchů a dosažení cílů. Vibraci osmičky, symbolizuje béžová, hnědá a růžová barva, zdobí ji diamant. V tomto období budeme zaslouženě odměněni, podle jednání v předchozích období. Buďme zodpovědnými sebevědomými činiteli, organizátory, vůdci. V listopadu můžeme učinit velké věci, nikdy však nezapomeňme na poctivost a čestnost. Pusťme se s chutí do práce a penízky se jen pohrnou.Nezapomeňte na sportovní relaxaci a návštěvu u lékaře.


Osmička to je smysl pro humor a postřeh pro detail. Logika, schopnost racionálních úvah, mentální energie, která se snadno může změnit v nervovou energii, pokud bude narušena rovnováha sil a energií, kterou osmička potřebuje k životu jako sůl. Negativitu je třeba vybít tělesnou nebo duševní činností. Osmička dává organizátorské a vůdcovské vlastnosti. Jděte si pevně za svým cílem, protože dobře víte, že nic není zadarmo.


Osobní měsíční vibrace 1
Tento měsíc se vám bude ve všem velmi dařit, jak v kariéře, tak v osobních vztazích. V práci se vám podaří prosadit nápad, který už dlouho čeká ve vaší mysli na realizaci. Budete hodně a produktivně pracovat, na rodinu vám příliš času nezůstane. Peníze, které tento měsíc svou pílí získáte, a nebude jich málo můžete velmi dobře investovat do nových projektů, nezapomeňte také na rodinu a zaplaťte zimní dovolenou. Šťastné dny: 9., 18., 27..


Osobní měsíční vibrace 2
Tento měsíc budete více pracovat v kolektivu, společně s kolegy budete pracovat na novém projetu nebo se rozhodnete pro změnu ve vašem životě. Toto období je velmi vhodné pro nové vztahy, jak partnerské, tak pracovní a také finančně plodné období. Buďte trpěliví, tolerantní a taktní. Nespěchejte, sledujte, vnímejte, naslouchejte. Tvořte harmonii, klidně čekejte a radujte se. Příznivé dny: 1., 10., 19., 28.. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 3
V tomto období vás čeká samé dobré a krásné, budete štěstím jen zářit a oslavovat své pracovní a finanční úspěchy a bavit se s přáteli. Jste skvělí a úspěšní, radujte se, veselte se, svůj překypující optimismus rozdávejte plnými hrstmi, milujete všechno a všechny. Pozor! Nezapomeňte, že máte také rodinu podělte se i se svými bližními o svůj úspěch a uspořádejte rodinnou party. Příznivé dny: 2., 11., 20.. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..p>

Osobní měsíční vibrace 4
Tento měsíc budete plni energie a odhodláni zvládnout všechny mnohdy i nepříjemné povinnosti. Nikam se bezhlavě nežeňte, aby jste nezakopli. Uspořádejte si život a opravte co se dá. Těšíte se z práce, kterou děláte, stavíte pevné základy pro zítřek a máte skvělou náladu. Nezapomeňte na sportovní relaxaci, rodinné povinnosti a navštivte zubaře! 3., 12., 21., 30.. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 5
Hledejte nová dobrodružství, buďte milí, krásně se oblečte, vezměte s sebou svou rodinu i své přátele a společně vykročte vstříc novým podzimem provoněným dobrodružstvím. Máte za sebou velmi plodné období, toto je váš měsíc uvolnění, pozitivních změn a radosti z nových poznání. Je zde šance postoupit víš v pracovních záležitostech. Příznivé dny: 4,. 13., 22.. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 6
Je čas pro lásku, období příprav a spolupráce, kolektivní práce vás velmi obohatí. S rodinou prožijete spoustu neopakovatelných krásných chvil a zážitků. Milujete své blízké a oni milují vás. Dělejte víc, než je vaší povinností v práci, doma, pro rodinu a přátele. Všichni se s vámi cítí volně a vnímají vaše pocity. Všude je krása, harmonie a láska. (Dvojitá vibrace s roční vibrací ČR.) Vše důležité plánujte na: 5, 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 7
V tomto období produktivně pracujte, ale více času buďte sami. Zajděte si do přírody nebo na koncert duchovní hudby. Vnímejte, rozjímejte, radujte se naplno žijte. Diskutujte a meditujte sami se sebou nebo i se svými spřízněnci, pohleďte do nitra a hledejte odpovědi. Naplňte své dny láskou, krásou a harmonií. Starost o finance nechte na jindy, peníze k vám přijdou zcela nečekaně. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 8
Nastalo období úspěšného podnikání, čas pracovat a brzy vstávat. Máte před s sebou plno úkolů, jste ctižádostiví, odhodlaní a vše lehce zvládáte. Vaše práce přináší své ovoce a peníze. Pomáhejte ostatním, nyní máte úspěch zaručen. Pracovat budete tento měsíc opravdu neúnavně s obrovským nasazením, můžou se vyskytnout stresové zátěže, proto nezapomeňte na sport a věnujte více milostné pozornosti svým partnerkám/partnerům. Absolvujte celkovou prohlídku u lékaře. (Dvojitá vibrace s měsíční vibrací ČR.) Důležité schůzky plánujte na: 7., 16. nebo 25. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..


Osobní měsíční vibrace 9
Tento měsíc udělejte něco zvláštního, změňte svoji rutinu. Buďte pružní pomáhejte každému, jak můžete. Na nové vztahy a věci si počkejte na příznivější období v prosinci nebo raději až po Novém roce, vaše plány musí nejdříve dozrát k uskutečnění, teď by neměly trvalou hodnotu. Zbavte se čehokoliv starého a nepotřebného. Cokoli ze sebe vydáte se vám vrátí, vydávejte tedy to nejlepší. Důležitá rozhodnutí konejte: 8., 17. nebo 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..

Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více