Jste zde


Horoskop na únor 2011
Marie Gita Gabrielli

Beran – únor 2011
Konec ledna se vám zdál nerozhodný a takový bude i únor. Citově se budete chtít angažovat, ale rozum zavelí a převáží. Začátkem měsíce se po vás bude chtít otevřít se jednání na více frontách. Vaše představy ale okolí nepřijme a dojde ke kritice. Vy se v druhé polovině tohoto zimního období stáhnete a nebudete chtít pokračovat. Avšak nová výzva vás dostane. Ucítíte tu pravou příležitost. To ale bude chtít změnu. Fyzickou i mentální.  

 

Býk – únor 2011
Leden byl půl na půl. Šťastný i neuspokojivý. Začátkem února budete víc zatíženi, což se vám vůbec nebude líbit a dáte najevo, že cukr a bič na vás neplatí. V druhé dekádě co jiné posílí, vás spíše rozesmutní. Až závěr února bude láskyplný a to jak v práci, tak i na poli ložnicovém. Nakonec se vám nabídne i finanční obohacení a na to vaše ušní bubínkové tamtamy slyší.

Blíženec – únor 2011
V lednu se vše spravedlivě vyřešilo a vy si to uvědomujete. Rádi byste v únoru takto pokračovali, ale záležitosti se zastaví v mrtvém bodě a vy se budete muset nově orientovat. Kolem poloviny měsíce se vám dostane pozitivní zprávy a vy se na týden otevřete možnostem a příznivým setkáním. Závěr tohoto měsíce klesne na bod mrazu a to i ve vaší psychice. Budete spolupracovat s okolím jen v tom případě, když se na to budete cítit.

Rak – únor 2011
Závěr ledna byl nabit útočností a začátek února se zdá, že nejste páni svého osudu a nic nejde vpřed. Přesto se rychle vzpamatujete a pak už půjde vše jak na drátku. Cokoliv se od vás bude vyžadovat splníte. Ještě dostanete pozvání od někoho, kdo byl spjat s vaší minulostí a budete moci zavzpomínat, případně nacházet podobné situace v současnosti. Závěr měsíce se odvine v přátelském duchu.

Lev – únor 2011
Po Novém roce v lednu jste už vystřízlivěli a s pohledem do daleké budoucnosti si dáváte hlavně záležet na přátelské náklonnosti. V druhé třetině února se vám nedostane toliko přízně, ale vy si stále zachováváte láskyplnost. Když se koncem měsíce kdosi zasekne, nezůstanete pozadu a odkryjete i vy své stinné stránky. Přesto konec dobrý všechno dobré. Že by ohlášení přírůstku do rodiny?

Panna – únor 2011
Leden byl ve znamení nových příležitostí a nabídek. Začínáte únor s tím, že se u blízkého člověka něco dobře vyvine. Strach s tím spojený si nepřipouštíte, protože to necháváte osudu, ať rozhodne, co se má stát. Jste ve výhodě, ostatní si to uvědomují, ale to je všechno. Nedopadne to podle původních záměrů, ale vy víte, že jsou i jiná řešení a vy to zvládnete.

Váhy – únor 2011
Konec ledna jste si skutečně užili a počítáte, že i únor se ponese ve stejném duchu. Ovšem pozor. První třetina měsíce nebude tak optimistická. Snad budete vyzváni k opuštění něčeho známého. Až v druhé třetině se vám naskytnou nabídky, které vám zajistí hlavně materiální stabilitu. Vy se ale musíte srovnat i psychicky. Závěr měsíc bude pro vás i ostatní vyrovnaný, všichni se zklidní a život půjde přirozenou cestou dál.

Štír – únor 2011
Možná jste si dali v lednu nějaké předsevzetí, ale hlavně máte pocit, že v únoru je všechno jinak a proto další váš závazek je, že budete vstřícní. První dvě dekády nebudou úplně příznivé, ale vás jakoby se to netýkalo a vaše ochota a náklonnost bude přesto veliká. V závěru měsíce vás to už tolik bavit nebude a tak až přijde zajímavá příležitost, zadupete a zaútočíte. I tak platí, kolik dáváte tolik dostáváte.

Střelec – únor 2011
V lednu jste se samostatně rozhodovali a je vidět, že máte dost šarmu a důvtipu. I únor se celkem vydaří. Jen v polovině měsíce můžete mít trochu víc starostí, ale když se k tomu postavíte sportovně, tak se věc podaří. Ve třetí dekádě půjde o nějakou hanebnost vůči vám, ale vy si poradíte a vše zvládnete. Máte nad sebou hvězdu, která vás ochrání.

Kozoroh – únor 2011
Na leden byste raději zapomněli, byl tak trochu na zteč. Únor bude jiný. Klidnější a vyváženější. Jste nabiti energií a rádi byste se aktivně účastnili dění, ale vše se víc odehraje v na úrovni energické než té hmatatelné. A vy hmatatelné máte radši. To se vám splní v druhé dekádě. Vše bude vyrovnané, dokonce i nějaké odměna. Vaše nejlepší vlastnosti se projeví a závěrem měsíce budete rozdávat soucit a lásku plnými hrstmi.

Vodnář – únor 2011
Leden byl plný zážitků a v únoru očekáváte citové sblížení. Bohužel hned v první třetině měsíce přijde zklamání. Vy to ustojíte nejlépe tím, že budete moci cestovat. To by mohla být ta správná terapie. I zbytek měsíce můžete počítat s tím, že nátlak na vaší mentální mysl nebude podle vašeho gusta. Přesto opět vaše prozíravost a schopnost nadhledu pomůže vám i okolí.

Ryby – únor 2011
Finančně se vám v lednu zadařilo a to díky tomu, že jste sami našli tu příležitost, jak si pomoci k penězům. Začátek února bude sice trochu mimo pro všechny, ale v druhé i třetí dekádě by měly možnosti růstu fyzického i duševního zaklepat na dveře vašeho domu. Z neznámé příčiny se ale postavíte na odpor, jako ochromení se zaseknete a dveře zůstanou zavřené. Tak snad v březnu. 

Marie Gita Gabrielli

Ve spolupráci s agenturou Zlatý střed
Hodnocení článku:

Hodnocení: 
0
Zatím nehodnoceno