Jste zde


Horoskop na září 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - září 2012
Srpen jste uzavřeli tak trochu rozpolcení a snažíte se, aby září bylo vyrovnané v dávání i braní. V první dekádě na vás padne smutek, který je normální reakcí na okolnosti a záleží na vás, kdy tuto melancholii opustíte. Ve druhé třetině měsíce se citově otevřete. Buďte opatrní ve výběru těch, kterým se rozdáváte, abyste nebyli zklamaní. Třetí dekáda se odehraje harmonicky. Vy toho využijete ke svému zajištění. Pozor na přehánění, abyste nedopadli jako král Midas.

 

Býk - září 2012
V srpnu jste se trochu ukryli ve svém nitru, ale jste odhodláni být v září víc realisté. V první dekádě zůstaňte sami sebou a přitom splývejte s davem. Nechte promlouvat osud a nebraňte se. Druhá dekáda je pro vás vítězná. Naskytnou se neotřelé výzvy, které vás dostanou na výsluní. Ve třetí dekádě žádné velké terno. Spíše se donutíte k práci, kterou vykonáte jen výjimečně, a která vám nezabere moc času. Až za delší dobu pochopíte, k čemu to bylo dobré.

Blíženec - září 2012
Prošli jste si v srpnu jisté zklamání, a i když očekáváte září klidnější, nesplní se vám podle vašich představ. V první třetině měsíce se okolí postará o to, abyste vzali rozum do hrsti. Nejlépe, když ho použijete v hlavě. Druhá dekáda se povede sama od sebe, ale vy začnete být stejně otrávení. Houby na vašem stavu nehrají žádnou roli. Ve třetí dekádě se s vámi rozloučí důležití lidé. Vezmete to jako přirozenou součást určitého období a života, ale přesto i vy se musíte s něčím rozloučit a bude to tak dobře.

Rak - září 2012
Dá se s jistotou říci, že srpen byl pro vás šťastným měsícem. S poučením a zkušenostmi chcete zvládnout září. Ale v první dekádě se nic moc neděje. Snad máte být u nějakého maroda, ale tato pomoc je pro vás samozřejmostí. Ve druhé třetině měsíce by vás zodpovědnost a vyčerpávající práce mohla přivést do nejistoty ze sebe sama. Ve třetí dekádě pošlete chmury pryč. Máte pevnou půdu pod nohama a víte, že aby se uskutečnila vysněná zářná budoucnost, musíte si na to ještě počkat. V každém případě se to vyplatí.

Lev - září 2012
Řídili jste se v srpnu víc citem a vyplatilo se to. V září pocítíte nadměrně opuštěnost a hned v první dekádě všechno musíte vyřešit sami. Mocenské boje a nečestnost pozastaví vaše kroky a nic se nechce pohnout kupředu. Druhá třetina měsíce je již veselejší. Dojde i na příjemné pozvání. Ve třetí dekádě sice rozpoznáte, kde se nabízejí velké výdělky a příjmy, ale vy tratíte. Jednotlivé plány a snad i bezpečnost vašeho místa se ocitnou v ohrožení. Pusťte si příjemnou hudbu.

Panna - září 2012
S něčím nebo někým jste se museli v srpnu rozloučit. Ještě začátkem září pociťujete tuto rozluku se smutkem v srdci. První dekáda srovná vše do stavu, kdy pochopíte, že máte brát věci víc nezávazně bez očekávání, přizpůsobivě a spontánně. Ve druhé dekádě vám citlivý člověk ukáže, jak se odvážit do nových dobrodružství. To vás pobaví, ale závěrečná třetina měsíce se opět zablokuje. Rozhodovat a jednat musíte sami za sebe a i tak nic nepůjde, jak byste si přáli. Chcete-li vidět hvězdu, musíte zvednout hlavu.

