Jste zde


Denní vibrace
Magica Bohemica

Jak počítáme?
  1. Nejdříve je potřeba znát svoji osobní roční vibraci. Př: datum 7.5. Č. dne narození + č. měsíce + č. univers. roční vibrace/2007-9/ 7+5+9=21, 2+1=3). Číslo osobní roční vibrace - 3 působí od narozenin tohoto roku do dalších. Teď ještě budeme počítat s 2 (č. dne narození + č. měsíce + č. univers. roční vibrace/2006-8/ 7+5+8=20, 2+0=2.
  2. Vypočítáme si číslo měsíční vibrace, takže číslo osobní roční vibrace sečteme s číslem měsíce (10, 11, 12 se nesčítá). Výpočet: 2+3=5. Číslo březnové vibrace je tedy 5.
  3. Denní vibraci určíme, takže číslo měsíční vibrace sčítáme s jednotlivými čísly dnů, od 10 po 31 je neredukujeme. Výpočet dnešní vibrace (5.3): 5+5=10, 1+0=1; 6+5=11; 7+5=12, 1+2=3 ……… 17+5=22 ……… 28+5=33 ………


Osobní roční vibrace 2: Dvojka představuje intuici, citlivost, koncepci a výchovu. Klíčovým slovem této vibrace je trpělivost. Tento rok potřebujete odpočinek a klid, neboť stres může zasáhnout velmi hluboce, je tedy zapotřebí udržet si životní rovnováhu. Podělte se o své pocity a každodenní zážitky se spřízněnou duší. Spolupracujte, studujte, učte se taktu a diplomacii. Týmová práce je nejlepší. Přemýšlejte, plánujte, buďte pokojní. Usmějte se a čekejte. Co je pro vás správné přijde samo. Všímejte si detailů. Nahlédněte za scénu. Příležitost přichází. Láska má přednost. Tento rok je výborný pro vztahy a přátelství. Složené číslo 20: V tomto období dochází v životě k mocnému probuzení, které přináší nový smysl nové plány, nové ambice - výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu. Občasná zdržení a překážky překonáte rozvíjením trpělivosti a vytrvalým kultivováním víry ve svoje vlastní schopnosti se transformovat. 20 přináší dar živých jasnozřivých snů, navíc schopnost prokazovat ty šťastné a potlačovat negativní. 20 není materiální číslo!

Měsíční vibrace 5: Pětka reprezentuje aktivitu a komunikaci. Ve vzduchu je volnost a změna. Je důležité aby jste pochopili, že změny, které přicházejí znamenají příležitost postoupit dál. Ujistěte se, zda je přijmou i ostatní. Vykročte správnou nohou. Odhoďte své myšlenky, udělejte něco neobvyklého. Změňte sebe, váš domov, životní styl, zaměstnání. Svoboda je v tomto období pro vás velmi důležitá a to platí jak pro svobodu myšlení, tak pro fyzickou volnost pohybu. Otevřete náruč pro nová poznání, setkání a radostná překvapení.

Denní vibrace 1 s 10, viz. níže.

DENNÍ VIBRACE - CHARAKTERISTIKA

1. Začíná pro vás něco nového. Nový start, myšlenky se sklonem dělat věci po svém. Postup nebo zpráva, která bude znamenat pozitivní změnu.
Když má vibrace dne 1 s 10: Představte si a bude! Poručte a stane se! Schopnost uskutečňování tvořivých záměrů je vro
zená, ale musí být použita moudře, protože moc absolutního tvoření obsahuje i opačnou polaritu. Když má vibrace dne 1 s 19: Zde váš nový cíl bude v dosažení úspěchu ochráněn.
Když má vibrace dne 1 s 28: Pozor přílišnou důvěrnost. Opatrné plánování. Platí zásada: Než skočíte, podívejte se dolů.
Když má vibrace dne 1 s 37: Harmonie, den pro lásku a milostný vztah.

