Jste zde


Léčení prokletých domů - jak poznat prokletí v praxi
Ing. Pavel Kaiser

prokletí domu

Totálně potlačená intuice... SRT pomohla.

 

Věnuji se něco přes dvacet let práci s lidmi, naučil jsem se celou řadu metod a vybral si z nich ty, které se mi při pomoci lidem osvědčily nejvíce.

Jednou z nejsilnějších a pro můj život naprosto zásadních je také Spiritual Response Therapy. Když jsem se ji začínal učit, měl jsem díky své předchozí osobní historii naprosto zablokovanou intuici. Tu jsem potlačoval zcela cíleně, protože jsem v životě nechtěl spoustu věcí, které se mi nedařily, vidět.

Při práci s SRT se mi postupným odstraňováním nejrůznějších bloků z tohoto i z minulých životů intuice opět otevřela a začaly se mi v životě objevovat věci, o kterých jsem neměl ani tušení. Postupně jsem začal pracovat s problémy, které se v SRT běžně neřeší.

 

Prokletí, přísahy, sliby z minulých životů...

Tak jsem objevil sám u sebe, ale i u mnoha druhých lidí velmi závažné bloky, které se přenášejí většinou z minulých životů.

K těm nejsilnějším patří prokletí, přísahy a sliby z minulých životů. Mám jich už celý seznam a jsou to někdy velmi zásadní bloky.

Někdy je dokážeme odhalit a pak i odstranit při hlubinné terapii, Spiritual Response Therapy je k tomu ale neskonale vhodnější a také účinnější.

 

Prokletí domu - jak je poznáte?

Nemám na to žádný přesný návod, sám prokletí domu dokážu odhalit na dálku testováním přes Vyšší Já, ale přeci jen nějaké vodítko existuje:

  • V domě se lidé necítí dobře
  • Lidem se přestává dařit poté, co se do prokletého domu nastěhují
  • V domácnosti dochází k nepochopitelným hádkám
  • Lidé jsou zde častěji nemocní, dochází k úrazům
  • Mezilidské vztahy se v domě prudce zhoršují
  • Dům (nebo byt) se nedaří prodat
  • Dům se nedaří pronajmout
  • Často takový dům vyčnívá zřetelně "z řady" - stojí opuštěný, neopravený a zanedbaný - viz obrázek níže
  • A mnoho dalších příznaků...

 

Jak prokletí vznikne?

V praxi jsem se setkal se dvěma opakujícími se případy, jak vzniklo prokletí domu.

Prvním z nich je případ, kdy v 50. letech došlo ke konfiskaci majetku. Původní majitelé, když dům museli nedobrovolně opustit, vyřkli například toto prokletí:

"Ať se tady nikdy nikomu nedaří! Ať tu nikdy nikdo není šťastný."

Zajímavé je, že toto prokletí zde působí mnoho desítek let. Často se na mě obracejí lidé, kteří získali takový dům zpět a prokletí, které vyřkli jejich předkové, na ně začne zhoubně působit.

 

Dalším případem, který máme i u nás v Olomouci, je dům, o který se hádali manželé při rozvodu. Dům je od té doby prázdný, částečně poškozený. Nevím, kdo z partnerů jej proklel, ale již více než 10 let je dům prázdný, nedaří se pronajmout obchod v přízemí, nedaří se pronajmout jakýkoliv byt v domě. A majitel, kterému tento dům přináší jen starosti, se jej marně snaží po mnoho let prodat.

 

Jak odstranit prokletí domu

To není bohužel tak jednoduché a nemohu to nikoho naučit. Dá se to provést na dálku přes tzv. Vyšší Já. Je to obvykle  otázka jedné až dvou hodin a při této práci současně ruším i mnohé další negace, keteré v prokletých domech bývají "k nalezení". Také se zde často najde řada zbloudilých duší, které odvádím "do Světla".

 

Jaký je výsledek čištění domu

Typickým výsledkem je, že lidé v domě pocítí úlevu, vztahy se zlepší, děti lépe spí, atd. Slova, vyřčená před desítkami let, přestanou zhoubně působit.

 

Jak jsem vyčistil jeden dům v Olomouci

Kdysi jsem pracoval jako realitní makléř a měl jsem na starosti pronájem několika bytů v domě, ze kterého majitelé vyhnali původní obyvatele, kteří dům devastovali. Po rekonstrukci se ale některé byty nedařilo pronajmout. Zjistil jsem, že původní obyvatelé dům prokleli (nebo uřknuli).

Dostal jsem povolení dům vyčistit. Po tomto vyčištění se všechny zbývající byty úspěšně pronajaly. Pro mě bylo trochu smutné to, že pronájem se podařil konkurenci a já jsem za tento "dobrý skutek" nic nedostal :-). Byla to ale moje první zkušenost s tím, jak prokletí působí a jak může zablokovat dům nebo byt.

 

Ukázka prokletého domu

Podívejte se na příklad domu, který je prokletý, ale majítelé o tom zřejmě nemají ani tušení. Ne každý takto vypadající dům je ale prokletý, to se musí posoudit v každém jednotlivém případě!

Mějte se blaze a neproklínejte svůj dům, mohly by na to doplatit vaše děti nebo vnuci...

Pavel Kaiser, Olomouc.
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno