Jste zde


Jak odvádím přivtělené duše a zbloudilé duše
Ing. Pavel Kaiser

duše, stěhování duší, přivtělování

V knize Tajemství zbloudilých duší od Dr. Fiore jsem se před nějakými dvaceti lety dozvěděl o existenci přivtělených duší a zbloudilých duší. Dlouho jsem na takové věci nevěřil, ale když jsem začal dělat terapie se svými klienty, začal jsem na tento jev narážet stále častěji.

 

Moje první zkušenost nebyla vůbec příjemná

První zkušenost, kdy jsem zkusil odvést přivtělenou duši člověka, který se oběsil, byla docela dramatická a dala mi pořádně za vyučenou. Narazil jsem hned na první pokus na duši, která nechtěla odejít a svou energií mě doslova „vycucla“, takže jsem skončil naprosto vyčerpaný během několika minut. Vzpamatovával jsem se z toho několika hodinami spánku.

Od této první zkušenosti jsem se ale naučil, jak s dušemi pracovat a někdy si připadám jako „exorcista“, protože tuto záležitost řeším velmi často.

Mám proto dojem, že odvádění zbloudilých duší je významnou součástí mé práce. Pomáhám tak lidem, ale i duším zemřelých, které nenašly po opuštění fyzického těla cestu do Světla. Proto to také dělám zdarma. Aktualizace 4.11.2016 - Pro velký zájem změna a mírné zpoplatnění služby.

Jak se stane, že duše zabloudí?

Zbloudilé duše jsou duše zemřelých lidí, které zůstaly připoutány k naší pozemské rovině. Setkal jsem se s nejrůznějšími důvody, proč tyto duše neodešly tam, kde by mohly pokračovat ve svém vývoji a ve vhodné době se znovu inkarnovat.

K těmto důvodům může patřit:

Vazba na blízké osoby, které duše nechce opustit.

Nedořešené vztahy, případně duše chce někomu pomáhat a chránit ho.

Vazba na hmotný majetek, duše se od něj nedokáže odtrhnout.

Touha po pomstě po tragické smrti, duše se chce mstít nebo škodit. Nedokáže se smířit s tím, co se jí stalo.

Násilná smrt nebo havárie, která proběhla naprosto nečekaně, takže duše si neuvědomila, že opustila tělo. Zůstává potom zmatená mezi námi, nedokáže pochopit, že již není ve fyzickém těle.

… a mnoho dalších důvodů…

Proč nedovolíme duším odejít?

To byly důvody, proč duše nedokázaly odejít. Může se však také stát, že duši zemřelého člověka na zemi drží pozůstalí svým žalem, výjimečně i sobeckým přáním mít je stále u sebe. To je pro duše někdy velmi bolestivé a někdy si stěžují, že je to velmi obtěžuje.

Zvláštní případ z praxe

Ne zcela obvyklý případ jsem řešil s klientem, který požádal o „spojení s duší“ zemřelé manželky, což jsem pro něj udělal s pomocí prostředníka. S duší zemřelé ženy jsme hovořili, pomohli jsme jí uvědomit si důvody, proč neodešla. Také jsme od ní dostali i jisté poselství pro pozůstalého manžela. S duší zemřelé jsme také udělali krátkou hlubinnou terapii, takže nahlédla do svých minulých životů, kde potřebovala pochopit určité souvislosti s její poslední inkarnací.

V rámci poselství zazněly i informace, které médium nemohlo v žádném případě vědět, což mě jen opakovaně utvrzuje v tom, že se při této práci skutečně spojujeme s dušemi, i když i po letech praxe mi to stále připadá jako z pohádky.

Po skončení této práce přes médium jsem napsal klientovi zprávu o tom, co jsme udělali, a také jsem ho informoval, že duše jeho zemřelé ženy nakonec poděkovala za naši pomoc. Poté popisovala, jak se jí zjevilo oslňující Světlo, které ji pomalu přitahovalo, až do něj odešla.

V okamžiku, kdy duše dojde do Světla, obvykle popisuje blaženost, štěstí, lásku a podobné pocity. Tak tomu bylo i v tomto případě. Protože se tyto popisy neustále opakují, dovedlo mě to k tomu, že již bezvýhradně věřím na existenci posmrtného života, na život mezi životy i na reinkarnace. Nikomu ale samozřejmě tuto víru nevnucuji, spíše věřím, že kdo něco podobného zažije, uvěří sám.

Překvapení na závěr

Po této práci jsme měli spolu s prostředníkem krásný pocit a radost, že jsme mohli duši pomoct najít klid a Světlo. Překvapení ale přišlo od klienta. Vyšlo najevo, že tento pán vůbec nestál o to, abychom duši jeho zemřelé ženy pomohli, naopak prohlásil, že si nepřeje, aby odcházela (naštěstí to řekl pozdě J). Snažil jsem se mu objasnit, jak to celé funguje, ale uzemnil mě prohlášením: „Jestli tady její duše je, tak mně je jedno, že trpí. Chci, aby na mě počkala. Bude to prostě muset vydržet.“ Duše již ale byla odvedena a o další komunikaci s tímto pánem jsem poté ztratil zájem.

