Jste zde


Předpověď na rok 2009 - channeling
Zdenka Blechová

Terapeutka, lektorka a spisovatelka Zdenka Blechová se věnuje poradenství a poselství z VESMÍRU formou automatického písma. Automatické písmo - channeling - je napojení na vesmírný kanál, ze kterého můžeme čerpat odpovědi na všechny otázky, které nás trápí.

 

Tento dar obdržela při návštěvě ostrova Korsiky. Když si lehla na kámen, který se jí zjevil dva roky před tím v meditaci, začala slyšet hlasy. Hlasy jí říkaly: „Dáváme ti dar léčitelství, který nesmíš nikdy zneužít. Bude zapotřebí mnoho duší léčit.“ V této době ještě nepsala channelingem pro druhé, ani nedělala nic ze své dnešní činnosti. Návštěvou Korsiky se jí změnil život, začala komunikovat s vesmírem a vesmír jí vždy vedl kroky tam, kde jí bylo zapotřebí. Formou poselství z Vesmíru se nám může podařit změnit náhled na různé situace, přehodnotit je a tím je vyřešit. „Cílem mého poslání je pomáhat lidem v obtížných situacích jejich života,“ dodává. Nabízí osobní konzultace při řešení všech problémů a situací na naší Cestě životem, ať se týkají mezilidských vztahů, bydlení, zaměstnání, nebo depresí s tím spojených. Poradí v oblasti zdraví nebo duchovního vývoje.

Ale snad nejvíce se na ní lidé obracejí pro radu jak řešit či vyřešit své potíže v partnerských vztazích. A tímto směrem je zaměřena vlastní spisovatelská tvorba Zdenky Blechové, která je také upřímnou zpovědí jejich vlastních životních zkušeností. „V oblasti partnerských vztahů, vztahů s dětmi, rodiči i vztahů zaměstnaneckých již probíhají a nadále budou probíhat velké změny,“ vysvětluje. Koncem každého roku přijímá Poselství z vesmíru pro nadcházející rok.

Poselství na rok 2009 – přijato channelingem Zdenkou Blechovou v říjnu 2008

Tento rok je ve znamení vývoje situace ve světě. Bude se prohlubovat krize materiální a mnohé státy se budou potýkat s finanční krizí. U nás zavládne chaos ve finanční sféře. Lidé se budou potýkat s financemi velice obtížně a budou muset skrze hospodaření měnit názory na život. Budou se muset smířit s tím, že vše nemohu mít, když na to nemám a budou se muset snažit živit sami a nečekat, že je někdo bude živit. To bude mít za důsledek to, že se lidé budou spolu méně stýkat a budou se snažit uklízet na svém písečku. Budou se snažit dostat z druhých to, co jim dluží a nebudou si brát servítky. Jejich situace je k tomu povede. Kdo má již uklizeno, bude mít docela klidný a průměrný rok, ale kdo ještě nezačal uklízet, bude muset. Stále více se lidé budou ptát: Kdy už to skončí, ale to teprve začalo a vše se bude odvíjet ve věci čistoty vztahů. Vše, co bylo dosud opomíjeno, se bude muset dočkat úklidu a skrze to se budou budovat ve světě nové city lásky. Nikdo už nebude chtít na nikoho doplácet a nikoho živit. Rodiny s dětmi to povede k uvědomění, že já tě nemusím živit, když nechceš pracovat a budu se snažit s tebou nejdříve vypořádat po dobrém a když nepochopíš, nebudu se snažit o dohodu, ale budu se snažit tě přivést k rozumu jinak. Bude to docela těžký rok na duši pro mnohé z nás. Lidé se budou bát uvěřit někomu, protože se začnou bát o své úspory. Už to nebude lehké někoho přesvědčit, aby mi půjčil peníze. Lidé si je budou hlídat a budou dávat stále více druhým najevo, že jen oni se musí snažit si je vydělat, že jim je nikdo nedá.

Partnerské vztahy se budou stále více ubírat k čistotě a už to nebude o tom, co já pro tebe a co ty pro mne. Bude to o tom, je mi s tebou fajn, ale nemusím nic pro tebe dělat a zrovna tak nic nečekám od tebe. Lidé se budou stýkat častěji a budou se mít více rádi. Nebudou bránit druhým stýkat se s jinými lidmi a nebudou se už tolik vlastnit jako dosud. Mezilidské vztahy se budou stále více vyvíjet v rámci vztahů čistoty a skrze něhu a lásku uvnitř duše a ne skrze podlézání druhému.

Náš trh bude poznamenán celkovou situaci v zahraničí. Lidé se budou muset smířit s menším ziskem a budou si muset více vážit toho, co dělají a ne toho, co by měli dělat. Už se každý bude bát odcházet za živobytím jinam, neboť si bude uvědomovat, že zde mi je dobře, jen se musím naučit lépe zacházet se svými financemi a také lépe sdílet věci s ostatními. Nikdo mi neubližuje, jen já sám si ubližuji tím, že se nechci podvolit společnosti a začít věci brát vážně.

Drogy a sex budou stále mezi lidmi ve větší míře a budou se stále více projevovat i u dětí v předškolním věku. Děti k sobě budou více směřovat v rámci lásky a budou se učit projevovat své emoce a nebudou se bát následků svých činů. Dospělí se budou snažit je omezovat, ale to povede jen k násilí. Děti se nebudou bát dělat věci, které se jim líbí a nebudou se ptát dospělých, jestli to smějí.

Mysl lidí bude stále více ustupovat převaze citu nad rozumem a lidé se budou stávat citlivějšími. Nebude náhoda vidět někoho plakat. Lidé v tomto roce si budou pláč dopřávat a nebudou se již ohlížet na to, zda je někdo pozoruje. Bude to velká výměna citů a lásky. Srdce lidí se budou stále více otevírat citům a lidé se budou stávat citlivějšími.

Takže rok 2009 se skrze finanční krize dotkne srdce lidí a to není špatné, ale pozitivní pro další vývoj lidstva.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Zdenka Blechová

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více