Jste zde


Numeroskop na březen 2007
Magica Bohemica

Vážení, všichni kdo jste se narodili v měsících od BŘEZNA do prosince budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 8 - universální roční vibrace roku 2006, po svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 9 (2007). Neboť osobní roční vibrace (př: narodili jste se - 16.4., kteréhokoliv roku) v tomto případě Vám vyjde jednička se složeným číslem devatenáct; 7(1+6=7)+4+8=19, 1+9=10, 1+0=1 působí od narozenin - 16.4.2006 do následujících - 16.4.2007 od tohoto data osobní roční vibrace přechází do dvojky (7+4+9= 20, 2+0= 2). Jak vypočítáme osobní měsíční vibraci pro měsíc březen? Sečteme: číslo osobní roční vibrace + číslo kalendářního měsíce = číslo osobní měsíční vibrace. Příklad: Narozen/a 16. 4.: 1+3=4, osobní březnová vibrace je čtyřka. Nebo narozen/a 9. 1.: 9+1+9 = 19, 1+9 =1 - osobní roční vibrace +3=4. Či narozen/a 9.9.: 9+9+8=26, 2+6=8 - osobní roční vibrace +3=11, pozor dále neredukujeme! 11 je mistrovské číslo a zůstává stejně jako 22 a 33 ve složeném tvaru.

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE BŘEZNA PRO ČESKOU REPUBLIKU JE ČÍSLO ČTYŘI: Čtyřka je číslo vůle, odhodlanosti, praktičnosti a fyzické zdatnosti. Reprezentuje individualismus, originalitu, vynalézavost a toleranci. V tomto období se nám bude velmi dobře pracovat a nahlížet do budoucnosti. Sportovní aktivita je na vrcholu, příjemně se tak zbavíme přebytečného stresu, energie, kilogramů a předejdeme tak nemocem. V předjarním počasí se vyhýbejte tučným jídlům a tvrdému alkoholu, zařaďte do svého jídelníčku více zeleniny a častěji jezte rýži, hodně pijte vodu a bylinné čaje - kopřiva, máta peprná, kamilky, pu-erh apod.

Osobní měsíční vibrace 1 - Lidé s osobní roční vibrací 7 teď je pro vás vhodné začít pracovat na novém projektu, stanovit si nový cíl pro nastávajících devět měsíců. Aktivita tvořivosti je na vzestupu, lidé ve vašem okolí vám sami nabídnou pomoc pracovat s vámi, protože moc dobře vědí, že ji oni sklidí za svoji ochotu a práci zaslouženou odměnu. Směle se dejte všichni do práce, ale nezapomínejte na relaxaci a vyhýbejte se přepracovanosti. Složeným číslem pro toto období je 10 - kolo štěstí v Tarotu vykládané jako "jednou na hoře - jednou dole", toto číslo s sebou nese i dar tvoření. Tvoříme-li s láskou a positivně myslíme na to co chceme stvořit, dílko se setká s harmonií úspěchu a vaše přání budou naplněna. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..

Osobní měsíční vibrace 11 (2) - Lidé s osobní roční vibrací 8 si vypočítají mistrovskou jedenáctku, kterou již dále nezredukují. Číslo plné kompromisů: Dvě síly nebo dvě touhy stojí proti sobě a musí se s konečnou platností spojit k dosažení štěstí. Přesto i potom musí zůstat samy sebou, protože každá má svou hodnotu.

Osobní měsíční vibrace 11 - INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do září. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..

Osobní měsíční vibrace 3 - Lidé s osobní roční vibrací 9 pro vás je tento měsíc jako stvořený pro zábavu. Krásně se oblečte, vyjděte si do společnosti a buďte středem zájmu a pozornosti. Vaše složené číslo této vibrace je 12. Upozorňuje na nutnost být ve střehu v každé situaci. Z nepozornosti byste se snadno mohli stát obětí nějaké nepříjemné společenské intriky, mějte se na pozoru, nedůvěřujte těm, kteří vám pochlebují a opatrně zkoumejte jejich motiv. Je zde nebezpečí, že by vás mohli využít ve prospěch vlastních cílů. Když odevzdáte rozum pocitům, vaši mysl osvítí odpovědi, které hledáte. Zahleďte se sami do sebe, abyste našli řešení. Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..

Osobní měsíční vibrace 4 - Lidé s osobní roční vibrací 1 se nacházejí ve dvojité měsíční vibraci s ČR. Čeká vás hodně tvrdé práce, nepřepínejte své síly a snažte se i sportovně vyžívat s rozumem, aby se vám nestala nějaká nepříjemná zdravotní příhoda. Pokud se vám bude zdát, že se vaše zdraví zhoršuje na nic nečekejte a hned běžte k lékaři, či vyhledejte nějakého hodně dobrého a ověřeného terapeuta či bylinkáře. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

Osobní měsíční vibrace 5 - Lidé s osobní roční vibrací 2 mají tento měsíc plný prospěšných změn jak v partnerských, tak pracovních vztazích. Čekají vás mnohá překvapení. Nejlepší měsíc pro dovolenou a relaxaci, odpočívejte co nejvíce, práce vám neuteče. Pohyb a cestování vám přinese štěstí. Poznávejte jak nové lidi, tak nová místa. Řidiči a řidičky jezděte opatrně a vyhýbejte se místům, kde je zvýšen výskyt přírodních katastrof. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..

Osobní měsíční vibrace 6 - Lidé s osobní roční vibrací 3 mají celý rok ve znamení změn a vnitřní relaxace v tomto období se mohou dočkat přírůstku do rodiny či jiné změny s rodinou a přáteli spojené, neboť to napovídá měsíční vibrace čísla šest. Vydejte se se svou rodinou či přáteli a na výlet či dovolenou, buďte s nimi více času. Kolik času věnujete práci, tolik času relaxujte. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..

Osobní měsíční vibrace 7 - Lidé s osobní roční vibrací 4 se dočkají v tomto období uvolnění od všech povinností, toto je jejich meditační období výletů do nitra své duše a výletů do náruče přírody, kterou budou intensivně vnímat všemi smysli. Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..

Osobní měsíční vibrace 8 - Lidé s osobní roční vibrací 5 V tomto období sklízíte ovoce plodů své práce. Kdo byl poslušný a pilně pracoval a jednal spravedlivě dočká se odměny. Čeká ho jistě milé překvapení, dlouhodobé hodnoty. Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..

Osobní měsíční vibrace 9 - Lidé s osobní roční vibrací 6 vy máte celý rok ve znamení nových začátků, a právě v srpnu se můžete uvolnit a přetřídit to co už jste dosáhli a připravit se na září kdy bude vaše tvořivost na vrcholu. Nic nového nezačínejte nemělo by to trvání. Tvořte positivní hodnoty, nebojte se vystoupit se svými názory na veřejnosti. Milujte a rozdávejte všem hvězdy, lásku a positivní energii. Jste součástí vesmíru buďte tudíž universální. Pracujte v mysli na nových projektech od září je velmi příznivá jejich realizace. Važte si toho čeho jste již dosáhli, toho špatného se nenávratně zbavte. Pozor abyste nevyhodili i to co by vám v budoucnu nenávratně chybělo, třiďte s mírou. Šťastné dny: 9., 18., 27..Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více