Přivtělené duše

Dalším jevem jsou tzv. přivtělené duše. To jsou duše, které přímo sdílejí se svým nositelem jeho fyzické tělo. V tom případě může dojít k tomu, že svého nositele začnou různě ovlivňovat. V první řadě vždy ubírají svému nositeli jistou část jeho energie, což může, ale nemusí být nepříjemné. Někdy to je zcela neznatelné, někdy to je ale velmi silné a dotyčný potřebuje nutně pomoct. Častěji ale duše ovlivňuje svého nositele psychicky, a zde už to může být vážnější.

Proč se duše přivtělují?

Zjistil jsem v praxi, že přivtělené duše mají se svými nositeli vždy něco podobného. Díky tomu se zřejmě navzájem „přitáhnou“.

Záhadné bolesti hlavy

Řešil jsem například problém klienta, který trpěl značnými bolestmi hlavy. Ukázalo se, že se k němu přivtělila duše člověka, který zemřel při autonehodě. Auto vjelo na chodník, narazilo do lešení a jedna z trubek spolujezdci doslova prorazila hlavu. Poté si jeho duše našla nositele, který měl k bolestem hlavy sklony, čímž se problém ještě zvýraznil. Příčinou byl porod, kdy tento nositel utrpěl trauma a uložil si program, který mu opakovaně působil bolesti hlavy.

Jak jsem se opil – a zadarmo!

Jednou jsem šel vánoční Olomoucí a na náměstí u stánků s nejrůznějšími druhy punče jsem potkal řadu opilců. Jednomu z nich, který byl obzvláště silně podroušen, jsem se podíval na chvíli do očí. V té chvíli jsem nic necítil, ale za pár minut mě začaly brnět nohy, začal jsem se cítit slabý. Domů jsem se sotva dostal po svých. Doma jsem začal vykřikovat a nadávat tak, jak to rozhodně nikdy nemám ve zvyku. V té chvíli jsem si uvědomil, že to nemůže vycházet ze mě. A bylo to tak. Měl jsem přivtělenou duši, kterou jsem převzal od onoho vánočně rozjásaného pána…

Závislost na sladkém

Překvapivě jednoduchý případ jsem jednou řešil s paní, která měla silnou závislost na sladkostech. Byla proto častým hostem různých cukráren. Po odvedení jediné přivtělené duše ji tato chuť na sladké naprosto přešla.

Odvádění duší do Světla

Když už o existenci přivtělené duše vím (lze to vytestovat), je většinou velmi jednoduché ji odvést do Světla. Používám k tomu různé metody, nejsnazší a nejrychlejší je odvedení s pomocí Vyššího Já. Pracuji s metodou Spiritual Response Therapy (léčení skrze Vyšší Já) a s dušemi jsem se naučil pracovat tak, aby to pomohlo i jim i lidem, u kterých přebývaly.

Někteří lidé mají tendenci takové duše přitahovat opakovaně, pak je třeba se zaměřit na odstranění příčiny. U mne samotného jsem objevil důvod, proč jsem tyto duše na sebe tak ochotně přebíral – byl to program „pojďte ke mně, rád vám pomohu odejít do Světla.“

Když jsem si tento program uvědomil, přestal jsem si duše zbytečně přivtělovat a odvádím je přímo.

Příběh s tragickým koncem

Moje žena měla dobrou kamarádku, která se zapletla do nehezkých energií. Začala mít pocit, že musí zachránit celý svět, pouštěla se do nových a nových metod, které se ale nenaučila správně používat. Říkávala prý, že to musí dělat, že jít to tak někdo říká.

Jednoho dne vyskočila z okna. V té době jsme neměli žádné zkušenosti s přivtělenými dušemi, ale zpětně jsme po letech vytestovali, že ji k sebevraždě bohužel dohnala hodně negativní přivtělená duše. To byl zřejmě ten hlas, který slýchala. Máme tuto vzpomínku stále jako připomínku toho, co vše se může stát a že člověk musí být i při práci s energiemi opatrný.

Odvedení přivtělených a zbloudilých duší provádím zdarma (Aktualizace 4.11.2016 - Pro velký zájem změna a mírné zpoplatnění služby.)

Protože odvádění duší do Světla považuji za užitečné a cítím to jako možnost být jim prospěšný, rozhodl jsem se, že toto budu nabízet lidem zdarma.

Pokud tedy myslíte, že se přivtělené nebo zbloudilé duše týkají i vás, stačí mi napsat, vytestuji vám to a v případě, že skutečně nějaké duše objevím, pomohu jim odejít.

K odvedení přivtělených a zbloudilých duší není třeba vaší přítomnosti, pouze stačí jméno a příjmení, případně adresa, když mám vyčistit například dům nebo byt. Celou práci pro vás rád udělám na dálku a bez nároku na finanční odměnu.

Nehledejme duše za všemi problémy!

Na závěr si dovolím ještě jednu poznámku. Kdyby bylo vše způsobeno jen přivtělenými dušemi, bylo by na světě krásně. Všechny problémy bychom dokázali vyřešit za pár minut. Tak snadné to ovšem není, a tak bych nerad, aby si čtenář vyvodil z mého článku závěr, že za vším je třeba vidět přivtělené duše…

Přeji vám šťastný den!

Ing. Pavel Kaiser, www.hlubinna-terapie.com, info@hlubinna-terapie.com, 603 151 403

Zvu vás také na www.e-esence.cz
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno