Jste zde


ODPOVĚDI NA VAŠE OTÁZKY - channeling II.
Zdenka Blechová

Dne 21. 3. 2011 budou probíhat silné vlivy energií. Neposlala byste mi čtení o těchto energiích?
ano
Tento datum je pro vás znakem příchodu jara, ale je to také možný přechod výš. Vše se probouzí a probouzí se i vaše mysl, která si stále více uvědomuje to, co dosud nežila a chce žít něco jiného. Bude se na vás tlačit ve změnách k přístupu k druhým, uvědomění svého těla a jeho očisty a také vůči rodičům změnit postoj, vše vede přes nesnáze k uzdravení. Nelze nic změnit ze dne na den, a proto se vše ve vašich myslích probouzí postupně, aby se mohlo nerušeně přejít ke změně.

 

* * *

Chci se zeptat, jak to vypadá s globálním oteplením?
ano
Vaše planeta má nyní velké výkyvy tepla, a proto hrozí její ne oteplování, ale omezení teploty na minimum. Více si uvědomit, že vše se nemůže řešit silou, a že byste měli k přírodě přistupovat ohleduplněji a snažit se o její uzdravení. Když uzdravujete přírodu, uzdravujete i sebe, můžete pak žít ve zdravějším prostředí, které bude přispívat i vám. Vše je jen na vaší volbě.

* * *

Čtu vaše knihy, baví mě to, těším se, i když teď hodně nostalgie, i smutek střídaný s radostí, slzy – romantické filmy… Chápu, chci vlastnit, mám i takového partnera, jsem žárlivý, mám ho, můj partner je moje zrcadlo. Chápu, když jen dávám, mám tu, která chce jen přijímat, aby vyvážené…, poprat se se zápory, které jsou v nás…   Ale proč, když chci být čistý, tak nečistého člověka, a hlavně proč, když chci být věrný, tak nevěrného?!  Já se přece chci vyčistit, dojít ke svému jádru i tím, že přestanu soudit své slupky… a jsem schopen zvládnout to čištění? I to mi někdy probleskne, ale vím, že to je blbost, i když neznám odpovědi na všechny otázky je potřeba být trpělivý a zachovat klid…        
ano
Člověk potřebuje projít vším, a pokud prahne jen po čistotě, musí se poprat i s nečistotou. Někdy totiž na druhých vidíme svoji vlastní nečistotu, a když teprve přestaneme soudit druhé a nevidíme ani jejich čistotu či nečistotu, můžeme žít v souladu se vším. Zase je to jen můj zápor, můj blok.
Pokud chce být člověk věrný, musí pochopit, že má být věrný jen sám sobě a svým pocitům, pak se může stát svobodným. Pokud chci být věrný tobě a ty mě zklameš, zavrhnu tě. Ale proč? Protože jsem upínal své iluze k tobě a věřil ve své představy. Když se naučím žít v realitě a budu žít tak, abych byl spokojený s tím, co žiji, nebude mě bolet zklamání od tebe, protože umím žít pro sebe a tebe za to nezavrhnu, ale dám ti možnost volby.

* * *

Prosím o vysvětlení pojmu mé vyšší Já. Co má společného s Duchem a Duší.
ano
Tvé vyšší Já je vlastně tvoje duše. Je to jedno jak to člověk pojme, ale je to to, co ho vede k uvědomění. Není důležité, co chci já, ale je důležité, co chce moje duše. Já se můžu snažit všemožně dostat nějakého člověka, ale moje duše, když má za cíl např. studovat, nebude mě vést k tomuto člověku, ale bude mě vést přes nesnáze k pravému mému cíli. Proto je důležité následovat svoji intuici, protože ta mě vede vždy přímou cestou k cíli. Pokud se zaobírám svým rozumem, někdy bloudím, někdy se až ztratím a trvá mi zase nějakou dobu, než naleznu svoji cestu.

* * *

Mnoha lidem se stává, že dostávají do života mnoho překážek. Přicházejí například nemoci. Vím, že nemoc nás má zastavit, přehodnotit dosavadní život. Ale pokud přichází stále nové zdravotní problémy, znamená to, že se člověk  pohybuje v kruhu, stále hledá správnou cestu, nebo pochopil, a proto je na něj kladen další úkol k řešení??
ano
Pokud člověk není zdravý a trápí se stále nějakým neduhem, tak to znamená, že se trápí ve své mysli nějakým neduhem. Je třeba odstranit příčinu mých potíží, popřípadě změnit svůj život a hned se můžu uzdravit. Nemoc se v těle bude neustále přesouvat z místa na místo, dokud nebude mysl zdravá. A proto všichni míříte k uzdravení své mysli a tudíž i k trvalému zdraví. Nyní bude zapotřebí všechny újmy z minulosti uzdravit a to se může dít tak, že se znovu postavíte tváří v tvář dané situaci či člověku nebo si odžijete nepříjemné pocity či smutky v mysli. Tím vším se uzdravuje vaše mysl.
Všichni se nyní vracíme do minulosti z důvodu čištění. K tomu dobře napomáhají moje nové karty Minulé životy, nebo CD Minulé životy.

* * *

Existuje nějaká odpověď, proč za dobře míněnou pomoc dostáváme (dostávám) přes prsty?
ano
Je těžké rozeznat „dobře míněnou pomoc“. Někdy tato pomoc může být naopak na obtíž tomu druhému, protože má projít určitým učením a my mu nevědomky naší pomocí učení ztěžujeme. Je dobré se vždy zeptat sama sebe: „Týká se mě to?“ A pokud se mě to netýká neřešit. Každý má své učení a svůj osud, a já se nemusím o nikoho bát, když se bojím, jsou to ještě mé strachy, které je třeba rozpustit.

* * *

V poslední době se nějak zrychlil čas. Nestíhám jen já, nebo nastal vesmírný kolotoč pro všechny? Musím se soustředit, abych vůbec dýchala.
ano
Všichni se stále více dostáváme mimo čas a časem se bude žít mimo čas. To znamená, že čas přestane existovat, budete žít teď a tady a nebudete nic plánovat a minulost se vám bude mazat. Jde o přesun do vyšších dimenzí, kde čas je setinou toho, co prožíváte celý život.

* * *

Proč  v současné době musí chodit ženy, nebo nemusí, ale je jim vysvětleno, že je to pro ně nezbytné, na operaci dělohy, popřípadě i vaječníků. Jsem ve věku kolem té padesátky, a jak se dívám kolem sebe, tak je to jedna žena za druhou… (včetně mne)
ano
Ženy, které ještě nepřijaly své ženství, a to svůj život, se mohou potýkat s tímto způsobem nemoci. Jedná se o to, aby žena přestala myslet na druhé a začala myslet na sebe. Když se jí odebere její ženství, stává se více mužem a ona obrací svoji pozornost k sobě a už tolik neprožívá život svých dětí a blízkých. Žena se mění a její způsob života také.

* * *

Mám hodně literatury ohledně přání, jak je dobře formulovat, ale v každé je to trochu jiné. Aby přání fungovala, musí se dobře vyslovit. Zajímám se o tyto věci, a proto jestli mi můžete poradit, jak přání dobře formulovat, jestli nejprve poprosit a pak poděkovat, nevím co je správné. Popřípadě doporučit vhodnou literaturu, která tyto formulace obsahuje.
ano
Je dobré si přát něco, co je reálné a ne to, co si myslím, že by mě udělalo šťastnou. Neexistuje nic, co by mohlo člověka udělat šťastným mimo vnitřní bohatství, které získává změnou náhledu na život. Je dobré prosit toho, komu věřím – andělíček, Vesmír, Univerzum atd. Pokud budete prosit o ochranu, budete vědět, že jste v bezpečí, a že je o vás postaráno a pokud budete prosit o správné vedení správnou duchovní cestou, bude o vás postaráno v další cestě a je důležité pak přijímat vše, co mi život přináší a věřit tomu, že mě vede k lepším zítřkům, nepochybovat. Modlitbu je třeba říkat 3× za sebou (trojka má velkou sílu) a pak 3× poděkovat a 3× potvrdit slůvkem amen, znamená „staniž se“.
Vzor – moje modlitba: Panna Maria (Ježíši Kriste, Pane Bože), prosím o ochranu a správné duchovní vedení správnou duchovní cestou – děkuji, amen a toto 3× za sebou. Jakmile to budete říkat každý den třeba před spaním, po třetím vyřknutí ucítíte stále více pocit, že se někam propadáte. Větší spojení s Vesmírem.

* * *

Rada by som sa opýtala, akým spôsobom pracuje duša na zmene myslenia a koľko to asi trvá.
ano Duše se učí změně někdy rychle a někdy jí to trvá i více životů. Aby duše udělala velkou změnu, musí chtít, a tak vše záleží jen na tom, zda se duše chce měnit, anebo zda si dává na čas. Vše je na jejím rozhodnutí. Záleží na tom, zda je více u sebe, nebo u druhých. Duše někdy váhá, někdy se snaží pomáhat druhým a zanedbává sebe, někdy zabloudí, někdy se chce s někým spojit, někdy je unáhlená, někdy nemá odvahu, někdy strádá. To vše ovlivňuje cíl duše.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno

Zdenka Blechová

Zaměření: Nevyplněno

Kontakt: Nevyplněno

Web: Nevyplněno

Telefon: NevyplněnoDalší články autora
více