Jste zde


Numeroskop na červen 2003
Magica Bohemica

Vážení, všichni kdo jste se narodili v měsících od ČERVENCE do PROSINCE budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 4 - universální roční vibrace roku 2002, o svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 5 (2003). Neboť osobní roční vibrace působí od vašich narozenin do následujících. Př: narodili jste se - 16. 6., kteréhokoliv roku; od vašich narozenin 16. 6. 2002 je vaše číslo osobní roční vibrace čísla OSM. Od data letošních narozenin 16. 6. 2003 vaše osobní roční vibrace přechází do čísla DEVĚT.

 

Zapomeňte na všechny prozatím uveřejněné postupy, a od teď počítejte jen tímto způsobem:

a) pro tento rok je číslo universální roční vibrace číslo 5 (máme rok 2003, sečteme tedy: 2 + 0 + 0 + 3 = 5)

b) vypočítejte si osobní roční vibraci: Příklad 1 - NAROZEN/A: 24. 7. Nejprve zredukujeme den narození na jednoduché číslo, 2 + 4 = 6, který sečteme s měsícem narození 7 a přičteme také číslo universální roční vibrace 5 , 6 + 7 + 5 = 18, 1 + 8 = 9, od vašich narozenin vstupujete do osobní roční vibrace čísla DEVĚT.

c) tento měsíc jste ještě v osobní roční vibraci čísla OSM, toto číslo sečteme s číslem kalendářního měsíce - ČERVEN - 6, 8 + 6 = 14, 1 + 4 = 5, osobní měsíční vibrace je pětka.


Příklad 2: NAROZEN/A: 7. 11. Výpočet osobní roční vibrace: den narození + měsíc narození v tomto případě neredukujeme pro měsíc říjen, listopad a prosinec zůstává složené číslo měsíce ( 10, 11, 12) + číslo universální roční vibrace, 7 + 11 + 5 = 23, 2 + 3 = 5, od vašich narozenin vstupujete do osobní roční vibrace čísla pět. Tento měsíc až do svých narozenin jste ještě v osobní roční vibraci čísla 4, toto číslo sečteme s číslem kalendářního měsíce - ČERVEN - 6, 4 + 6 = 10, 1 + 0 = 1, osobní měsíční vibrace je tedy číslo JEDNA.


Příklad 3: NAROZEN/A: 9. 4. , postup je stejný, osobní roční vibrace je v tomto případě 9 a osobní měsíční vibrace ČERVNA je tedy číslo 6.


UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE ČERVNA PRO ČESKOU REPUBLIKU: Tento čas konce jara a začátek léta je ve znamení potěšení, radosti, zábavy a optimismu. Vévodí mu číslo tři, které reprezentuje idealismus, pohyb a zákon. Je čas pro zábavu a uzavírání nových smluv a kontraktů. Bavme se všude se všemi, hyřme vtipem a tancujme až do bílého rána. Sportovní vyžití bude tím správným uvolněním.


Osobní měsíční vibrace 1 Tento měsíc můžete změnit své pracoviště za lepší a lépe placené, či profesně postoupíte víš. Práce budete mít velmi moc, snadno byste se mohli uštvat, proto nezapomeňte na odpočinek a preventivní návštěvu lékaře. Toto období je vůbec nejlepší pro nové začátky v pracovní sféře, pro dosažení vedoucího postavení. Nezapomeňte, že být generál i doma se nevyplácí. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 2 Dvojka představuje intuici, citlivost, výchovu a dualitu. Je váš vztah fádní, zevšedněl, nic nového vám nepřináší? Porozhlédněte se po novém partnerovi či partnerce. Možná se každý den potkáváte, nemějte strach z nových vztahů, ve vzduchu visí příjemná změna a překvapení. Vnímejte koho potkáváte, vaše tělo to cítí. Žádá lásku a harmonii. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 3 Tento měsíc je jako stvořený pro zábavu, buďte šťastní a bavte i ostatní, celý svět vám patří, celý svět vám leží u nohou. Toto je vhodný čas pro dovolenou s rodinou či přáteli pro veškeré cestování za poznáním. Pohyb je v tomto období velmi důležitý, vybijte své emoce! Pokud se rozhodujete začít studovat cizí jazyk či se nějak jinak zdělávat máte šanci, že vám studium půjde velmi dobře.Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 4 Tento měsíc je pro vás ve znamení tvrdé práce a zaručené odměny. Vše na čem budete pracovat dělejte s láskou a pokorou. Žádnou práci neodmítejte i když se vám bude zdát, že je pod vaši úroveň nebo příliš těžká, udělejte ji, odměna vás příjemně překvapí. Do práce se snažte vložit celou svou bytost, celé své positivní já. Tvoři-li byste jakoby s vnitřním pocitem donucení, práce by byla marnivá a neplodná. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 5 Ve vzduchu je změna a překvapení. Tento měsíc se vám bude dařit, jak v osobních vztazích, tak kariéře. Pravděpodobně vám bude vnuknut skvělý plán, který zdárně a úspěšně zrealizujete, vaši spolupracovníci a přátelé budou nadšeni. Odměna bude sladká. Všichni z vás budou mít velkou radost, jiní vám budou závidět, což je vysoká daň popularity. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 6 Tento měsíc nezačínejte nové milostné vztahy, velmi rychle by se prvotní rozčarování mohlo změnit ve velké zklamání a smutek. Věnujte se jen tomu co jste započali v předešlém období. Věnujte se pouze stávajícím partnerům, svým dětem a přátelům. Ukliďte si stůl ve vašem domě i v mysli, co nepotřebujete hoďte s klidem do koše. Hrajte si na vlastním písečku a nestrkejte nos do cizích záležitostí. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 7 Tato vibrace je velmi příhodná pro duchovní růst vaší osobnosti, buďte co nejvíce času sami, meditujte a rozjímejte, přemýšlejte o svém životě. Pokud vás něco nebo někdo s upřímností a láskou nutí ke změně, tak ji učiňte, teď je to nejvhodnější období začít znova. Vydejte se na hodně dlouhý výlet do nitra své osobnosti běžte hodně daleko, zbavte se toho co vás sužuje.Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..


Osobní měsíční vibrace 8 Tento měsíc je vynikající pro práci v kolektivu či s týmem lidí na novém projektu, který vyšel z vaší hlavy. Chybí vám na realizaci peníze? Neztrácejte hlavu, ony se nějak vyskytnou, jste vyvoleni pro dobrou věc, tak v klidu čekejte a pracujte. Investice se vám přikutálí rychlostí kulového blesku, zrovna když to budete nejméně očekávat. Organizujte a reorganizujte. Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..


Osobní měsíční vibrace 9 Celý svět je vaše rodina. Milujte lidi svou práci a své úspěchy. Pomáhejte i ostatním lidem. S láskou a porozuměním přistupujte ke všem úkolům, které vás neminou. Čerství vzduch dodá nový vzruch. Všechno zvládáte tak lehce a sebejistě. Využívejte svých tvůrčích schopností. Vystupte se svými názory na veřejnosti. Uzavřete kapitolu, příští měsíc vás čekají nové skvělé začátky. Šťastné dny: 9., 18., 27..


Osobní měsíční vibrace 11 Mistrovské číslo, jeho klíčovým slovem je INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do července. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 22 Mistrovské číslo. Zapomeňte na sebe a na svoje zájmy. Cokoli tento měsíc uděláte, musí být pro dobro všech. Pracujte pro společenství nebo pro svět. Všechny vaše plány musí mít velkolepý charakter a musí být směřovány ve prospěch všech. Čiňte dobro druhým přinese vám to štěstí. Radostně a s potěšením přijímejte vše co máte a co vám přichází. Buďte v souznění s přírodou, sami se sebou, se všemi lidmi na této planetě a s celým vesmírem. Svobodně vydávejte za sebe to nejlepší, rozvíjejte svůj talent, schopnosti, duševní a duchovní bohatství. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více