Jste zde


Numeroskop na leden 2003
Magica Bohemica

Vážení, všichni kdo jste se narodili v měsících od února do prosince budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 4 - universální roční vibrace roku 2002, po svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 5 (2003). Neboť osobní roční vibrace (př: narodili jste se - 16. 4., kteréhokoliv roku) v tomto případě šestka (1 + 6 + 4 + 4 = 15, 1+ 5 = 6) působí od vašich narozenin - 16. 4. 2002 do následujících - 16. 4. 2003, o tohoto data vaše osobní roční vibrace přechází do sedmičky (1 + 6 + 4 + 5 = 16, 1+ 6 = 7). Omlouvám se, minulé měsíce jsem psala způsob výpočtu osobní měsíční vibrace složitě. Zde je zjednodušený postup: číslo dne narození + číslo měsíce narození + číslo universální roční vibrace + číslo kalendářního měsíce = číslo osobní měsíční vibrace. Příklad: Narozen/a 16. 4.: 16 + 4 + 4 + 1 = 25, 2 + 5 = 7, vaše osobní lednová vibrace je sedmička. Nebo narozen/a 9. 1.: 9 + 1 + 5 + 1 = 16, 1 + 6 = 7.

 

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE LEDNA PRO ČESKOU REPUBLIKU:
Tento měsíc je ve znamení sedmičky a sedmička je také číslem univerzální roční vibrace tohoto roku pro ČR, když budeme vibraci počítat s datem obnovení ČR( viz. příspěvek: Další důležitá data…; část II.). Barvy, které harmonizují se sedmičkou jsou mořská zeleň, světle žlutá, akvamarínová, růžová a bílá; zdobí ji ametyst nebo smaragd. Přichází měsíc ve znamení víry, čas studia a sebeanalýzy. Dejme si vzájemně prostor a čas k samotě, k přemýšlení o sobě samých. Co děláme špatně? Co bychom mohly na sobě změnit? Jak dosáhnout vytouženého cíle? Oddejme se meditaci a rozjímání a naše podvědomí nám otevře třináctou komnatu odpovědí. Toto období je měsícem vnitřního růstu a přípravy. Zatím svá důležitá rozhodnutí a řešení, na která se chystáme nechme spát pokojným zimním spánkem.


Osobní měsíční vibrace 1:
Tento měsíc buďte ve svých krocích více opatrní. Jednička říká: běž! Sedmička: vyčkej a přemýšlej! Devítka: analyzuj a nic nového nezačínej! Své originální a tvůrčí nápady nejdříve dobře promyslete a teprve pak se podělte o ně s ostatními. S jejich realizací počkejte do svých narozenin nebo jejich realizaci nechte na ostatních a vy se účastněte projektu jen jako mozek - vedoucí projektu. Do ničeho se sami nepouštějte jen tak se vyhnete případným obtížím. Práce je hodně a na rodinu moc času nezbývá. Doma se snažte být příjemní, milí a pozorní. Ostatní taky pracují nebo se vzdělávají, nejste jen vy motorem, není jen vaše já, naslouchejte i ostatním. Důležitá rozhodnutí konejte: 8., 17. nebo 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..


Osobní měsíční vibrace 2:
Měsíc krásně svítí a vy se cítíte volní jako ptáci. Vnímáte pocity svých nejbližších a přátel, soucítíte s nimi. Ve vašem okolí je cítit harmonie, pohoda a klid. Nálada je výborná. Pilně pracujte. Tento měsíc je vhodný pro kolektivní práci a nové pracovní i osobní vztahy. Vzduch je prosycen příznivými změnami, daří se vám skvěle, přichází nové příležitosti, nápady, realizace. Inspirace běží na plné obrátky, vaše nové nápady jsou nepřekonatelné a plodné. Úspěch a razance s jakou se pouštíte do nových projektů je pro mnohé překvapující až šokující. Na poli práce a partnerských vztahů vyhráváte na celé čáře. Nepokazte si tuto vynikající a příznivou vibraci přílišnou mírou sebevědomí a vnitřními pocity nadřazenosti. Šťastné dny: 9., 18., 27..


Osobní měsíční vibrace 3:
Prostupuje vámi radost, kterou tak rádi rozdáváte druhým. Tento měsíc je velmi vhodný pro zábavu, komunikaci a setkávání se s přáteli, celý měsíc budete oslavovat příchod Nového roku. Poznáte spoustu nových lidí, ale buďte obezřetní koho si do své blízkosti pouštíte abyste pak nelitovali, všichni lidé nejsou tak chápaví a dobrosrdeční jako vy. Snažte se i přes společenské svody zahryznout do práce, kolektiv vás potřebuje bez vašich skvělých nápadů by společná práce nebyla celistvá a šance na úspěch bez vás by nepřišla. Tak buďte co nejvíce tvůrčí a legraci si dopřejte až po práci. Máte chuť utrácet a pořádně se vyřádit? Pozor abyste neutratili své poslední peníze, raději se zabezpečte do budoucnosti. Nezapomeňte, že vás čeká přiznání daní. Příznivé dny: 1., 10., 19., 28.. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 4:
Po divokých a bouřlivých oslavách roztáčejícího se nového roku, se vám vůbec nechce do práce. Hlavička bolí a na stole stojí nedopitá lahvička, lákající bavit se a slavit dál. Probuďte se, protáhněte se, hýření hoďte za hlavu. Je čas tvrdé práce, čeká vás uzavírání nových smluv a kontraktů. Teprve pak si můžete dopřát trošku toho vzruchu a můžete přemýšlet jak naložíte se svým volným časem. Kterého vám stejně moc nezbude a v práci je zábavy taky dost. Nezapomeňte také na sportovní relaxaci a myslete na své zdraví a své blízké, vnímejte jejich lásku, pocity a přání. Síla Vesmíru vám pomáhá úspěšně prožít toto období, jste plni energie a naděje. Příznivé dny: 2., 11., 20.. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 5:
V tomto období je vhodné pro změnu, můžete změnit cokoliv. Mále-li nevyhovující zaměstnání, partnera či vás již styl vašeho života neuspokojuje je nejvhodnější čas to změnit. Nebo si pořiďte nový účes či oblečení, přece se chcete co nejvíce líbit svým protějškům a těšíte se na to jak okouzlíte všechny kolem. Udělejte něco neobvyklého. Ženy překvapte svého muže kupte si svádivé erotické prádélko a dejte mu ho darem. Muži kupte své ženě jen tak z legrace třeba pouta, ať vás má aspoň chvíli spoutaného. Osamocení, tíží vás samota? Vyrazte do víru světa a hledejte svůj ideál. Vypadáte báječně, cítíte se skvěle a překvapení vám běží vstříc, a nová láska je blíž a blíž. Vše důležité plánujte na: 3., 12., 21., 30.. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 6:
Přijímáte návštěvy a pozornosti od svých bližních, známých i neznámých. Zadaní: tento měsíc budete více trávit v kruhu své rodiny a blízkých, toto období je velmi příznivé pro rodinnou dovolenou. Svobodní: tento měsíc se seznámíte s velmi milým člověkem, který se stane vaším přítelem na velmi dlouhou dobu. Budete s ní/m trávit všechen volný čas, nová láska bude spontánní a krásná, ale může být i krátká, proto postupujte pomalu. Pro všechny: příliš se do ničeho nežeňte, štěstíčko by se tak mohlo lehce proměnit v lehoučké peříčko a odletět daleko a to pak bolí srdíčko. Tak buďte pokojní a pomalu po kousíčkách si užívejte všeho, co vám leden přinese. Všude je hudba a láska. Příznivé dny: 4,. 13., 22.. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 7:
Konec roku byl ve znamení perné a tvrdé práce příliš odpočinku jste si neužili. Nyní si můžete konečně vydechnout. Oprostěte se od práce a podnikání, udělejte si výlet do vlastní duše. Rozjímejte, meditujte, poznávejte sami sebe. Nebuďte netrpěliví nic vám neuteče. Buďte sami aspoň část dne. Běžte na dlouhou procházku do přírody, vnímejte její krásu a vůni. Navštivte nějakou duchaplnou přednášku, výstavu, zajděte si na koncert vážné hudby či do kostela. Nebo se spřízněnou duší navštivte klidné prostředí čajovny. Příjemná mystická hudba, chuť čajů a jejich magická vůně a vůně vonných tyčinek vás příjemně naladí, zklidní a pohladí vaši dušičku. Milujte. Vaše láska a víra je pevná a silná. Příznivé dny: 5, 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 8:
Je čas se zdokonalit, plánovat a organizovat. Studujte, vzdělávejte se, to čeho jste dosáhli vám ještě nestačí, máte dost síly dosáhnout vyšších met a proniknout do nejvyšších sfér vědění a moudrosti. Vše si nejdříve ujasněte, než rovnýma nohama skočíte do práce. Poraďte se o svých budoucích krocích s odborníky, jistota musí být 100%. Vaše námaha, píle a obezřetnost se vám tak mnohonásobně vrátí. Finanční ohodnocení bude velmi příjemné a radost bude značná, podělte se o ni i se svými blízkými. Poslouchejte svou intuici a pomáhejte těm, kterým přeje štěstěna méně než-li vám. Nezapomínejte na pohyb, odpočinek a meditaci, která vás po perném dni velmi zklidní a otevře nové obzory pro vaši dokonalost. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 9:
Vaše srdce je plné lásky. Dovolte své duši a mysli růst. Vydejte se na dlouhý výlet a přemýšlejte o sobě, o svých blízkých a přátelích. Vadí vám něco, je vám někdo nepříjemný. Zbavte se toho co už pro vás nic neznamená, nechte to odletět pryč. Nebudete litovat. Vaše snažení už vyplavilo svou úrodu je čas připravit novou sadbu. Vaše hlava je plná nových tvůrčích myšlenek jak co neúčinněji dosáhnout svých cílů. Nic nezačínejte, plody vašich plánů musí nejdříve dozrát. Radujte se, své kouzelné nápady svěřte nejdříve diáři a nadepište je heslem: uskutečnění. Buďte pokojní a vyčkejte, vše má svůj čas. V únoru přijde nejvhodnější čas pro uskutečnění, očekávejte nové proudy změn. Realizace snů, cílů dosáhne dalekosáhlých met. Důležité schůzky plánujte na: 7., 16. nebo 25. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více