Jste zde


Teorie o vzniku a léčení rakoviny V.
Stanislav Brázda

Teorie o vzniku a léčení rakoviny V.

Součástí "léčby" je změna stravy - viz jídelníček pro 3. Stravovací skupinu, potom psychická cvičení- viz AKT. Někdy byla nutná i změna prostředí, pokud jsem zjistil silné geopatogenní zóny v bytě, či plísně (a jiné škodlivé látky), azbest (u panelových bytů), radon, které mnohdy přispěly ke vzniku rakoviny u mých klientů. Ostatní vitaminy a minerály jsem doporučoval užívat v omezeném množství, určité - zejména ty, co podle mého názoru podporují rakovinu jsem nedoporučoval užívat - je to zejména vit. A, B12, D, Sůl, mořská řasa a výrobky z ní, včelí produkty, mléčné výrobky, atd. ,někdy Enzymy, které zase někdy bylo vhodné omezenou dobu- cca 2 měsíce užívat, pro posílení organismu, ale až tak za dva měsíce po započetí léčby. Množství vitaminu C, B3, Rutinu a Koenzymu Q 10 lze po poradě s lékařem zvyšovat.

 

Po výše popsané "léčbě" nádory postupně mizely, či docházelo k zapouzdření, podstatně se zvyšoval počet "vyléčených".

Začal jsem hledat způsob, jak zničit jádro rakovinové buňky, aniž by se poškodil organismus. Asi před třemi roky, v roce 1998 jsem měl vizi, že tímto prostředkem by mohla být jedna bylina, kterou zatím tajím. Důležitý byl vždy čas užívání bylin, i homeopatik. Podle mého názoru bylo nutné užívání v časech takových, aby se určená látka dostala do určitého orgánu v čase, kdy byl nemocný orgán činný. Našel jsem intuitivně i čas, který je nutný na "dopravu" tělem do určitého orgánu. Např. podle mé teorie žlázy "pracují" nejvíce okolo 16.00, ale např. Jodu trvá, než se do žláz dopraví 19-20 hodin, proto doporučuji užívání jodu v 21-22 hodin. Některé látky se podle mé teorie dostanou do určitých orgánů za 10 minut, nejdelší doba je právě pro jod těch 20 hodin.Buňky , srdce, CNS, PNS, atd., jsou nejaktivnější podle mé teorie v poledne, tedy okolo 12.00, proto jsem doporučoval čas užívání většinou okolo 12.00 hodiny.

Homeopatika podle mne jsou málo účinná, cca na 40%. I přesto se zvýšil po užívání konkrétních bylin a homeopatik počet vyléčených. Užívání homeopatik jsem doporučoval uložením po jazyk z víčka obalu, jak je běžné. Ostatní byliny a minerály dohromady tvoří směs, která současně ničí rakovinové viry a podporuje jejich "odplavení" z organismu, současně chrání ostatní zdravé buňky.

Podle mých zkušeností se vyléčili nemocní zejména rakovinou kostí, žláz, tlustého střeva, dýchacího ústrojí a to i v pokročilém stadiu, s metastázemi. Naopak špatné zkušenosti mám s léčením rakoviny jater.

Neznám byliny, ani jsem se nikdy bylinami nezabýval, mé pokusy byly intuitivní a praxí se potvrzovala účinnost a správnost. Byl jsem opatrný a příliš neexperimentoval, jen jsem vyhodnocoval poznatky mých klientů, od jiných léčitelů a lékařů, takže jsem si ověřil u několika klientů moje podezření, že mořská řasa ( kterou léčitelé i některé firmy vyrábějící potravinové doplňky doporučují nemocným rakovinou) podpořila rakovinu a nádor se těmto lidem zvětšil.

Podle mé teorie snese rakovinová buňka teplotu od -15°C do 65°C, takže by šla zničit jak podchlazením, tak přehřátím.

Co se týká bylin, ustálil se doporučovaný sortiment na tato: Rakytník , Šalvěj, Zlatobýl, Blín, Jmelí .

 
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více