Jste zde


Horoskop na září 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran - září
Srpen byl skoro odpočinkový, i když bohatý na události. V září nad vámi stojí hvězda. V první dekádě budete více na cestách a dorovnáte účty. Ať dlužníci vám nebo vy věřitelům. Ve druhé dekádě neočekávejte nějaké aktivity a tak by bylo dobré vyjít do světa na dovolenou. Třetí dekáda vám přináší dobré výdělky, jestliže je objevíte a vyjdete jim vstříc. Budete se muset hodně přinutit, ale vaše každodenní pracovitost a učenlivost vám zajistí spravedlivou výplatu.

 

Býk - září
Měsíc srpen byl snad až dost cestovní a protože jste všechno zvládli, cítíte se na koni. To potrvá až do druhé dekády, kde se malinko stáhnete z obav jistého ohrožení či otevření starých bolístek. Můžete počítat s nabídkou na dovolenou, kterou byste měli využít. Celé se vám to bude líbit. No ale potom to vystřízlivění?!

Blíženec - září
Setkání s přáteli z minulosti vás v srpnu obohatilo, ale také trochu vyčerpalo. Přesto se v září od vás očekávají neustálé úspěchy a činorodost. Tomu v první dekádě učiníte krátký a rozhodný konec. Až ve druhé dekádě se všichni srovnáte a naskočíte na nové technologie, která se dobře uchytí. Abyste ve třetí dekádě obstáli, budete muset nabídnout něco navíc, co ostatní nemají. Třeba nějakého filipa nebo Frantu?

Rak - září
V srpnu jste rozebrali a ujasnili pojmy. Odrazili jste kritiku a v září se cítíte ve výhodě svého postavení. V první dekádě si s nostalgií zavzpomínáte s někým blízkým na své dětství. A i to bude příčinou vaší částečné uzavřenosti. Po zbytek měsíce bude spíše na zteč. Snad dostanete žihadlo od sršáně, ale budete se muset hodně snažit, abyste se dívali na svět veselejšíma očima. Nesmutněte, říjen bude smířlivější.

Lev - září
V měsíci srpnu jste se cítili jako vítězové a posíleni vcházíte do září a k tomu vás ponouká ďáblík k nečestnostem. V první dekádě s pocitem, že musíte něco změnit, se začnete otevírat vnějšímu světu. Ostatní vám budou pomáhat a vy si necháte rádi pomoci až obdarovat. Avšak ve třetí dekádě už budete všem lhostejní a to vás rozladí. Ale jen na pár dní. Příští měsíc si opět zajistíte své jisté.

Panna - září
Zajistili jste si jako správné zodpovědné Panny v srpnu stabilitu a trvalé hodnoty. To v září budete muset změnit. Vytvoříte nové a tvůrčí jiným způsobem či na jiných místech. Skočíte na nářky ostatních a až do třetí dekády se vám s přehledem podaří uspokojit jejich přání. Sami z toho budete mít také prospěch. Až uvidíte, že okolí se již obstará a že vás už nebude potřebovat, vaše snaha opadne a omezíte své aktivity. Přátelství druhých vám však zůstane.

Váhy - září
Dostalo se vám v srpnu náklonnosti a přátelství a do září vstupujete nabiti energií s pocitem materiálního i duševního bohatství. V první dekádě vás bude chtít okolí strhnout k nějakému risku, vy to pochopíte jako příležitost, díky které se dostanete dál. Druhá dekáda bude úžasná. Ve třetí dekádě se nic zvláštního nestane. Nic ohromujícího. To vás dostane do vnitřní prázdnoty a nenaplněnosti. Snad byste měli použít růžové brýle a ponořit se do snění a iluzí.

Štír - září
Vaše samostatnost a soběstačnost v srpnu nabyla největší možné míry. Přesto se v září zachováte zasněně a až zmateně. V první dekádě vám okolí dá najevo, že se nemusíte bát a důležité věci řešit sportovně. Vy se ale uzavřete do sebe a jen někdy se zúčastníte dění. Ve druhé dekádě se se srdcem na dlani s úctou vzhlédnete k osobě inteligentní, chytré i vtipné.  Ve třetí dekádě se od vás bude očekávat trpělivost, což sice uznáte za logické, přesto dojde k nepříjemné kritice a výměně názorů.

Střelec - září
Vaše úzkosti a strachy chcete nechat odejít se srpnem a do září se vám chce vstoupit jako člověk dobře se ovládající, disciplinovaný a zodpovědný. Trpělivost, kterou při tom musíte dodržet vám nebude nic říkat. A tak se záležitosti ještě více oddálí. Ve druhé dekádě pochopíte a sami se naučíte, jak zvládat i situace a podmínky, které nejsou vždycky podle vašich představ. A to i ve třetí dekádě, kdy vám okolí nebude úplně nakloněno. Stále půjdete se svým míněním, svým tempem, svojí cestou.

Kozoroh - září
Během srpna jste dali vale všemu, co nestálo na pevných základech, a chcete v září pokračovat v sounáležitosti s celým vesmírem. Jen v první dekádě se okolí trochu vystraší, ale vám se příležitosti i pozitivní výsledky nevyhnou. Ve druhé dekádě dáte najevo svou zkušenost a třetí dekáda bude ve znamení lásky, nabídky k sňatku, oslav, radosti a souznění. Přesto budete sami hledat moudro a sebepoznání ve vlastním nitru.

Vodnář - září
V srpnu jste si připravili pevnou půdu pod nohama pro budoucnost a v září si zachováte rovnováhu. V první dekádě nastane radostná, láskyplná atmosféra, kterou si užijete. Ve druhé dekádě vám nejspíš úřady či jiné instituce připomenou řešit okamžitě situaci, kterou nesmíte odkládat. To pak změní osudově dění a vy pocítíte, že jste na místě, na které patříte a před vámi se otevírají dveře a nové možnosti celého světa.

Ryby - září
Navzdory všemu jste chtěli v srpnu dobýt svět. Víte, že v září budete muset projevit veškerou svou zkušenost, abyste obstáli. Hned v první dekádě se vám to povede. Ve druhé dekádě od vás okolí vyžaduje vaši pozornost, zúčastněnost a nové nápady spojené s druhými lidmi. To bude pro vás velké sousto, které nemusíte zvládnout. A tak ve třetí dekádě se ostatní stáhnou a vám se bude starostmi špatně spát. Berte situaci více hravě. Přijměte teorii: jednou dole jednou nahoře.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno