Jste zde


Numeroskop na květen 2003
Magica Bohemica

Vážení, všichni kdo jste se narodili v měsících od ČERVNA do PROSINCE budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 4 - universální roční vibrace roku 2002, o svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 5 (2003). Neboť osobní roční vibrace působí od vašich narozenin do následujících. Př: narodili jste se - 16. 5., kteréhokoliv roku) od vašich narozenin 16. 5. 2002 je vaše číslo osobní roční vibrace čísla SEDM. od data letošních narozenin 16. 5. 2003 vaše osobní roční vibrace přechází do čísla OSM.

 

Zapomeňte na všechny prozatím uveřejněné postupy, a od teď počítejte jen tímto způsobem:

  1. pro tento rok je číslo universální roční vibrace číslo 5 (máme rok 2003, sečteme tedy: 2 + 0 + 0 + 3 = 5)
  2. vypočítejte si osobní roční vibraci: Příklad 1 - NAROZEN/A: 24. 6. Nejprve zredukujeme den narození na jednoduché číslo, 2 + 4 = 6, který sečteme s měsícem narození 6 a přičteme také číslo universální roční vibrace 5 , 6 + 6 + 5 = 17, 1 + 7 = 8, od vašich narozenin vstupujete do osobní roční vibrace čísla OSM.
  3. tento měsíc jste ještě v osobní roční vibraci čísla SEDM, toto číslo sečteme s číslem kalendářního měsíce - KVĚTEN - 5, 7 + 5 = 12, dále redukuje na jednoduchou 3 (1+2=3), osobní měsíční vibrace je tedy číslo tři.


Příklad 2: NAROZEN/A: 7. 11. Výpočet osobní roční vibrace: den narození + měsíc narození v tomto případě neredukujeme pro měsíc říjen, listopad a prosinec zůstává složené číslo měsíce ( 10, 11, 12) + číslo universální roční vibrace, 7 + 11 + 5 = 23, 2 + 3 = 5, od vašich narozenin vstupujete do osobní roční vibrace čísla pět. Tento měsíc až do svých narozenin jste ještě v osobní roční vibraci čísla 4, toto číslo sečteme s číslem kalendářního měsíce - KVĚTEN - 5, 4 + 5 = 9, osobní měsíční vibrace je tedy číslo DEVĚT.


Příklad 3: NAROZEN/A: 9. 4. , postup je stejný, osobní roční vibrace je v tomto případě 9 a osobní měsíční vibrace KVĚTNA je tedy číslo 5.


UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE KVĚTNA PRO ČESKOU REPUBLIKU: Číslem tohoto měsíce je dvojka, která vibruje LUNOU, její klíčová slova jsou INTUICE, CITLIVOST, DUALITA, VÝCHOVA. Jaro už je v plném proudu, stromy jsou obsypány květy a vůně lásky je všudypřítomná. Vibrace dva si žádá nové přátele a vztahy, jak pracovní, tak společenské či partnerské. Vykročme s harmonickou energií do ulic, za zábavou, do přírody, hledejme a nacházejme nové, buďme taktní, ohleduplní, pracujme v týmu.


