Jste zde


Numeroskop na březen 2003
Magica Bohemica

Vážení, všichni kdo jste se narodili v měsících od BŘEZNA do prosince budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 4 - universální roční vibrace roku 2002, po svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 5 (2003). Neboť osobní roční vibrace (př: narodili jste se - 16. 4., kteréhokoliv roku) v tomto případě šestka (1 + 6 + 4 + 4 = 15, 1+ 5 = 6) působí od vašich narozenin - 16. 4. 2002 do následujících - 16. 4. 2003, o tohoto data vaše osobní roční vibrace přechází do sedmičky (1 + 6 + 4 + 5 = 16, 1+ 6 = 7). Jak vypočítáme osobní měsíční vibraci pro měsíc březen? Sečteme: číslo dne narození + číslo měsíce narození + číslo universální roční vibrace + číslo kalendářního měsíce = číslo osobní měsíční vibrace. Příklad: Narozen/a 16. 4.: 16 + 4 + 4 + 3 = 27, 2 + 7 = 9, vaše osobní březnová vibrace je devítka. Nebo narozen/a 9. 1.: 9 + 1 + 5 + 3 = 18, 1 + 8 = 9. Či narozen/a 2. 1.: 2 + 1 + 5 + 3 = 11, pozor dále neredukujeme!

 

UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE PRO ČESKOU REPUBLIKU:
BŘEZEN je měsícem uskutečnění, naplnění - magnetické vibrace devítky - chápání potřeb druhých, hledání hlubšího smyslu života. Zima už je na ústupu a právě teď je nejvhodnější čas pro přípravu jarního úklidu. Můžeme začít nejdřív u sebe samých. Lehce a bez výčitek se zbavme všeho co nepotřebujeme, v našich domovech, myslích, srdcích, na těle a duši. Buďme tolerantní a upřímní. Nezačínejme nic nového, vztahy nebudou mít trvání a to jak pracovní, tak partnerské. Pro tento měsíc buďme spokojeni s tím co jsme za předešlá období dosáhli. Važme si toho co už máme a vyčkejme do dubnové vibrace, která přinese změnu a nové začátky. Láska je všude přítomná, láska je vše, láska patří všem…


Osobní měsíční vibrace 1
Buďte nezávislí, jednejte s rozmyslem, analyzujte a buďte velmi opatrní. I když jednička velí: "Je čas začít nově konat." Zastavte svou chůzi vpřed a zůstaňte stát. Snadno by se váš cíl mohl proměnit v past. Ve vzduchu sice již poletuje blahodárná změna a překvapení, která však šťastně dopadne až s aprílovou realizací do vašich myslí a těl. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..


Osobní měsíční vibrace 2
Naslouchejte instinktu a intuici. Je to váš čas rovnováhy a klidu. Kolektivní práce a cítění přináší velké uspokojení, společně pracujete na tom co už jste započali. Ve vaší blízkosti se může objevit někdo nový, nechte se prozatím jen dobývat a do svého života ho pusťte až příští měsíc, vyhnete se tak případnému zklamání. Zatím nechte všechno ležet a běžet samo od sebe. Co má přijít přijde i bez vaší námahy. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..


Osobní měsíční vibrace 3
Tento měsíc z vás vyzařuje pozitivní energie, láká vás společenské dění. Prožívejte radost, kterou v sobě máte a rozšiřujte ji kolem sebe s harmonií a láskou. Buďte rozhodně ve střehu v každé situaci, aby vaše schopnosti nemohli být využity k dosažení vlastních cílů. A proto nedůvěřujte těm, kdo vám nabízejí vysoké postavení a opatrně zkoumejte jejich motiv.
Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..


Osobní měsíční vibrace 4
Pracujte, podnikejte, bavte se. Brzy vstávejte, jste plni energie, řešte své problémy i ty složitější, tento měsíc je na to správná doba. Zaplaťte své účty, odepište na dopisy a jděte k lékaři. Buďte uspořádaní, produktivní a vaše práce přinese sladké ovoce. Ani vy nezačínejte nic nového.
Pozitivní data: 4.,13.,31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..


Osobní měsíční vibrace 5
Po předešlém produktivním období máte pro tento měsíc hotovo, co jste měli učinit jste udělali, teď si zasloužíte dovolenou. Buďte volní a nespoutaní, krásní a čistí. Cítíte se báječně, vnímáte vše krásné a nové. Jste rádi a potěšeni, vděční za vše co vám svět a vaše plodná práce přináší,
Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..


Osobní měsíční vibrace 6
BBuďte vůdčí a udělejte něco pro svou rodinu. Vezměte je na dlouhý výlet do předjarní či již jarní přírody. Jděte do společnosti či s přáteli oslavit svátky jara. Radujte se, milujte se a množte se, toto je váš měsíc zábavy a lásky k bližním svým. Láska je všude a sluníčko jasně prosvěcuje vaši duši, dny všední i sváteční.
Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..


Osobní měsíční vibrace 7
Udělejte si čas sami pro sebe. Vydejte se na dlouhou procházku nebo projížďku a poznávejte nová místa a lidi. Nové vztahy nezačínejte, buďte jen posluchač, prostředník i poutník na cestě vnímání hlubšího smyslu života. Nechte svou duši růst. Rozdávejte optimismus a radost ze života.
Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..


Osobní měsíční vibrace 8
Tvrdě pracujte a podnikejte, buďte komunikativní a vstřícní. Organizujte dění a analyzujte skutečnosti. Proveďte veškeré finanční a právní kroky. Nové kontakty nehledejte, ale udržujte ty již získané. Dbejte na svůj vzhled a eleganci. Radujte se a bavte se, máte před sebou slibnou budoucnost.
Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..


Osobní měsíční vibrace 9
Dokončete vše co začnete, nic nového nezačínejte, nemělo by to trvání. Usmiřte se sami se sebou a s těmi, kteří vám jakkoliv ublížili. Miluje vše a všechny. Využívejte svých tvůrčích schopností. Vystupte se svými názory na veřejnosti. Uzavřete kapitolu, příští měsíc vás čekají nové skvělé začátky.
Šťastné dny: 9., 18., 27..


Osobní měsíční vibrace 11
11 je Mistrovské číslo, jeho klíčovým slovem je INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Buďte jako zářící Hvězda. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Bude Vás více zajímat skryté. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte do dubna. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..

Názor autora se nemusí shodovat s názorem redakceHodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více