Váhy - září 2012
Zajistili jste si v srpnu to, co je pro vás důležité a v září očekáváte, že pro vás každý den ráno vyjde sluníčko. Skoro se vám to vyplní. V první dekádě co vás nezahubí, to vás posílí. Půjde hlavně o vnitřní, duševní práci než o fyzickou. Ve druhé dekádě dejte a někdo dá i vám. Nestyďte se také přijmout jak pomoc, tak i nějaký dar. V závěru měsíce dojde ke spravedlnosti a srovnání účtů. Pocítíte hluboce zakořeněnou jistotu. Vaše dobrota a pochopení se z vás dere na všechny strany.

Štír - září 2012
Srpen jste víc řešili rozumově a máte pocit, že stále vlečete nějakou zátěž. Odhoďte ji. První třetina měsíce září je úžasná. Práce jde od ruky a štěstí vám sedí na klíně. Ve druhé dekádě na roztržku a úskok odpovídáte srdečným obětím. To se ve třetí dekádě jen trochu pozmění. Okolí vám předvede, jak se dá vykouzlit dohromady úsměv, peníze, logika i inteligence. Vy si to zapamatujete nebo dokonce zaznamenáte do notýsku a ochráníte pro další časy. Volný čas věnujete snění, co byste dokázali, kdybyste se tuto směsku naučili ovládat.

Střelec - září 2012
V srpnu jste aktivně utvářeli život a do dalšího měsíce září si zajistili stabilitu a jistoty. První dekádu můžete brát hravě, bez tlačení na pilu. Co má být se stane a vaše plavba s proudem je v pořádku. Druhá dekáda není špatná, na vás Střelce možná ne dost akční. Nevadí. Ve třetí dekádě jde o porozumění věci a poté o rozhodnutí. S city tato záležitost nemá nic společného. Vše vyřešíte s graciézností a šarmem s klidem v duši, ale hlavně rázně bez velkých otálení. A vše bylo dobré.

Kozoroh - září 2012
Nevraživost a nepříjemné názorové výměny jste si v srpnu užili dost a teď je na místě se srovnat. Září je pro vás dobrý měsíc. Užíváte si radosti, obohacení finanční stejně jako na duchu hned v začátku měsíce, co hrdlo ráčí. I druhá dekáda je příznivá. Jen se nenechte podplatit po vzoru našich politiků a věřte ve svou moudrost a vydejte se cestou etiky. Úrodná půda vás čeká i ve třetí dekádě, kde zúročíte vaše výhodné postavení či šikovnost. Když se nepřeceníte, nikdo vás z vaší pozice nesrazí. S konkurenty ale počítejte na každém kroku.

Vodnář - září 2012
S houževnatostí jste v srpnu vytvářeli trvalé hodnoty, ale toto září se vám bude zdát poněkud podivné. Rozpolcení mezi rozumem a citem se přidáte na stranu rozumu. Vyplatí se to alespoň tím, že se cítíte víc morálně silnější a odvaha k riziku vás nabíjí. Druhá dekáda není tak slavná. K nepříjemnostem a ubohosti přicházející z okolí se stavíte neutrálně. Cítíte něco v nepořádku, ale jste bez vnitřní účasti. Ve třetí dekádě očekávejte spravedlivou odměnu. Víte, že ve vás dřímají nadčasové schopnosti. Ty vy probudíte a necháte pro vás pracovat.

Ryby - září 2012
S určitými záležitostmi jste se v srpnu museli rozloučit. Bylo to dobře, protože vidíte lépe světlo na konci tunelu. První třetina měsíce začíná sice aktivně, ale vy jste výjimečně jak zabrzdění. To ve druhé dekádě se odbrzdíte a morálně posíleni s vnitřní neotřesitelnou silou se vám daří zvládat vše, na co sáhnete. Ve třetí dekádě se po vás chce něco, co vás donutí se vydat směrem a úkoly, které nejsou nijak atraktivní. Nic pro vás není překážkou a půjdete příkladem, neboť slunce vám svítí nad hlavou a dobré srdce nosíte ve své hrudi.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno