Jste zde


Teorie o vzniku a léčení rakoviny VI.
Stanislav Brázda

Teorie o vzniku a léčení rakoviny VI.

Lidské tělo je malá "elektrárna" (proto si myslím, že by např. i rakovina šla léčit stejnosměrným proudem, který by se zavádět energetickými drahami do postižených orgánů) i chemická továrna.

 

Zde jenom stručně popíši poznatky, za jakých podmínek patrně ke vzniku rakoviny podle mých poznatků NEDOJDE. Testuji velké množství klientů a vypozoroval jsem to, že i když mnozí měli velké množství karcinogenních látek, žili ve stresu, v nevhodném prostředí, rakovinu nedostali, zatímco jiní měli mnohem méně karcinogenních látek včetně ostatních negativních vlivů a rakovinu dostali. Rozdíl byl v jednom - ti, co rakovinu nedostali, měli v celém organismu určité minimální množství vitamínu B3 (asi 50% ze 100% možných ) a maximální množství minerálu - KOENZYM Q 10 (100%!) při optimálním množství některých dalších důležitých vitamínů a minerálů - vit. C , minimum je asi 70%, Rutinu cca 60%).

Důležité je vědět, že když jsme z výše popsaných důvodů "psychicky zablokováni" vůči přijímání energií (podle mne je "zablokováno" 85% populace), vitamínů a minerálů (nebo když určité z nich nejíme ve správný čas), tak i kdybychom vitamíny a minerály jedli, nedostanou se do našeho těla do maximální úrovně, ale do úrovně, do které jsme schopní je přijímat, tj. do úrovně, do které jsme "otevření". Stejně tak pro "psychicky zablokovaný organismus nejsou účinné léky, či jsou méně účinné.

Proto tvrdím, že 80% nemocných konzumuje zbytečně chemické léky, protože kdyby se organismus mojí metodou "odblokoval", z 80% by se lidé vyléčili jen doplněním energií, vitamínů, minerálů, či bylin. Když jsem učinil tento objev, uvědomil jsem si, jak těžká bude léčba rakoviny, protože aby se dostal lék do správného místa v těle, nejdříve musí být cesta organismem pro lék (stejně jako je tomu u vitamínů a minerálů) "průchodná" (viz akupresury na odblokování), ale navíc je nutné jej podat do těla v tom čase, aby včetně "zpoždění na cestě" dorazil do správného místa ve správný čas, jako př. Jod.

Ví se, že štítná žláza (podle čínské medicíny) "pracuje" okolo 16.00 (podle mne mezi 14.00 až 15.00), proto např. někteří homeopaté, kteří to vědí, podávají léky na nemocnou štítnou žlázu v 16.00 hodin. Podle mých zkušeností je ale problém v tom, že cesta Jodu do štítné žlázy trvá 17 hodin a proto je nutné jíst podle mé teorie Jod ve 21 až 22 hodin. Když se nedostanou určité vitamíny, minerály a některé ost. látky do našich orgánů ve správnou dobu, orgány tyto látky nepřijmou, nebo ne dostatečně účinně a ty pak projdou do trávicí soustavy bez užitku.

Proto jako první krok nejenom při onemocnění rakovinou jsem doporučoval "odblokování" organismu pomocí akupresur, které jsem objevil, aby bylo možné vitamíny, minerály a hlavně i životní energii přijímat na maximum, dále "odblokování "páteře a energetických drah zubů, protože kvůli "blokům" na páteři a energetických drahách zubů, které může způsobit amalgamová plomba, naražený zub, zánět, váček, atd., (pokud jsou psychického původu, nejsou vidět na rentgenu) je rovněž přerušená cesta energií do určitých orgánů. Teprve po celkovém "odblokování" organismu má smysl "vyčistit" tělo od rakovinových virů a těžkých kovů - Blín, Rakytník, Zlatobýl, Šalvěj, Jmelí bílé, atd., dobu užívání jsem doporučoval minimálně 10 týdnů, po pauze cca 3 až 4 týdny od cizorodých látek, plísní, těžkých kovů, na což je dobrý extrakt z bylin, kterých je hodně, např. Třezalka, Heřmánek, kopřiva, atd. Určuji směs a druhy bylin individuálně, stejně tak formu (homeopatická, extrakt, čaj, syrové, atd.) čas a četnost užívání .Doporučuji pít kopřivový čaj (jen spařit, snese teplotu max. 70°C), druhý den heřmánkový čaj (snese teplotu vody jen 50°C!) a tyto čaje obden střídat, pít cca 1/3 l - 10 dní až 4 týdny. Doporučuji přijímání energií z vody, či stromů, alespoň obden cca 30 minut, dále velké dávky vitamínu C, B3, omezeně Enzymy cca po 4 týdnech po odblokování organismu a užívat po dobu 6 týdnů), Koenzym Q10, Rutin. Je jasné, že je nutné omezit příjem nevhodné stravy.

Další část "léčby" je individuální a sestává z různých kombinací bylin, v různých úpravách, které je nutné užívat v přesných časech, s přesností užívání na 10 minut. Proto i mnoho jinak účinných bylin, či homeopatických léků se neosvědčilo, protože nebyly užívány ve správné časy, ve správné kombinaci, byly špatně upravené , či zničené např. přelitím vody o vyšší teplotě, než byliny snesou. Některé byliny je nutné jíst, ne z nich připravovat čaje, či vyrábět extrakty. Na viry (to se týká i HIV, syndrom chronické únavy, atd.) se osvědčily směsi Zlatobýl, Mydlice, Šalvěj, Ostropestřec mariánský.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více