Jste zde


Numeroskop na květen
Magica Bohemica

K výpočtu čísla osobní měsíční vibrace musíme znát číslo osobní roční vibrace. Pro tento výpočet nám postačí číslo dne a měsíce narození. (př: datum narození - 24. 5. jakéhokoliv roku). Tyto čísla sečteme s universálním číslem roční vibrace 9 (rok 2007 (2 + 0 + 0 + 7 = 9). Postup: Nejprve sečteme číslo dne na jednoduchou šestku: 2 + 4 =6 + 5(měsíc narození - měsíce 10, 11, 12 se nesčítají) + 9 (universální roční vibrace): 6 + 5 + 9 = 20, 2 + 0 = 2, číslo osobní roční vibrace je dvojka. Osobní měsíční vibraci vypočítáme tak, že sečteme číslo osobní roční vibrace s číslem měsíce, 2 + 5 (číslo měsíce května) = 7, vaše číslo osobní měsíční vibrace je sedmička.

TI kdo jste se narodili v měsících od června do prosince, budete až do svých narozenin počítat své osobní vibrace pomocí čísla 8 - universální roční vibrace roku 2006, po svých narozeninách budete už počítat s pomocí čísla 9 (2007). Př: narodili jste se - 16.6., kteréhokoliv roku) v tomto případě Vám vyjde trojka se složeným číslem dvacet; 7 (1+ 6 = 7) + 6+ 8 = 21, 2 + 1 = 3, působí od narozenin - 16.6.2006 do následujících - 16.6.2007 od tohoto data osobní roční vibrace přechází do čtyřky, v tomto případě vám však vyjde 22, což je mistrovské číslo (7 + 6 + 9 = 22), které se nesčítá na jednoduchou čtyřku. Stejně tak 11 a 33.

Osoba narozen/a 8.1.: 9 + 1+ 9 = 19, 1+ 9 = 1 - osobní roční vibrace + měsíc: 1 + 5 = 6. UNIVERZÁLNÍ VIBRACE MĚSÍCE BŘEZNA PRO ČESKOU REPUBLIKU JE ČÍSLO ŠEST: Měsíc hlubokého uspokojení, čas pro domov, rodinu a přátele. Šestka je číslem moudrosti, harmonie, lásky a romantiky. Budeme více zodpovědní, poctivý a spravedlivý. Domov je středem našeho života. Podejme si ruce a nabídněme si vzájemnou pomoc. Mysleme na lidi, kteří ji zvláště potřebují. Buďme vyrovnaní. Je důležité vydávat v tomto období ze sebe co nejvíc, ale stejně důležité je uchránit si pro sebe pár volných chvil. Jinak se může dostavit rozpolcenost, zatrpklost, která vyčerpává, snižuje odolnost a přivolává nemoc. Tato číselná vibrace je velmi vhodná pro přestěhování do nového domova, pro svatby, rodí se také více dětí. S pomocí harmonie se smíříme s dřívějšími nesváry. Obklopme se láskou, květinami a naplňme svůj život hudbou.

Osobní měsíční vibrace 1 - Lidé s osobní roční vibrací 5 teď je pro vás vhodné začít pracovat na novém projektu, stanovit si nový cíl pro nastávajících devět měsíců. Nezapomínejte odpočívat, vydejte se na krátké cesty, můžete potkat někoho zajímavého, což vám otevře nové možnosti. Složeným číslem pro toto období je 10 - kolo štěstí v Tarotu vykládané jako "jednou na hoře - jednou dole", toto číslo s sebou nese i dar tvoření. Tvoříme-li s láskou a positivně myslíme na to co chceme stvořit, dílko se setká s harmonií úspěchu a vaše přání budou naplněna. Důležité schůzky plánujte na: 1., 10., 19. nebo 28. Méně příznivé dny: 8., 17., 26..

Osobní měsíční vibrace 11 - Lidé s osobní roční vibrací 6 si vypočítají mistrovskou jedenáctku, kterou již dále nezredukují. Číslo plné kompromisů: Dvě síly nebo dvě touhy stojí proti sobě a musí se s konečnou platností spojit k dosažení štěstí. Přesto i potom musí zůstat samy sebou, protože každá má svou hodnotu. Kompromisy se mohou týkat především, rodiny a blízkých přátel.

Osobní měsíční vibrace 11 - INTUICE. Nyní je čas pro vnitřní růst, osvícení a rozjímání. Pozvedněte se nad denní života běh. Univerzální láska je tento měsíc důležitější než láska osobní. Udělejte něco prospěšného, pomáhejte. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Změny se mohou týkat vašeho nitra. Toto není vhodný měsíc pro podnikání, i když budete mít mnoho dobrých nápadů, počkejte na květen. Důležitá rozhodnutí konejte: 2., 11. nebo 29. Méně příznivé dny: 7., 16., 25..

Osobní měsíční vibrace 3 - Lidé s osobní roční vibrací 7 pro vás je tento měsíc jako stvořený pro skupinovou meditaci. Nezůstávejte sami, hledejte podobně zaměřené lidi, kteří vám mohou odpovědět na spoustu vnitřních otázek. Ale, Vaše složené číslo této vibrace je 12. Upozorňuje na nutnost být ve střehu v každé situaci. Z nepozornosti byste se snadno mohli stát obětí nějaké nepříjemné společenské intriky, mějte se na pozoru, nedůvěřujte těm, kteří vám pochlebují a opatrně zkoumejte jejich motiv. Je zde nebezpečí, že by vás mohli využít ve prospěch vlastních cílů. Když odevzdáte rozum pocitům, vaši mysl osvítí odpovědi, které hledáte. Zahleďte se sami do sebe, abyste našli řešení. Šťastné dny: 3., 12., 21. Méně příznivé dny: 6., 15., 24..

Osobní měsíční vibrace 4 - Lidé s osobní roční vibrací 8 čeká vás hodně tvrdé práce. Buďte tvůrčí a vyrovnaní, řiďte se podle plánu. Dělejte vše s radostí. Organizujete si svůj čas, nezapomeňte relaxovat. Vaše píle dosahuje odměny. Peníze. Nezapomeňte být v rovnováze. Ze sebevědomím jděte za tím, co chcete. Vaše zdraví se posílí. Vhodná je návštěva lékaře. Něco pro vás skončí a něco nového začne. Je potřeba se této změně přizpůsobit. Pozitivní data: 4.,13., 22., 31. Méně příznivé dny: 5, 14., 23..

Osobní měsíční vibrace 5 - Lidé s osobní roční vibrací 9 mají tento měsíc plný prospěšných změn, nic nového však nezačínejte sami, nemělo by to trvání. Přicházíte s novými nápady, diskutujte o nich v kolektivu. Musíte se přesvědčit, že změny, které navrhujete, přijmou i ostatní. Nejlepší měsíc pro dovolenou a relaxaci, odpočívejte co nejvíce, práce vám jde sama od sebe. V tomto období pravděpodobně vydáte na nějakou cestu, kde někoho zajímavého potkáte. Můžete si vsadit, ale pozor na špatnou radu nebo přílišné sebevědomí. Příznivé dny: 5., 14., 23.. Méně příznivé dny: 4,. 13., 22..

Osobní měsíční vibrace 6 - Lidé s osobní roční vibrací 1 mají celý rok ve znamení nových začátků a nových cílů, pokud se týkají rodiny a přátel, mohou se v tomto období naplnit. Buďte užiteční a spravedliví, své povinnosti ochotně přijímejte. Starejte se o svůj majetek, lidi a věci. Dejte svému životu řád, rytmus a harmonii. Dokončete vše co začnete. Usmiřte se sami se sebou a s těmi, kteří vám jakkoliv ublížili. Milujte. V tomto období se můžete dočkat přírůstku do rodiny či jiné změny s rodinou a přáteli spojené, neboť to napovídá měsíční vibrace čísla šest. Možné je stěhování, svatba v rodině. Vydejte se svou rodinou či přáteli a buďte s nimi více času. Šťastné dny: 6., 15., 24.. Méně příznivé dny: 3., 12., 21., 30..

Osobní měsíční vibrace 7 - Lidé s osobní roční vibrací 2 se dočkají v tomto období uvolnění od všech povinností, toto je jejich meditační období výletů do nitra své duše a výletů do náruče přírody, kterou budou intensivně vnímat všemi smysli. Studujte, zajímejte se o skryté, esoteriku, o věci mezi nebem a zemí. Hledejte duchovno, spřízněnou duši. S kterou budete sdílet tento blahodárný čas. Pokud se budete do sebe uzavírat, bude pro vás toto období velmi nešťastné. Květen je pro vás nejvhodnějším měsícem pro nové vztahy. Ti kdo touží po nové lásce i mohou právě tento měsíc potkat. Příznivé dny: 7,. 16., 25.. Méně příznivé dny: 2., 11., 20..

Osobní měsíční vibrace 8 - Lidé s osobní roční vibrací 3 V tomto období sklízíte ovoce plodů své práce. Kdo byl poslušný a pilně pracoval a jednal spravedlivě dočká se odměny. Čeká ho jistě milé překvapení, dlouhodobé hodnoty. Bavte se, oslavujte své úspěchy, z neúspěchů se poučte. Logika, schopnost racionálních úvah, mentální energie, která se snadno může změnit v nervovou energii, pokud bude narušena rovnováha sil a energií, kterou osmička potřebuje k životu jako sůl. Nezapomeňte i na relaxaci a vyjeďte si do přírody, sportujte. Vše důležité plánujte na: 8., 17., 26.. Méně příznivé dny: 1., 10., 19., 28..

Osobní měsíční vibrace 9 - Lidé s osobní roční vibrací 4 vy máte celý rok ve znamení práce. V květnu se můžete uvolnit a zastavit se a trochu odpočívat. Nic nového nezačínejte nemělo by to trvání, změny k vám přichází samy od sebe. Tvořte positivní hodnoty, nebojte se vystoupit se svými názory na veřejnosti. Milujte a lásku a positivní energii. Važte si toho čeho jste již dosáhli, toho špatného se nenávratně zbavte. Uspořádejte si svůj život. Proveďte inventuru své mysli, duše a srdce. Jste dlužníkem? Ublížili jste? Řešte své problémy. Čím více snahy vynaložíte, tím větší užitek sklidíte. Vše se obrátí k dobrému. Šťastné dny: 9., 18., 27..Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více