Jste zde


Numeroskop na duben 2007
Magica Bohemica

K výpočtu čísla osobní měsíční vibrace musíme znát číslo osobní roční vibrace. Pro tento výpočet nám postačí číslo dne a měsíce narození. (př: datum narození - 24. 4. jakéhokoliv roku). Tyto čísla sečteme s universálním číslem roční vibrace 9 (rok 2007 (2 + 0 + 0 + 7 = 9). Postup: Nejprve sečteme číslo dne na jednoduchou šestku: 2 + 4 =6 + 4(měsíc narození – měsíce 10, 11, 12 se nesčítají) + 9 (universální roční vibrace): 6 + 4 + 9 = 19, 1 +9 = 10, 1+ 0 = 1, číslo osobní roční vibrace je jednička. Osobní měsíční vibraci vypočítáme tak, že sečteme číslo osobní roční vibrace s číslem měsíce, 1 + 4 (číslo měsíce dubna) = 5, vaše číslo osobní měsíční vibrace je pětka.

TI kdo jste se narodili v měsících od května do prosince, budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 8 – universální roční vibrace roku 2006, po svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 9 (2007). Př: narodili jste se - 16.5., kteréhokoliv roku) v tomto případě Vám vyjdm dvojka se složeným číslem dvacet; 7 (1+ 6 = 7) + 5+ 8 = 20, 2 + 0 = 2, působí od narozenin – 16.5.2006 do následujících – 16.5.2007 od tohoto data osobní roční vibrace přechází do trojky (7 + 5 + 9 = 21, 2 + 1 = 3). Osoba narozen/a 8.1.: 9 + 1+ 9 = 19, 1+ 9 = 1 – osobní roční vibrace + měsíc: 1 + 4 = 5. Osoba narozen/a 8.9.: 8+9+8=25, 2+5=7 – osobní roční vibrace + měsíc: 7 + 4 = 11, pozor dále neredukujeme! 11 je mistrovské číslo a zůstává stejně jako 22 a 33 ve složeném tvaru.

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE BŘEZNA PRO ČESKOU REPUBLIKU JE ČÍSLO PĚT: Pětka reprezentuje aktivitu a komunikaci. Ve vzduchu je volnost a změna. Je důležité aby jsme pochopili, že změny, které přicházejí znamenají příležitost postoupit dál. Bylo dobré aby se ti kdož nám je způsobí ujistili, zda je přijme. Bylo by dobré aby naši vládní činitelé vykročili do tohoto období tou správnou nohou. Měli by odhodit své myšlenky na svoji vlastní kapsu a udělat pro své ovečky něco neobvyklého. Např. se změnit k lepšímu a myslet více na své voliče a jejich potřeby, změnit náš domov, životní styl, zaměstnání k něčemu přínosnějšímu. Svoboda je v tomto období velmi důležitá a to platí jak pro svobodu myšlení, tak pro fyzickou volnost pohybu. Otevřme náruč pro nová poznání, setkání a radostná překvapení.

Osobní měsíční vibrace 1 – Lidé s osobní roční vibrací 6 teď je pro vás vhodné začít pracovat na novém projektu, stanovit si nový cíl pro nastávajících devět měsíců. Nezapomínejte na svoji rodinu, vydejte se společně za novým poznáním. Změny se budou týkat především rodiny. Složeným číslem pro toto období je 10 – kolo štěstí v Tarotu vykládané jako „jednou na hoře – jednou dole“, toto číslo s sebou nese i dar tvoření. Tvoříme-li s láskou a positivně myslíme na to co chceme stvořit, dílko se setká s harmonií úspěchu a vaše přání budou naplněna. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..

Osobní měsíční vibrace 11 (2) – Lidé s osobní roční vibrací 7 si vypočítají mistrovskou jedenáctku, kterou již dále nezredukují. Číslo plné kompromisů: Dvě síly nebo dvě touhy stojí proti sobě a musí se s konečnou platností spojit k dosažení štěstí. Přesto i potom musí zůstat samy sebou, protože každá má svou hodnotu. Osobní měsíční vibrace 11 – INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Udělejte něco prospěšného, pomáhejte. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Změny se mohou týkat vašeho nitra. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte na květen. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..

