Jste zde


Teorie o vzniku a léčení rakoviny VII.
Stanislav Brázda

Teorie o vzniku a léčení rakoviny VII.

Co je to rakovina z odborného hlediska.

 

Nádor se skládá z vlastní tkáně nádoru a vazivově cévní kostry. Buněčná kostra hraje úlohu při buněčném dělení.Nádory jsou společenstvím buněk, které mají jedno, či více jader a žijí svým vlastním vnitřním časem a nedbají na potřeby organismu. Krevní cestou se nádorové buňky (buňky růstové frakce se dělí geometrickou řadou - každá na dvě) dostávají nejčastěji do kostí, plic, jater, žaludku, dvanácterníku, mozku. Čím je nádor více prokrven, tím více roste. Nádor vzniká díky ONKOGENU (gen malignity), který může být do jádra buňky (do její DNA) zanesen zvenčí virem, nebo může už v buňce být přítomen. Nemusí se však nikdy aktivně projevit. Spouštěči nádorového bujení jsou tzv. iniciátory.Podle mé teorie se musí sejít v organismu tři negativní aspekty ke vzniku rakoviny a iniciátorem je vždy ten třetí, poslední.

Zhoubný nádor vzniká v etapách:


Impuls ke genetické změně dá iniciátor.
Promotory nejsou samy schopny vyvolat změnu, ale umocňují vliv iniciátorů a zesilují jejich vliv, čímž tvoří další genetické změny.
Progresory se uplatňují při pronikání nádoru do okolí a při tvorbě metastáz

Organismus buňkám zajišťuje optimální prostředí prostřednictvím :

Centrálního nervového systému.
Hormonálního systému.
Imunitního systému.

 

Nádorové buňky vznikají v organismu každého člověka (všeho živého), ale jsou ve zdravém organismu s dostatečným množstvím vitamínů, minerálů, energie a ost. důležitých látek imunitní obranou likvidovány.

 

Já věřím na tři negativní faktory (výše uvedené), které se musí sejít , aby vznikl rakovinový nádor.

U rakoviny se lékaři snaží zničit rakovinovou buňku - její jádro (kterých může být i více), či její kostru, protože vyživuje nádor a zničením kostry nádoru se zastavuje buněčné dělení. Rakovinové buňky bují v případě, když geny odpovědné za stavbu těla se při vzniku nových buněk začnou chybně a nekontrolovatelně dělit. Druhů tumorů je mnoho a proto patrně nebude stačit jeden univerzální lék. Proces vzniku rakovinové buňky má čtyři části. Vědci jsou přesvědčeni, že když se jim podaří zastavit jednu z těchto základních částí, podaří se jim rakovinové bujení zastavit. Za současných podmínek je z lékařského hlediska nejjistější rakovinovou buňku vyoperovat, pro jistotu i s okolní tkání, což se ví, že není ideální. Současné léky jsou více, či méně účinné.

Podle mého názoru je ničení kostry nádorové buňky účinné jen na 70%, ale ničení jádra buňky by bylo účinné na 100% . Jsem přesvědčen, že moje "receptura" bude účinná na 75% pro léčení rakoviny, jen zatím nevím, jak ji vyrobit.


Byliny na podporu organismu a hlavně na vyčištění organismu od rakovinových virů a těžkých kovů:

Heřmánek, Třezalka, Blín černý, Rakytník (může být i směs ), čas užívání - 10.00 až 12.00, doba užívání - 12 týdnů, př. po přestávce opakovat, 


K tomuto užívat:
Koenzym Q 10 - 15 až 20mg,
B3 - (35mg denně) - v 8.00 a 14.00,
vitamin C- (1000mg denně) - v 8.00, ve 12.00, v 18.00
Rutin - 3mg, užívat společně s vit C ve 12.00.

 

Po skončení užívání výše uvedeného pauza cca 3 až 4 týdny, potom doporučuji užívat směsi na zbavení se cizorodých látek:
Kopřiva, Heřmánek, Třezalka - ráno od 7.00 až 9.00, na lačno 1/3 litru denně, po dobu 10 dní až 6 týdnů, doba užívání delší než tři týdny vyžaduje přestávky v užívání po deseti dnech 5 dní.

Teploty zpracování bylin doporučuji:
Heřmánek- 45°C, Kopřiva - 55 °C, Třezalka - 65 °C, Blín černý - 20°C, Rakytník - 70°C, Šalvěj - 65°C, Zlatobýl - 75°C, Jmelí bílé - 45°C
U jedovatých bylin je nutná forma homeopatická.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Stanislav Brázda

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nám. 5. května 24, 252 25 Jinočany, Praha-západ
Tel./fax: 257 960 095
Kancelář a objednání: 606 119 600
www.brazda-s.cz

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více