Jste zde


Škola psychotroniky IX.
Stanislav Brázda

Šťastná čísla

Stejně tak lze rozlišovat šťastná či nešťastná čísla. To je mnohdy důležité a jde o všechna čísla, či jejich kombinace, na autě - č. motoru, č. karoserie, značka auta (lze provést i numerologický rozbor auta), bytu, domu, atd.
Otázky je třeba zadávat následovně: Na kolik procent mám s sobě zakódovaný úspěch? Na kolik % by to muselo být, aby "to" přišlo samo, Následuje otázka: Ve kterém roce dosáhnu největšího úspěchu, ve kterém měsíci, dni, ve které oblasti? Na kolik procent je pro mě to a to číslo šťastné či nešťastné v ten a ten den, hodinu?
Kyvadlem a virgulí lze v podstatě zjišťovat např.: Který rok, měsíc, den a hodinu mám jít podat sportku, sazku apod.?, abych vyhrál.
Abyste si udělali obrázek o rozsahu využití psychotroniky, uvedu vám příběh ze své praxe, který je téměř neuvěřitelný.


Příběh čtvrtý

Jeden můj známý mě pozval, abych se s ním prolétl jeho letadlem. Měl jsem divné tušení, a proto jsem zkusil kyvadlem, na kolik procent je letadlo v pořádku. Odpověď byla: Na 90 procent. Zkusil jsem další otázku: Na kolik procent by muselo být letadlo v pořádku, aby mohlo bezpečně letět? Odpověď: Na 97 procent.
Proto jsem kamarádovi řekl, že nepoletím, že jeho letadlo není bezpečné. Nevěřil mi.
Namaloval jsem tedy tužkou na papír bokorys a půdorys letadla a virgulí hledal závadu. Virgule ukázala na motor. Známý se dušoval, že to není možné. Je si jist, že motor je v bezvadném stavu. Protože jsem se nedal přesvědčit, letěl tedy sám. Týž den večer mi volal, že musel nouzově přistát v poli. Za letu se mu ulomil držák cívky, která se vibracemi utrhla. Motor zhasl a on musel nouzově přistát. Cívku v poli po hodině hledání našel, připevnil k motoru a odletěl.
Toto je praktický příklad, jak lze kyvadla využít také v technice.

 


Vyhledávání závad

Své schopnosti si můžete ověřovat i při zjišťování závad na autech. Navíc můžete své výsledky konzultovat s mechaniky. Kyvadlo vám určí, jak stará je brzdová kapalina, jaká je spolehlivost brzd, motoru atd.
Kdo má schopnosti hledat ukryté či ztracené předměty, mohl by najít dokonce i ukradený automobil. Nejdříve však musíme položit otázku, zda je automobil vcelku či rozebraný na díly. Dále zda je přestříkán, je-li ukrytý či parkuje na volném prostranství doma, v zahraničí, atd. Potom již otázky k věci - na kterém místě automobil je, na mapě ho vyhledat virgulí nebo kyvadlem, mapu postupně "zmenšovat", jak už bylo popsáno. Také je dobré si kyvadlem zjistit, zda je pro nás lepší mít při hledání v ruce například klíče od auta apod.
Virgulí si můžeme hledat i místo, kde se vyskytla závada. Nejdříve si však utřídíme, co potřebujeme vědět ke zjištění toho, co nás zajímá. To znamená - stáří vozu, počet ujetých kilometrů atd. Když získáme maximum informací, zeptáme se, zda nám stačí ke zjištění toho, co nás zajímá. Pokud kyvadlo ukáže, že ne, musíme doplnit další.



Příběh pátý

Další zajímavý příběh při ověřování využití psychotroniky v technice jsem zažil s jedním kolegou, který pracuje s počítači. Obrátil se na mě, že když umím "čarovat", ať mu zjistím, proč mu nepracuje počítač propojený s telefonní ústřednou.
Zeptal jsem se ho, kolik je svorek na počítači, kolik na telefonní ústředně. Na počítači bylo 24 svorek, na ústředně 12. proto jsem zvolil následující postup. Diktoval mi čísla svorek od 1 do 24 na počítači a já ke každé kyvadlem přiřazoval čísla svorek na telefonní ústředně.
Otázky zněly: Na jakou svorku na ústředně mám připojit svorku číslo 1 z počítače? Kyvadlem jsem zjistil číslo 12. Takto jsme postupovali při propojování všech deseti drátů, kterými byla ústředna s počítačem propojena.
Zařízení však stále nepracovalo. Proto jsem se ptal dál: Jakou mám zvolit časovou prodlevu na nastartování ústředny? Kyvadlo ukázalo 3 vteřiny. Nejprve tomu nechtěl věřit - časová prodleva byla totiž stanovena na 1 vteřinu. Nastavil třívteřinovou prodlevu a zařízení skutečně začalo pracovat. Můj známý však - jako technik - nechtěl kyvadlu věřit a tvrdil, že šlo o shodu náhod.
Pokud jde o techniku - stejně jako kyvadlo dokáže "malovat" nejvhodnější tvar kyvadla, dokázalo by zřejmě "namalovat" například i tvar rakety, letadla, auta atd. Takto lze zjišťovat optimální materiály pro nejrůznější účely, nalézat správné cesty při výzkumu léků, léčby, techniky atd.
Tuto činnost nemám zatím vyzkoušenou v oblasti hudby. Jak už jsem se dříve zmínil, možná by kyvadlo dokázalo "skládat" dokonce i hudbu.




Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: Nevyplněno



Další články autora
více