Jste zde


Numeroskop na duben 2003
Magica Bohemica

Vážení, všichni kdo jste se narodili v měsících od května do prosince budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 4 – universální roční vibrace roku 2002, o svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 5 (2003). Neboť osobní roční vibrace působí od vašich narozenin do následujících. Př: narodili jste se - 16. 4., kteréhokoliv roku) od vašich narozenin 16. 4. 2002 je vaše číslo osobní roční vibrace šestka (sečteme všechny čísla v datu vašich narozenin: 1 + 6 + 4 + 2 + 0 + 0 + 2 = 15, 1+ 5 = 6), od data letošních narozenin 16. 4. 2003 vaše osobní roční vibrace přechází do sedmičky (1 + 6 + 4 + 2 + 0 + 0 + 3 = 16, 1+ 6 = 7). Jak vypočítáme osobní měsíční vibraci pro měsíc DUBEN? Sečteme: číslo dne narození + číslo měsíce narození + číslo universální roční vibrace + číslo kalendářního měsíce = číslo osobní měsíční vibrace. Příklad: Narozeniny: 16. 4.2003: podrobně – 16 je číslo dne narození (1+6), 4 je číslo měsíce narození, 5 je číslo universální roční vibrace (2 + 0 + 0 + 3 = 5), 4 je číslo kalendářního měsíce v tomto případě měsíce dubna, číslo osobní měsíční vibrace tedy vypočítáme takto: 1 + 6 + 4 + 5 + 4 = 20, 2 + 0 = 2, vaše osobní dubnová vibrace je dvojka. Další příklady: Narozen/a 16. 5.: 1 + 6 + 5 + 4 + 4 = 20, 2 + 0 = 2, vaše osobní dubnová vibrace je také dvojka, v tomto případě počítáme pomocí univerzální vibrace minulého roku 2002, tedy se čtverkou, tak jak je to objasněno výše. Nebo narozen/a 9. 1.: 9 + 1 + 5 + 4 = 19, 1 + 9, 1+0 = 1, osobní dubnová vibrace je jednička. Či narozen/a 1. 1.: 1 + 1 + 5 + 4 = 11, pozor dále neredukujeme! Osobní měsíční vibrace je tedy jedenáctka. Nebo 18. 5.: 1 + 8 + 5 + 4 + 4 = 22, pozor taky dále neredukujeme! Osobní měsíční vibrace je tedy dvacítkadvojka. Obě čísla jsou mistrovská-magická-spirituální, v některých případech nemohou být dle zákona numerologie dále sečteny.

 

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE PRO ČESKOU REPUBLIKU:
Duben: Jednička je číslo počátků a značí nové začátky, jak profesní, tak osobní. Nové starty, nové myšlenky. To co tento měsíc začneme nás bude ovlivňovat po následujících osm měsíců. I přesto pamatujte, že všechno má svůj čas a nic se nesmí uspěchat. Buďme sami sebou a postupujme s rozhodností. Všímejme si více sebe než širšího společenství, nebuďme však sobci. V tomto období má velký význam nezávislost a osobní růst. Nové šance a cíle se budou vznášet a dopadat do našich myslí a náručí ze svěží vůně aprílového počasí.Vykročme jim v tomto slibném čase směle vstříc.


Osobní měsíční vibrace 1
Tento měsíc budete hodně pracovat, budete tvůrčí a vyrovnaní. Je třeba si uspořádat život a pozornost věnovat i detailům. Vše dělejte s radostí a získáte tak energii potřebnou k dosažení všech plánů a snů. Práce na zahrádce vás tentokrát nemine a s velkým potěšením se vrhnete do zvelebování vašeho teritoria. Nezapomeňte také na svou rodinu a přátele a věnujte jim všechen volný čas. Společně sportujte, podnikejte výlety do přírody či navštivte kulturní památky. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 2
Je čas kolektivní práce, s láskou spolupracujte s vaším okolím. Dejte také prostor vašim myšlenkám a meditaci. Oblečte se do sportovního a vypravte se svými přáteli či sami na cyklistický výlet či jen tak do přírody. Vnímejte, pozorujte, analyzujte a naslouchejte. Získáte tak nové poznatky o sobě i o druhých. Radujte se, hledejte a nacházejte samy sebe, jste volní a nespoutaní a plni klidu, harmonie, lásky a poznání. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 3
Tento měsíc je opravdu radost žít, všude je láska. Dejte se do gala, pořiďte si nový účes a oblečení a vyjděte si s přáteli na párty. Bavte se, zpívejte, tancujte až do rána. Je ten nejvhodnější čas pro nové pracovní i soukromé kontakty a uzavírání nových smluv a kontraktů. Využijte těchto možností. Buďte tvořiví, podnikaví, vše se vám tak skvěle daří lehce a rychle. Peněžní odměna vás jistě nemine. Radost proudí vašimi žílami a vyzařuje ji každičká část vaší bytosti.
Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 4
Práce je plno nyní musíte dokázat, že to co jste započali a to co vám bylo dáno za úkol si zasloužíte. Buďte zodpovědní, nezklamte, sebe ani ty druhé, kteří do vás vkládají naději , že vše dotáhnete do zdárného konce. Všímejte si detailů, buďte perfektní a precizní za každých okolností. Tak zvládnete mnohem snáz všechny povinnosti i ty méně příjemné. Navštivte lékaře, jděte si zasportovat. Buďte akční, pořádní a spolehliví. Nic nového nezačínejte.
Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 5
Buďte pokojní ve vzduchu je pozitivní změna. Trpělivost růže přináší, tolerance a takt, radost a spokojenost. Tento měsíc se vám bude dařit, jak v osobních vztazích, tak kariéře. Pravděpodobně vám bude vnuknut skvělý plán, který zdárně a úspěšně zrealizujete, vaši spolupracovníci a přátelé budou nadšeni. Budete středem všeho dění. Snažte se aby se ostatní s vámi cítili volně a uvědomte si jejich pocity. Všichni vás obdivují a milují.
Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 6
Je čas pro rodinu a přátele, věnujte se jim v tomto období co nejvíce. Rodina vás miluje, vyjeďte si společně na krátkou dovolenou. Pracujte svižně a lehce v kolektivu, nespěchejte, nic vám neuteče, vše má svůj čas. Osamělí tento měsíc mají šanci potkat životní lásku, nenechte se oslepit, mějte oči otevřené! Hrajte si jen na vlastním písečku a nestrkejte nos do cizích záležitostí. S láskou se starejte se o své bližní. Buďte více doma, bavte se v kruhu své rodiny a přijímejte návštěvy. Uspořádejte zahradní slavnost.
Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 7
Buďte sami, aspoň část tohoto období, meditujte rozjímejte. Zajděte si na esoterickou přednášku či si jen tak posedět do klidného magického prostředí čajovny. Může se vám také stát, že potkáte nějakého zajímavého člověka, který rozšíří vaše obzory a napoví vám jak se lépe najít… Oprostěte se od světa podnikání a nezaobírejte se příliš penězi, přijdou k vám pomalu a jistě. „Život“ se o vás postará. Věřte, že cokoliv budete potřebovat bude vám dáno. Buďte originální a tvůrčí.
Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..


Osobní měsíční vibrace 8
Je období pro úspěšné podnikání. Práce máte až nad hlavu, vše si dobře naplánujte a uspořádejte aby jste se z toho „nezbláznili“. Pracujte v tempu. Nepřepínejte se, lehce byste si mohli navodit stres a následně přivolat nemoc. Nezapomeňte na sportovní vyžití a zajděte si k lékaři na preventivní prohlídku. Penízky se k vám nečekaně přikutálí, investujte je s rozvahou do dalších projektů, mnohonásobně se vám rozmnoží.
Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..


Osobní měsíční vibrace 9
Tento měsíc se snažte pomáhat lidem, kterým se daří tak dobře jako vám. Ve vzduchu je změna a překvapení. Zřejmě potkáte někoho kdo vám vstoupí do života, nejprve si ho ale oťukejte zda je to opravdu ten pravý, nový vztah zatím nezačínejte, neměl by trvání, počkejte, v květnu je to správné období pro nové začátky. Vzdejte se něčeho. Buďte velkorysí a laskaví. Vše dokončete a dotáhněte dokonce. Využívejte svých tvořivých schopností. Buďte umělci, projevte se, věřte si, budete úspěšní.
Šťastné dny: 9., 18., 27..


Osobní měsíční vibrace 11
Mistrovské číslo, jeho klíčovým slovem je INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do dubna. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 22
Mistrovské číslo. Zapomeňte na sebe a na svoje zájmy. Cokoli tento měsíc uděláte, musí být pro dobro všech. Pracujte pro společenství nebo pro svět. Všechny vaše plány musí mít velkolepý charakter a musí být směřovány ve prospěch všech. Čiňte dobro druhým přinese vám to štěstí. Radostně a s potěšením přijímejte vše co máte a co vám přichází. Buďte v souznění s přírodou, sami se sebou, se všemi lidmi na této planetě a s celým vesmírem. Svobodně vydávejte za sebe to nejlepší, rozvíjejte svůj talent, schopnosti, duševní a duchovní bohatství. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více