2. Podělte se o své pocity a každodenní zážitky se spřízněnou duší. Spolupracujte. Co je pro vás správné přijde samo. Všímejte si detailů. Nahlédněte za scénu. Příležitost přichází. Láska má přednost.
Když má vibrace dne 2 s 20: Přináší nový smysl, nové plány, nové ambice - výzvu k činu ve jménu nějaké velké věci nebo ideálu.
Když má vibrace dne 2 s 29: Rozvíjení absolutní víry v dobro a sílu vlastního "Já", optimismus, kompromis. 3. Společenské vyžití. Vyvolává potřebu uvolnit energii sportem, koníčky a uměleckými zážitky. Nové kontakty.
Když má vibrace dne 3 s 12: Nenechte své schopnosti obětovat ve prospěch cizích cílů, sledujte motiv, proč je vám nabízeno vyšší postavení.
Když má vibrace dne 3 s 21: Úspěch, vzestup. Znamená vítězství po dlouhém boji a vítězství nad nějakou nepřízní osudu.
Když má vibrace dne 3 s 30: Dnes jdete do společnosti jen, když vám to přinese nějaký užitek, jinak zůstanete raději sami a něco si budete tvořit.

4. Práce. Buďte tvůrčí a vyrovnaní, řiďte se podle plánu. Dělejte vše s radostí.
Když má vibrace dne 4 s 13: Něco pro vás skončí a něco nového začne. Je potřeba se této změně přizpůsobit.
Když má vibrace dne 4 s 31: Izolujete se od společnosti a táhne vás to do přírody.

5. Komunikace. Cesta. Svoboda. Volnost a změna. Příležitost postoupit dál. Odhoďte své myšlenky, udělejte něco neobvyklého.
Když má vibrace dne 5 s 14: Dnes se pravděpodobně vydáte na nějakou cestu, kde někoho zajímavého potkáte. Můžete si vsadit, ale pozor na špatnou radu nebo přílišné sebevědomí.
Když má vibrace dne 5 s 23: Tento den máte pod vyšší ochrannou, pokud se vám bude dít něco nepříjemného, tak tomu uniknete.
Když má vibrace dne 5 s 32: Dnes budete hodně komunikovat a svou řečí můžete ovládnout okolí. 6. Harmonie, láska. Rodina a přátelé. Bavte se v rodinném kruhu a s přáteli.
Když má vibrace dne 6 s 15: Tento den je vhodný pro umění.
Když má vibrace dne 6 s 24: Láska - peníze - tvořivost.

7. Meditujte, ponořte se do sebe, rozjímejte. Dovolte své duši růst. Analyzujte své myšlenky a skutky. Číslo sedm vždy odkrývá věci, které nevidíme. Nic nedělejte.
Když má vibrace dne 7 se 16: Nežeňte se moc do předu, vaše plány by se mohli sesypat. Poslouchejte svoji intuici.
Když má vibrace dne 7 s 25: Učte se pomocí zkušeností a poučte se ze svých chyb.

8. Zúčtování. Peníze. Pokud jste vložili do předešlého období velkou dávku usilovné práce, rozmyslu a vůle, dočkáte se odměny. Chovali jste se sobecky, bez úcty a tolerance k druhým sklidíte trpkou odplatu. Ze sebevědomím jděte za tím, co chcete.
Když má vibrace dne 8 se 17: Co tento den vytvoříte něco zajímavého trvalé hodnoty.
Když má vibrace dne 8 s 26: Podnikejte sami s nikým se nespolčujte, investujte jen tam kde je potřeba. Pomáhejte.

9. Dovršení. Revize dosavadního počínání. Plánujte a přemýšlejte. Nechte vše plavat, nic nového nezačínejte a počkejte do zítra. Nehledejte nové vztahy, nebudou reálné.
Když má vibrace dne 9 s 18: Oplácejte zlo dobrem a nenechte zvítězit materiálno nad duchovnem.
Když má vibrace dne 9 s 27: Uskutečňujte své originální nápady a plány a nenechte se zastrašit nebo ovlivnit odlišnými názory druhých.

11. Duchovno. Vyšší intuice. Zachovejte si svůj vnitřní pokoj, ať se děje cokoliv. Není den vhodný pro podnikání, i když máte mnoho dobrých nápadů, uschovejte si je na zítra.

22. Dnes pracujte na velkých plánech pro dobro mnohých a vaše projekty budou úspěšné. Vytvořte něco hodnotného.

33. Láska, romantika. Harmonie v partnerství. Pozor na promiskuitu!Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Magica Bohemica

Zaměření:

Poradenství, zdravý životní styl,
Numerologie - dítěte, partnerská, situační

Kontakt:

725 196 112

MagicaBohemica@seznam.cz
www.magicabohemica.cz

Web: http://www.magicabohemica.cz

Telefon: 725 196 112Další články autora
více