Jste zde


Horoskop na únor 2012
Marie Gita Gabrielli

Beran - únor 2012
Leden jste zvládli a cítíte se vyrovnaně. V únoru vám sice zafouká ledový vítr do obličeje, ale nemusíte se bát, berete vše jako výzvu. V první dekádě se od vás chce obratnost a pečlivost. To je vaše parketa. Ve druhé třetině měsíce se vám nabídne uzavření určité záležitosti. Bude to nečekané, vy se však rozloučíte s noblesou i s jistou úlevou. To proběhne i ve třetí dekádě. Přestože od okolí nemůžete nic očekávat, sami se stanete pomocnou rukou. Šetřete síly, budete je v březnu potřebovat.

 

Býk - únor 2012
Koncem ledna jste zavzpomínali na dětství a to vám pomáhá být samostatní. V první dekádě se od vás budou chtít hlavně vědomosti, vaše bohaté myšlenky a mnohostrannost. Ve druhé dekádě na vás okolí ještě víc přitlačí, z čehož se ale se lstí vyvléknete. To se sice ve třetí třetině někomu nebude líbit, ale kam na vás. Nebojíte se. Víte, že život má i stinné stránky a tyto stránky občas vyjdou mezi lidi.

Blíženec - únor 2012
Během ledna jste si naplnili konto a nemíníte jen tak rychle z něho vybírat. Začátkem února se cítíte trochu přetažení a navíc přijde zpráva, díky které zjistíte, že všechno je jinak. Druhá  i třetí dekáda bude bez velkých výkyvů, jen koncem měsíce dostanete láskyplnou nabídku. Nebojte se citově rozdat, půjde vám to samo a bude se vám to líbit. Že by dovolená ve dvou?

Rak - únor 2012
Tvrdý kapitalismus s koncem ledna je za vámi a i když vás poučil, že je nejlépe spoléhat sami na sebe, únor bude úžasný bez ohledu na to, že obsahuje méně dní než jiné měsíce. Prostě bude to stát za to. Okolí i vaše reakce a konání budou ukázkové a nejvíc si užijete kolem Valentýna. Největší roli v první i druhé třetině měsíce hraje láska, štěstí a spokojenost. Ve třetí dekádě se trochu vrátíte do reality, ale i to bude s nádechem něčeho úchvatného.

Lev - únor 2012
Jestliže uděláte lednový sčot zjistíte, že jste dostali přesně tolik, kolik si zasloužíte. Máte trochu obavy z února, ale vše se rozjede celkem bez problémů. Sami tomu pomůžete, i když ve druhé dekádě obdržíte zprávu, ke které budete mít kritické výpady. Třetí třetina měsíce bude podle vašich představ a tak byste si i představovali zbytek roku. Výzvy a úkoly, nová řešení a hlavně růst. Myslím tím vašeho uvědomění i konta. 

Panna - únor 2012
V lednu vám pomáhala láskyplná opora a začínáte mít pocit, že je stejně osudem dáno, co se má v životě stát to se stane a vy s tím ani nic nemůžete dělat. V první dekádě února začíná nové dobrodružství, které vás vnitřně nabíjí. Jste nažhaveni a tak trpělivost, která se od vás očekává ve druhé dekádě vás znejistí. Ve třetí třetině měsíce půjdete cestou rozumu. Jste vysoce mentální a analytici a tak si to vlastně budete užívat jako rozkoš. Přeji úchvatný orgasmus.

Váhy - únor 2012
Rezervovanost a usebrání sebe sama jste si prožili v lednu a do února jdete s jistým virtuálním balvanem na svých bedrech. Ještě v první i druhé dekádě se stále budete cítit uzavření ve své samostatnosti a oddělenosti a to i přes veškeré svádění ostatních, kteří by vás rádi viděli v bezstarostném užívání. Ve třetí třetině měsíce se reakce otočí. Na chlad a zklamané okolí zareagujete svou zkušeností a zodpovědností. I tak setrváte v určité duševní prázdnotě.

Štír - únor 2012
Zůstali jste v lednu realisté a očekáváte nabídky a příležitosti. V první dekádě února se vám naskytne citová nabídka, kterou nevyslyšíte. Až když vás ve druhé třetině měsíce osloví větší davy přátel, ukážete svůj jemnocit a pochopení. Ve třetí třetině přijdou  zprávy, které vás sice potěší, ale zavedou vás do pochmurných předtuch a nejistot z neuchopitelného. Zůstanete vlažně nestranní v ústranní bez důležitých rozhodnutí.

Střelec - únor 2012
Jemnocit v lednu sice sklidil úspěch, ale finančně nic moc. Únor bude vyrovnaný. V první třetině měsíce jde všechno dobře, nové technologie, hodně lidí okolo vás. Ve druhé dekádě si připomenete minulost a podržíte si pod kontrolou vaše účty příp. začnete pracovat na daňovém přiznání a opět se přiznáte. Třetí dekáda je plna lidí, příležitostí co všechno by se mohlo a to vás velmi pozitivně nastartuje.

Kozoroh - únor 2012
Využili jste v prvním měsíci roku 2012 svých výhod nad ostatními a na únor jste připraveni s nabídkou svých znovu nabytých sil. Hned v první dekádě to bude ostatní i vás bavit. Když ukážete co ve vás dříme, třetí třetina měsíce nebude mít chybu. Vše bude spravedlivé, obohacující a poučné. Dobrý měsíc.

Vodnář - únor 2012
Zachovali jste se v lednu jako dobří hospodáři a na únor se těšíte, jak se před vámi rozvine bohaté pole působnosti. V první i druhou dekádu zvládáte s graciézností, samostatností i očekáváním dalších alegorických vozů. Ve třetí dekádě budete mít pocit, že okolí chce od vás příliš a to se vám bude líbit už méně. Nehledě na to, stále se těšíte na nové zprávy a výzvy.

Ryby - únor 2012
Apatie a rozmrzelost odezněla s lednem a vy se těšíte na únorové dny. V první dekádě se přizpůsobujete dění, hlavně ve finančních sférách a ještě přiléváte olej do ohně. Okolí se také rozjede, ale na to ve druhé dekádě už nereagujete. Zaplujete do hlubokých tůní a proto i z těchto důvodů ve třetí třetině měsíce, okolí zavelí stop. Trochu to napravíte přátelskou tváří, není ovšem jisté, zda se ostatním bude chtít pochopit vaše konání.

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno