Jste zde


Horoskop na říjen 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran- říjen 2012
V září jste se odrazili ode dna. Další měsíc zvolníte, více se proberete vlastní duší, svou dnes populární třináctou komnatou. Začátek října probíhá volně, jste přizpůsobiví, vaše hvězda vám pozitivně svítí a to trvá až do třetí dekády. Dojde k rozloučení a díky tomu ucítíte pevnou půdu pod nohama a nové příznivé vyhlídky. Zůstaňte při realitě života a dobře se vám povede.

 

Býk- říjen 2012
Přestože jste září prošli se ctí a všemu otevření, do října můžete pociťovat jistou rozmrzelost. První dekádu prožijete v otázkách co kdyby. Vaše snové obrazy strčí do kapsy i hollywoodské režiséry. Neutopte se v nich. Už druhá dekáda vám připomene realitu a vy rychle zareagujete. Ve třetí třetině měsíce propadnete opět starostem, zda vše zvládnete. Dejte si od všeho odstup nebo by vás mohla navštívit psychosomatická nemoc. V tom případě odpočívejte, odpočívejte, odpočívejte.

Blíženec- říjen 2012
Každodenními povinnostmi jste naplnili září a tak to bylo správné. Stále vás ponouká ďáblík a záleží na vás, jak mu propadnete. V první třetině října nepůjde úplně vše snadno, ale vy se tomu sportovně postavíte a jistě zvítězíte. Druhá dekáda je dobrá a spravedlivá. To vás příznivě naladí a do konce měsíce jste nažhaveni a při neočekávaných výzvách a zprávách se vrháte do akcí. Jen nic nepřehánějte a pozor na raráška.

Rak- říjen 2012
V prožitém září jste zůstali neutrální, avšak můžete počítat s tím, že říjen vás velmi obohatí a to i finančně. V první dekádě musíte projevit víc samostatnosti a k tomu vynést na světlo své skryté, ale kvalitní stránky povahy. Zvítězíte. Ve druhé dekádě pro jistoty a udržení svého postavení sáhnete i po úskoku. Bude vám to prominuto. Třetí dekáda je výjimečně dobrá a naplňující. To ale neznamená, že zalenošíte. Ty každodenní povinnosti zůstávají.

Lev- říjen 2012
I když se v září nemuselo vše odvíjet morálně, vy jste byli pod ochranou šťastné hvězdy. Cítíte říjen rozpolceně, ale nic není tak hrozné. Naopak první dekáda je pro vás úchvatná. Přijdou projevy náklonnosti a pomoci. Ve druhé dekádě rozpoznáte u někoho nečisté svědomí a vaše mýdlové bubliny prasknou a zmizí. Ve třetí třetině měsíce by vás mohla chytnout dobrá příležitost. Uvědomíte si, že teď nebo nikdy. I když nic netrvá věčně a jistě se naskytnou další alegorické vozy.

Panna- říjen 2012
V září jste začali ponovu a v říjnu podobně pokračujete se sportovní houževnatostí. První dekáda proběhne příjemně, důležité jsou zprávy, které se mohou rychle měnit a kterým byste měli věnovat zvýšenou pozornost. Druhá dekáda je hodně realistická a vám svědomí nedá občas dobře spát. Realita je většinou tvrdší než si představujeme. Závěr měsíce se zaměříte víc na své nitro. Možná i trochu osamoceně si uvědomíte vlastní hodnoty a to vás vybudí k ostražitosti a snad i k ostřejšímu ohrazení vůči okolí.

Váhy- říjen 2012
Setkávání s lidmi v září vám přineslo užitek a tak se jich nestraňte ani v říjnu. Tento měsíc je pro vás dost zlomový. Zmítáte se mezi rozumem a citem, avšak např. i operace, která je bolestivá, je správná a k vašemu dobru. V první dekádě si opět přijdete na své. Vše bude v rovnováze a spravedlivé. Druhá a třetí dekáda je ta zlomová. Opustíte mnohé, do čeho jste vložili srdce, ale i rozumově musíte přejít na druhý břeh. Slunce vám svítí nad hlavou stále, i když je někdy mezi vámi dvěma nějaký ten obláček či mrak.

Štír- říjen 2012
Občas jste se museli v září obhájit i kousavou ironií, ale tentokrát to nebylo na škodu. Máte v říjnu otevřenou náruč pro finance, ale aby mohly přijít, v první dekádě musíte něco opustit nebo někoho propustit. Ve druhé dekádě jde cit a životní zkušenost ruku v ruce vstříc skvělým zítřkům. Ve třetí dekádě se vám zjeví, co všechno by se mohlo dát vykouzlit. Rozpomenete se, že toto snění už tady bylo a vy se už nedáte polapit, aby vám zbyly jen oči pro pláč. Nebojte se s někým rozšoupnout, máte vedle sebe někoho, kdo vás má rád a myslí to s vámi dobře.

Střelec- říjen 2012
Někdy se vám v září mohlo zdát, že toho na vašich bedrech leželo příliš. V říjnu projevíte víc jemnocitu. V první dekádě zaujmete obranný postoj, neboť pocítíte nejistotu a vaše pevná půda pod nohama se zachvěje. Naopak ve druhé dekádě vás okolí přesvědčí a dokáže, že se nemusíte budoucnosti bát a trvalé výsledky a naplněné konto vám pomůže k užívání si. I třetí dekáda je aktivně ale i přiměřeně naplněna. Předvedete svou dokonalost a všechny to pobaví. Daří se, tak zbytečně nedělejte tlaky, ať neupadnete do rozmrzelosti a apatie.

Kozoroh- říjen 2012
Toho čeho jste dosáhli v dřívějších dobách, to jste si v září podrželi. Chcete i v říjnu přehnaně lpět na jistotách a to se vám bohužel podaří. Ještě v první dekádě se trochu uvolníte a opět reálně vystartujete k dílčím úkolům, ale ve druhé třetině měsíce nedokážete uvolněně zareagovat na citové podněty. I ve třetí dekádě se okolí zasnaží rozptýlit vaši strnulost, ale vy se otevřete jen v nejnutnějších případech. Řeč s vámi je jak se sfingou. Škoda.

Vodnář- říjen 2012
Otrávenost a rozladěnost ze září je z vás stále cítit. Říjen chcete jinak a okolí vám pomůže. Takže jestli vám něco nepůjde, tak pouze vlastní vinou. V první dekádě vám blízcí čtou z očí vaše přání. Jste buď marodní nebo slepí a tak ve druhé dekádě ostatní povolí. Musíte se už o sebe víc postarat a když i ve třetí dekádě druzí začnou projevovat vlastní já, potrápí vás pochyby a stísněnost, že nejste schopni najít východisko vlastní velkomožnosti. Přesto je to slušný měsíc.

Ryby- říjen 2012
V září převládala láska a láska. I v říjnu se snažíte o spravedlivé řešení a pokud možno co nejcitlivěji. Trochu se to zašmodrchá v první dekádě, kdy můžete klesnou k úplatku či k ukolébání svědomí. Když to neudělám já, stejně by to udělal někdo jiný. Výjimka je druhá dekáda, kdy oni do vás kamenem a vy do nich chlebem. Na sprostotu a klam odpovíte láskyplnou pomocí. Třetí dekáda volá po jistotách, ale i strnulosti. Rozbijete tuto skořápku a vyjdete jako nevědomé dítě, které ještě nezná strach ze světa a úskočných osidel. Také se vám tímto postojem připomene dětství a dávná minulost. 

 

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
5
Average: 5 (1 vote)