Osobní měsíční vibrace 3 – Lidé s osobní roční vibrací 8 pro vás je tento měsíc jako stvořený pro zábavu. Krásně se oblečte, vyjděte si do společnosti a buďte středem zájmu a pozornosti. Můžete potkat někoho zajímavého kdo Vám nabídne nějaký obchod, který Vám přinese finanční zisk. Ale, Vaše složené číslo této vibrace je 12. Upozorňuje na nutnost být ve střehu v každé situaci. Z nepozornosti byste se snadno mohli stát obětí nějaké nepříjemné společenské intriky, mějte se na pozoru, nedůvěřujte těm, kteří vám pochlebují a opatrně zkoumejte jejich motiv. Je zde nebezpečí, že by vás mohli využít ve prospěch vlastních cílů. Když odevzdáte rozum pocitům, vaši mysl osvítí odpovědi, které hledáte. Zahleďte se sami do sebe, abyste našli řešení. Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..

Osobní měsíční vibrace 4 – Lidé s osobní roční vibrací 9 čeká vás hodně tvrdé práce, nepřepínejte své síly a snažte se i sportovně vyžívat s rozumem, aby se vám nestala nějaká nepříjemná zdravotní příhoda. Vaše zdraví se posílí. Pokud se vám bude zdát, že se vaše zdraví zhoršuje na nic nečekejte a hned běžte k lékaři, či vyhledejte nějakého hodně dobrého a ověřeného terapeuta či bylinkáře. Změny mohou znamenat změnu v zaměstnání. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

Osobní měsíční vibrace 5 – Lidé s osobní roční vibrací 1 mají tento měsíc plný prospěšných změn jak v partnerských, tak pracovních vztazích. Přicházíte s novými nápady, o kterých zaníceně mluvíte a změny, které navrhujete jsou přijímány. Nové cíle jsou pružné. Čekají vás mnohá překvapení. Nejlepší měsíc pro dovolenou a relaxaci, odpočívejte co nejvíce, práce vám jde sama od sebe. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..

Osobní měsíční vibrace 6 – Lidé s osobní roční vibrací 2 mají celý rok ve znamení spolupráce a studia. Duben je pro vás nejvhodnějším měsícem pro nové vztahy. Ti kdo touží po nové lásce i mohou právě tento měsíc potkat. V tomto období se můžete dočkat přírůstku do rodiny či jiné změny s rodinou a přáteli spojené, neboť to napovídá měsíční vibrace čísla šest. Vydejte se se svou rodinou či přáteli a na výlet či dovolenou, buďte s nimi více času. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..

Osobní měsíční vibrace 7 – Lidé s osobní roční vibrací 3 se dočkají v tomto období uvolnění od všech povinností, toto je jejich meditační období výletů do nitra své duše a výletů do náruče přírody, kterou budou intensivně vnímat všemi smysli. Zajděte si třeba na přednášku do čajovny, meditujte ve skupině. Hledejte duchovno. Nebuďte sami, hledejte spřízněné duše, lidi, kteří vám zodpoví na otázky týkající se vašeho podvědomí. Změna může nastat v přístupu sami k sobě. Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..

Osobní měsíční vibrace 8 – Lidé s osobní roční vibrací 4 V tomto období sklízíte ovoce plodů své práce. Kdo byl poslušný a pilně pracoval a jednal spravedlivě dočká se odměny. Čeká ho jistě milé překvapení, dlouhodobé hodnoty. Změna se u vás může týkat financí. Buďte v rovnováze, vyvažujte své energie. Nezapomeňte i na relaxaci a vyjeďte si do přírody, sportujte. Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..

Osobní měsíční vibrace 9 – Lidé s osobní roční vibrací 5 vy máte celý rok ve znamení nových změn. V dubnu se můžete uvolnit a zastavit se a trochu odpočívat. Nic nového nezačínejte nemělo by to trvání, změny k vám přichází samy od sebe. Tvořte positivní hodnoty, nebojte se vystoupit se svými názory na veřejnosti. Milujte a lásku a positivní energii. Važte si toho čeho jste již dosáhli, toho špatného se nenávratně zbavte. Máte měsíc změn. Pozor abyste nevyhodili i to co by vám v budoucnu nenávratně chybělo, třiďte s mírou. Šťastné dny: 9., 18., 27..Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více