Jste zde


ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY - channeling I.
Zdenka Blechová

Vnitřně cítím, že se ve mně vše otáčí a mění. Prožívám jednu smrt za druhou uvnitř své duše. Mám pocit, že mě to připravuje na mnohem větší odevzdání - smrt, než doposud zažívám. Mé ego se zmenšuje a čistí se mé srdce. Můžete mi říci, kam mě to vše směřuje a někdy i doslova tlačí a já se nechávám jen unášet proudem života a ani nevím kam? Hlava a rozum už nejsou přítomny.
ano
Všichni nyní pociťujete zvláštní pnutí a toto pnutí vás nutí myslet jinak, než dosud. Už to nejde vše chápat rozumem, a proto se vám zdá, že se věcí dějí mimo vás, a že vy někdy pociťujete, jako by to byl někdo jiný ve vás, jako by mluvil někdo jiný skrze vás. To, čemu právě nyní nerozumíte, je navazování kontaktu s vaší duší, která se stále více snaží s vámi komunikovat a už nečeká na to, až si jí všimnete. Začíná se sama hlásit o svá práva, a proto se můžete někdy divit tomu, co říkáte, jak konáte. Možná máte strach, že vás ovládá někdo jiný, protože dosud vše bylo pod kontrolou vašeho rozumu, ale nyní nastává čas, že hlava jde stranou a začíná se uplatňovat cit, který vás nutí přehodnocovat. Měníte postoje a tudíž i náhled na vztahy okolo sebe. Začínáte si uvědomovat hodnotu lidí a těch, od kterých jste se nechali dosud zneužívat. Proto máte pnutí, hlavu k prasknutí, strach a další nepříjemné pocity. Ale není čeho se bát, to jen vaše duše se stále více probouzí z hlubokého spánku a začíná s vámi komunikovat a vám určovat nový směr.

 

* * * *

Četla jsem od Vás nějaké knihy. V jedné píšete, že když v dnešním světě zemřel někdo mladý, v minulém životě spáchal třeba sebevraždu. Zajímalo by mě, proč je ale někdo třeba zabit, znásilněn, proč jsou pedofilové… Ještě bych se chtěla zeptat, zda léčíte jen duši člověka, nebo i tělo, vím, že problémy se asi prolínají, že?
Tělo a duše jsou úzce spjaté a tak, když léčím jedno, léčím i druhé. Ohledně dotazu, proč je někdo zabit, znásilněn, proč jsou pedofilové, je vše vždy jen otázkou jednotlivce a jeho cesty, skrze  kterou on dochází k poznatkům. Nedá se to brát obecně. Každý potřebujeme jiné zkušenosti.

* * * *
  
Stále teď čteme o staré a nové době – o starém a novém myšlení… A co ti lidé (tím myslím i sebe), kteří ještě nezvládli všechny lekce staré doby? Budou (budeme) si je plnit v této nové, kde to už není možné, nebo se něco musí přeskočit?

ano
Toto vše je dáno myšlením každého člověka a tak každý si určí sám, jak bude žít. Buď se přizpůsobí pomalu a jistě novému myšlení, nebo bude stále zastávat své naučené a to se mu pak může jevit vůči společnosti vše nesmyslné a také bez zájmu. Bude si všímat stále chyb druhých, a ne svých. Nová doba je o tom, že si více všímáme chyb svých a druhé necháme jejich chápání a vnímání, a proto v nové době nikdo nikoho nebude soudit za to, jak myslí, ale každý se bude cítit v nové době tak, jak myslí.

* * * *

V poslednej dobe som sa dostala k informáciám o metóde EFT od G. Craiga, je možnosť zúčastniť sa aj seminára. Do poručila by ste mi takýto seminár absolvovať? Máte s túto metódou skúsenosť?

Vše, co vás zajímá a co cítíte, že byste chtěla zkusit, je pro vás vhodné. 

 

* * * *

V poslední době došlo k hromadnému úhynu ptactva a ryb, nejen v Evropě, ale i v Americe. Vědci pro to nemají vysvětlení. Mohla byste se prosím prostřednictvím channelingu optat? Děje se něco, co je nám utajováno?

ano
Vše je dáno tím, jak myslíte. Když myslíte špatně, tak i příroda je na tom špatně, když myslíte správně, všem se daří a tak příroda se jen brání negativním myšlenkám člověka a chová se tak, aby na sebe upozornila. Vše je dáno jen tím, jak se myslí, ničím jiným. Až se začnete k přírodě stavět jako k rovnému, i ona se postará o vaše vykoupení.

* * * *

Jedna otázka: vzťah, ktorý začal 10.10.2010, či ma tento dátum vplyv na udržanie partnerstva, ide o môjho syna a jeho priateľku. Keď som sa s ňou raz v prítmí rozprávala, zdalo sa mi, že sa jej tvar zrazu premenila z mladej dievčiny na starú – staršiu ženu a prišlo mi také zdelenie, že ona je veľmi stará duša... ale neviem, či som to správne odhadla... a čo by to asi malo znamenať. Bolo to dosť silne.

ano
Tato duše hovoří o své duši, a proto se jí duše přítelkyně jejího syna proměnila. Ona se také mění, a proto její odraz se vytváří v podobách jiných osob. Nemá se čeho bát, vše je jen v rámci jejího návratu k sobě, a proto ať dál pokračuje ve svém vnímání sama sebe a bude se cítit stále lépe a lépe.

* * * *

 

Přála bych se dovědět, přestože od smrti mého milovaného syna, přejelo ho auto a byl prý na místě mrtev 26. 8. 1989 (nar. 13. 7. 1971). Ano, je to dlouho, ale stále jsem s ním jakoby ve spojení, byla jsem před rokem na Andělské terapii, viděla a cítila jsem modré světlo –  tunel, jak kdyby ze mě vycházel, a teď před 10 dny jsem zjistila, že opět se mi jeho smrt dost silně připomenula, jsem zmatená, stále si říkám, že jsou to nějaké jen dozvuky, ale co má člověk udělat, když na něho sedne takový divný splín? Co byste mi poradila a možná může to zajímat i druhé pozůstalé, co nám radíte, pokud to půjde a i tak.

ano
Tento muž se neustále nachází ve vaší blízkosti. Pozůstalí se nemusí bát o své blízké, oni totiž jsou jim stále na blízku a pozorují jejich kroky. Není třeba se bát i jejich přítomnosti, protože neublíží, ale jen dohlíží. A proto, když budete cítit jejich přítomnost, poděkujte za ni a snažte se zachovat klid a oni zase v klidu odejdou. Pokud se bojíte a máte strach, zapalte svíčku a ona vám pomůže přerušit kontakt s vašimi blízkými.

* * * *

Zaujíma ma, či je možné aby sa naplnila veštba, predpoveď jasnovidca, jasnovidky, pokiaľ si nedáme očistiť našu karmu.
Napríklad: Ak jasnovidka vo svojej jasnovidnej vízii uvidí, že dotyčný človek stretne životného partnera s ktorým vidí, že bude mať toľko a toľko detí a budú spolu šťastní, no povie zároveň dotyčnému človeku, že má karmu na lásku a potrebuje si ju dať očistiť a že hneď potom stretne toho životného partnera.
Čo sa stane, ak dotyčný človek na očistenie karmy, na ktoré ho jasnovidka posiala (a to ku konkrétnemu človeku) nepôjde? Bude jeho osud taký, aký mu predpovedala aj napriek tomu, že sa u konkrétneho "očisťovateľa karmy" nedá očistiť?
Je podmienkou životného šťastia očista karmy iným človekom, nedeje sa to prirodzene a nerobí (nemal by) si to očisťovanie karmy sám človek tým, že prechádza určitými skúsenosťami, podstupuje určité životné skúšky a vytvára, mení svoje postoje, myslenie a prístup k životu? A či vôbec je to nutné očisťovať svoju karmu.
 

ano
Každý si tvoří svojí karmu sám svým postojem k situacím. Je nám dáno jen učení, ale prostředek k jeho naplnění, ten si každý určuje sám, a proto nikde není dáno, že se člověk může očistit s tímto člověkem, ale může se klidně očistit i jinými činy, skrze které pochopí své jednání, které upřednostní vůči společnosti a ne vůči svému jednání. Je dobré vždy zvážit to, co cítím a to dávat do života. Pokud se slepě upnu jen na jednu osobu, která mi může pomoci, nemusí to být pro mě zrovna ta nejlepší cesta. Je třeba se čistit pochopením a skrze činy si tvořit život jinak s větším pochopením pro sebe a pro ostatní. Vždy dělejte jen to, co cítíte a to je nejlepší způsob k pochopení. Nikdo zde není natolik znalý, aby vám pomohl ve vaší cestě, na cestu se vždy vydáváte sami a sami se učíte chápat sebe a skrze sebe i ostatní.

* * * *

 

Již několik let znám jednoho muže. Teprve před 3 měsíci jsme se sblížili více. Do té doby jsme se pořád míjeli. On ve vztahu s jinou ženou –  já bez vztahu. On bez vztahu a já zadaná.
S tímto mužem jsem poznala něco, co do této doby s nikým. Tolik lásky a něhy… Když jsem chtěla od něj vědět, jestli je připravený na vztah, řekl mi, že ne… že je hodně zklamaný. Že ho hodně přitahuji, ale vztah nechce… Přitom v jeho očích jsem četla tolik lásky… Já jsem tedy přistoupila na tu jeho hru a dělám, že se nic neděje… Dávám mu hodně prostoru – on mě také.
Jen si nevím rady se svými pocity… nechci ho uhánět… abych ho od sebe neodvrátila, a přesto na něj myslím, kudy chodím…

Nevím, jak z toho ven… jestli na něj čekat a mít trpělivost… V srdci cítím, že se mi ta trpělivost vyplatí, že je to ON…
Zkrátka o žádného jiného muže jsem takhle nestála… Jiného bych už poslala k šípku a tady nic…
ano
Tato žena ještě žije v čase, a proto plánuje. Až se naučí žít mimo čas, bude spokojená s tím, co je a nebude se zbytečně vrhat do hazardování se svým životem. Proč stále chcete mít jistotu v někom, proč ji nehledáte v sobě? Když budete mít jistotu v sobě, budete stále spokojeni a jistí s tím druhým. Je to váš nerozum neustále se potýkat s tím, že ten člověk mi nesmí uniknout. Když se dostanete mimo čas, zjistíte, že vám nikdo uniknout nemůže, protože se vše odehrává nyní.

* * * *

Chci se zeptat, proč přichází tolik lidí o práci, a proč má spoustu lidí  hluboko do kapsy?

ano
V současné době dochází k vyrovnání sil a proto lidé, kteří už pochopili vztah k práci (třeba i zásluhou minulých životů) se nyní mají dobře a lidé, kteří se chtěli neustále na někom přiživovat a nechtěli přijmout svoji odpovědnost k sobě a tudíž k druhým, o práci přicházejí. Je doba, kdy se každý bude muset naučit zesílit, aby si uvědomil, že je zde sám za sebe a společnost za něj nenese žádnou odpovědnost. Když se každý naučí odpovědnosti ke své osobě, může být odpovědný k druhým, a tudíž pak nikdo nebude přicházet o práci a každý ji bude mít.

* * * *

 

Byla bych moc ráda, a to i za radu, jak nakládat s pocity, které ve mně příživníci budí.

ano
Tato žena by si měla uvědomit, že její pocity jsou spjaty s jejími pocity. Cožpak ona se nikdy na nikom nepřiživovala? Ať se vrátí do své minulosti a zjistí třeba, že někdo se přiživoval na ní a ona je nyní naštvaná sama na sebe, že to dopustila a možná, že v samém zárodku to byla ona, která se přiživovala na druhých. Vše může být dáno pojetím času, a to buď v tomto životě, či v minulých životech. A proto nikdy nesuďte a spravedlivě jednejte, ať máte čisté svědomí, to je jediná cesta k vašemu zrání, ostatní ponechte na Vesmíru, který soudí vaše skutky.

* * * *
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Zdenka Blechová

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více