Osobní měsíční vibrace 1
Tento měsíc přijde dlouho očekávaná změna k lepšímu, která může změnit celý váš dosavadní život. Může to být změna bydliště, práce; může se jednat i o práci v zahraničí. Také nová láska. Pokud se už dlouho rozhodujete podstoupit nějaký chirurgický zákrok či změnu image učiňte to právě tento měsíc. Tento měsíc obzvlášť dbejte na svůj vzhled, jak ženy, tak muži. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 2
Také vás může potkat nová láska nebo získáte nové přátele. Buďte velmi intuitivní, nechte se vést hlasem srdce a instinktem, tak se vyhnete případnému zklamání. Nebuďte sami, spolupracujte s druhými mnohem častěji než jste zvyklí. Víc hlav, víc ví. Vaše společná tvůrčí práce bude velmi úspěšná, harmonie, lad a láska jsou jejím základem úspěšnosti. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 3
Tento měsíc je jako stvořený pro meditaci s přáteli, pro duchovní rozvoj a společné výlety do přírody. Rozjímejte, vnímejte pulsující rytmus přírody všude kolem vás, buďte plně spjati s přírodou a celým vesmírem. Milujte. Všímejte si i toho co je za oponou, všímejte si kouzelných náhod, které vás obklopují. Diskutujte s přáteli na toto téma: "mezi nebem a zemí". Mnohé záhady se vám mohou s jejich pomocí vyjevit ve světle, které jste doposud nevnímali, což může významně ovlivnit celý váš dosavadní život. Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 4
Tento měsíc je pro vás ve znamení tvrdé práce a zaručené odměny. Vše na čem budete pracovat dělejte s láskou a pokorou. Žádnou práci neodmítejte i když se vám bude zdát, že je pod vaši úroveň nebo příliš těžká, udělejte ji, odměna vás příjemně překvapí. Do práce se snažte vložit celou svou bytost, celé své positivní já. Tvoři-li byste jakoby s vnitřním pocitem donucení, práce by byla marnivá a neplodná. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 5
Tento měsíc vás čeká změna, která ukončí vaši dosavadní nespokojenost. Konečně se začne nad vámi vyjasňovat. To co vás předešlá období trápilo, od vás odejde a vám se nádherně uleví. Nestěhujte se, nezačínejte nový vztah ani nevstupujte do nového zaměstnání. Vyhoďte co už nepotřebujte. Pořiďte si nové oblečení, účes nebo si kupte cokoliv nového, co vás potěší. Jste plni lásky a slunečního jasu. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 6
Tento měsíc je velmi vhodný pro svatby, pro přestěhování se do nového domova. Může vás potěšit narození děťátka či nového tvorečka zplodíte pro což je "měsíc lásky" jako stvořený. Vibrace šestky je vždy ve znamení rodiny, přátel, přírody, harmonie, lásky a romantiky, květin a hudby. Tento měsíc se budete těšit hlavně v kruhu rodiny a s přáteli, velmi radostné budou společné výlety do přírody. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 7
Tato vibrace je velmi příhodná pro duchovní růst vaší osobnosti, vyhledávejte esoterické přednášky či absolvujte nějaký seminář v tomto duchu. Studujte a nacházejte sami sebe, milujte. Zajděte si na meditaci, meditujte a rozjímejte pouze ve skupině. Máte-li nějaký dlouhodobější zdravotní problém, zajděte se poradit k bylinkáři či nějakému renovovanému léčiteli. Pozor, není léčitel jako léčitel, nechte si poradit ke komu jít.Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..


Osobní měsíční vibrace 8
Tento měsíc je vynikající pro nové pracovní příležitosti a k uzavření nových kontraktů. Práce máte dostatek i penízky se k vám kutálí. Nezapomeňte na relaxaci a vyjděte si do společnosti. Hezky se oblečte a buďte jako zářící hvězdy (jste jimi). Bavte sebe i ostatní, tancujte, jste plni harmonie a lásky. Jste jako stálice na nebi popularity, střed společnosti, všichni k vám s úctou vzhlížejí. Zasloužíte si obdiv a poklony. Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..


Osobní měsíční vibrace 9
Nezačínejte nic nového, dokončete práci, kterou máte už rozdělanou hodně dlouhou dobu. Nebuďte líní, pohyb vám neuškodí. Naopak nabije vás novou energií a vše vám půjde mnohem rychleji. Pomáhejte i ostatním lidem. S láskou a porozuměním přistupujte ke všem úkolům, které vás neminou. Práce máte stále dost, ale nepřepínejte se, zdraví je nejpřednější. Čerství vzduch dodá nový vzruch. Šťastné dny: 9., 18., 27..


Osobní měsíční vibrace 11
Mistrovské číslo, jeho klíčovým slovem je INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do června. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 22
Mistrovské číslo. Zapomeňte na sebe a na svoje zájmy. Cokoli tento měsíc uděláte, musí být pro dobro všech. Pracujte pro společenství nebo pro svět. Všechny vaše plány musí mít velkolepý charakter a musí být směřovány ve prospěch všech. Čiňte dobro druhým přinese vám to štěstí. Radostně a s potěšením přijímejte vše co máte a co vám přichází. Buďte v souznění s přírodou, sami se sebou, se všemi lidmi na této planetě a s celým vesmírem. Svobodně vydávejte za sebe to nejlepší, rozvíjejte svůj talent, schopnosti, duševní a duchovní bohatství. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více